Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 24letni chłopak

Do kobiet Spełnie wasze najdziksze fantazje

Polecane posty

Gość 24letni chłopak

Cześć, jestem młodym, dobrze zbudowanym chłopakiem (24 lata). Spełnię najdziksze fantazje każdej kobiety. Twój wiek jest nieważny (minimalny wiek 18 lat). Jestem młody i zainteresowany seksem. Chcę spróbować dosłownie wszystkiego. Każdej perwersji. Chętnie w plenerze, w każdym dziwnym i niedziwnym miejscu, ale jak trzeba to może być u Ciebie w mieszkaniu (u mnie się niestety nie da). Na życzenie mogę dać swoje zdjęcie (tylko na mail). Możemy się najpierw spotkać i poznać. Na spotkanie możesz wziąść koleżanki (tylko kobiety!). Mogę robić dosłownie wszystko. Za spotkanie nie oczekuję żadnych pięniedzy (chyba, że naprawdę będziesz chciała). Nie obchodzi mnie Twój mąż, dzieci itd. Twoja też uroda się dla mnie nie liczy. Na spotkanie mogę też zabrać 22-letniego kolegę. Zapraszam wszystkie chętne dziewczyny i kobiety. (faceci nawet nie piszcie!). Czekam na maile. W mailu opiszcie siebie oraz szczegóły spotkania. Odpiszę na każdy mail. Mieszkam pod Warszawą. Dojadę w każde miejsce (województwo mazowieckie). Mogę się spotkać nawet dziś. Jestem nieograniczony czasowo (urlop). Pisząc do mnie maila możesz wysłać swoje zdjęcie. Jeśli Ci się spodoba nasza znajomość możemy ją kontynuować. Chętnie poznam też dziewicę, bo do tej pory nie doświadczyłem seksu z dziewicą, a bardzo bym chciał. Czekam na wasze maile, odpiszę na każdy. Mój mail to: mlody.pozna.pania@o2.pl 24-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna18
klema2000@op.pl prosze napisz czekam na spelnienie fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×