Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawstydzona90

Wstydliwe fantazje

Polecane posty

Gość Zawstydzona90

Jak mowic facetowi, ktorego wlasciwie krotko znam, o moich fantazjach? Marze np by ssal palce moich stop, lizal je podczas seksu... Kiedys cos sugerowal, jeden jedyny raz i strasznie mnie to nakrecilo, jednak sie rozmyslil. Nie chce wyjsc na zboczona... I tak ma mnie juz za wiecznie napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej powiedzieć to wprost w trybie rozkazującym... faceci też czasem lubią być zdominowani w seksie:) a jeśli wstydzisz się powiedzieć, to po prostu włóż mu swoją stópkę w usta a on już się sam zorientuje na co masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzona90
Chyba bede musiala, bo nie zapowiada sie, by sam wpadl na taki pomysl... W najgorszym razie powie, zebym spadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci czasem też się wstydzą lub mają obawy żeby kobieta nie wzięła ich za zboków, więc albo trzeba o tym porozmawiać, albo to zrobić. Piszesz że kiedyś coś zasugerował, ale nie napisałaś jaka była Twoja reakcja... jeśli to przemilczałaś, to pewnie uznał że tego nie lubisz i dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojezdzij mu stopa po klacie i szyi powinien sie domyslic o co chodzi a jak sie nie domysli i wepchniesz mu syre w jape to sie zezyga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij całowac jego a on napewno się odwdzięczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDEK1023
Ja tam lubię w ten sposób który opisałaś pieścić kobietę lizać stópki, pieścić języczkiem muszelkę ale czasem się wstydziłem że dziewczyna uzna mnie za zboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg31
Mam 31 lat jestem zonaty i rozumiem ze sa to krepujace rzeczy ale trzeba stopniowo wysylac sygnaly jesli ma sie na cos ochote.. Choc akurat w moim przypadku to ja staram sie wyczuc co kreci babki ...A uwierz mi ze jestescie niezwykle zmyslowe ... od lizana pach po stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzona90
W sumie jest to jakas droga ;) ja jestem doswiadczona bardziej od niego, ale jednak mam troche problemow z mowieniem o co mi chodzi... Nie przemilczalam tego :) nie wiem, czemu tak wyszlo. Kiedy bedzie okazja - sprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×