Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginger lemon teekanne smaczna herbata

Polecane posty

Gość złośnica400
ciepły kocyk nigdy nie zawodzi, ale najważniejsze iż zimne klimaty już daleko, daleko za nami. teraz o trzeba się ruszać, na powietrzu siedzieć i korzystać z uroków takiej pięknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berylna
teraz to lekko zawiewa latem, upalem, grillowaniem i plazowaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophyian
Niech lepiej zawieje bo jest meeeeeeega parno, zwariowac mozna. Nawet jak nad wode jade to mi za wiele to nie daje bo tylko schodze na kocyk i juz mi jest cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatę z imbirem piję tylko w przypadku leczenia przeziębienia, bo słyszałam, że ma niesamowite właściwości lecznicze. Natomiast na co dzień, a szczególnie w letnie gorące dni preferuję herbatę owocową Celmara z borówkami i porzeczkami :). Super smaczna, przede wszystkim na zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GingerLemon
Tak, połączenie imbiru i cytryny jest super. Herbata Tekekanne jest po prostu pyszna. I o wiele tańsza niż podobna mieszanka firmy Clipper, na przykład. Polecam wszystkim wielbicielom korzennych smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłościwa
Teekanne ginger lemon jest fenomenalna do zaparzenia przy jedzeniu domowego sushi <3 Love, love, love... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna herbata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1992
Średnio lubie imbir ale to połączenie z cytryna bardzo mi posmakowalo. Bardzo przyjemny , specyficzny smak. Jesli ktos lubi nowe smaki to zdecydowanie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiDas
Pewnie że pilam...jedna z lepszych cytrynowych herbat moim zdaniem. Bardzo fajne połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonek16
Najlepsze połączenie jakie piłam..z osobna nie lubie ani tego ani tego ale jako połączenie smakuje idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemny smak. Wieczorkiem do serialu bardzo fajna ;) jedna z lepszych jakie pilam ostatnimi czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkens
oj dobra jest ^^ najlepiej smakuje wieczorami przy dobrej ksiazce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaolkaaa
Jeśli lubisz zieloną to sprawdź tą z dodatkiem opuncji..Pyszności ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginger lemon akurat nie próbowałam ale tak chwalicie że chyba będe musiała haha . Jakoś mnie ta herbatka ominęła ;/ ,może znajdzie sie dla niej miejsce pośród zielonej z cytryną i cherry berry <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia36
@gość 2018.08.28 koniecznie spróbuj - moje dzieci bardzo je lubia, maz to samo..chyba jedna z lepszych herbat pod wzgledem smaku i zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Terenia36 spróbowałam i miałaś rację..pyszności..dzięki za polecenie kolejnego must have od Teekanne w mojej kolekcji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toiowox33
jesli chcesz sprawdzic by byla jeszcze lepsza to dodaj do niej plasterek świeżej cytryny - super smak gwarantowany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj tak pyszniutka jest ale wlasnie jak ktos wyzej wspomnial z dodatkiem cytryny..mmm...wtedy jeszcze lepiej pachnie i smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
Jak dla mnie jedna z lepszych jakie piłam w swoim życiu. Myślę, że smiało mogę polecić każdemu. Smak super, aromat tak samo - nic tylko pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj smaczna, smaczna. Jedna z moich ulubionych. A powiem szczerze, że trafiłam na nią przypadkowo w sklepie :) Ale jak widać to nie mógł być przypadek hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×