Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakonczyc ten zwiazek czy walczyc o niego

Polecane posty

Gość gość

Witam :-) Mam wielki problem i nie wiem jak mam sobie z nim poradzic. Moze ktos mi doradzi bo nawet nie mam z kim o tym pogadac. Otoz jestem w trakcie rozwodu i poznalam faceta ktory rowniez jest po rozwodzie. Wszystko bylo ok miedzy nami az pewnego dnia przyznal mi sie ze ozenil sie po raz drugi ale nie jest szczesliwy i tak naprawde jest z nia bo nie chce byc sam. Kazalam mu wybrac. Albo ja albo ona . Powiedzial jej ze poznal kogos i ze ma romans a ona zamiast go zostawic to mu to wybaczyla. Nie wiem co mam robic walczyc o to czy odpuscic? On caly czas mowi mi ze mnie pokochal i ze nie chce mnie stracic ale ze jej tez nie chce zostawic bo mu jej zal. Jestem strasznie zdolowana i nie wiem co robic. Blagam poradzcie mi cos :-( ps. jeszcze nie wiem czy nie jestem z nim w ciazy... jakie to zycie jest p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić średni basenik ogrodowy Nagotować budyniu Wlać do basenu Wskoczyć z narzeczonym i jego żonami do budyniu i mocno wymieszać. Zawołać jeszcze paru chłopaków z żonami i teściowymi Układać sobie życie. Warstwami. Warstwy przekładać budyniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc: bardzo Ci dziekuje za rade i nie zycze Ci zeby kiedys Cie spotkala podobna sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sytuacja nie "spotyka". W taką sytuację "się pakuje". Podobnie jak basenik z budyniem nie wskoczy na ciebie, tylko musisz do niego wleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz racje na wlasne zyczenie sie w nia "wpakowalam" ale to nie byla moja wina. Zaangazowalam sie w ten zwiazek a pozniej sie dowiedzialam ze ma zone. Gdybym wiedziala o tym od poczatku to napewno nie doszloby do takiej sytuacji.. wiem ze zle zrobilam ale zrobilam to nieswiadomie i teraz mam dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki tu można mieć dylemat? Czy jak się weszło w bagno po szyję to powinno się iść dalej, czy zawrócić i sie opłukać ze zgnilizny? Dylemat!! He...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz moj drogi dla Twojej wiadomosci mozna miec dylemat poniewaz zalezy mi na tym matole chociaz nie powinno... jakby Tobie zalezalo to pewnie tez bys mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci zależy żeby nałykać się zgnilizny, to brnij dalej. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on chce zostawic zone tylko mowi ze nie moze tak od razu a poza tym nie byl i nie jest z nia szczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpusc, chyba ze za chwile chesz byc w sytuacji jego poprzednich zon, teraz masz wyjscie mimo ze juz jestes w bagnie po szyje potem to juz bedziesz nietylko w bagnie ale juz w gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu spokój dzi w ko, która pakuje się do łóżka żonatemu... aha i on cię nie kocha, on po prostu chciał zamoczyć w nowej dziurze bo żona mu się już znudziła, i chciał spróbować czegoś nowego, zaliczyć jakąś du pę. Ale z żoną mu wygodnie, nie rozwiedzie się, będzie miał tylko takie dzi wki jak ty na boku. Miłości to tu nie ma z jego strony, tylko ruuchańsko naiwnej kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie d****o! Gdybym wiedziala o tym ze ma zone to nie pakowalabym mu sie do lozka a poza tym nie r***a kazdej bo caly czas jest ze mna wiec nawet nie mialby kiedy tego robic.. i nie zycze sobie oceny mojej osoby bo mnie wogole nie znasz i jestes ostatnia osoba ktora moze mnie oceniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie - dajcie spokój tej pyskatej rozwódce która daje żonatemu rozwodnikowi na boku. Jak chce zamieszkać w szambie i odżywiać się kałem i owsikami - to jej wybór. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mi wszyscy spokoj! Udajecie swietych a pewnie niejedna glupote juz zrobiliscie... a ja naprawde nie jestem taka za jaka mnie macie.. po prostu chce byc w koncu szczesliwa.. ale juz nie wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie,po co te chamskie odzywki? kobieto-jeśli facet jest pewny,że chce być z tobą,to jeśli nie łączą go z poprzednią partnerką dzieci itd,to w ciągu paru minut jest spakowany i zdecydowany na życie od nowa.Inaczej jak są dzieci,to wymaga zrozumienia u ciebie,że musi chwile trwać,on musi jakby wyciszyć związek,chyba ,że chce wojny ,a zapewne nie chciałby. O dzieciach nic nie mówisz,więc zakładam,że jest wolny,wtedy się dziwię,że mówi tobie o swoich wątpliwościach,on jest facetem ,ona ma zdecydować,a widać ,że chce abyś ty to zrobiła. Nie mów mu ,że albo ty albo ona,to jakbyś sobie na barki brała jego decyzje,a on sam ma to zrobić.Ochłódź waszą znajomość,jak jest mądry w sprawach damsko-męskich,to zdecyduje o co chodzi,chyba ,że ty się boisz że ciebie nie wybierze,ale zawsze będziesz taką jego rezerwą,twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taka jest kafe niestety, ludzie niestety brutalnie pisza cala prawde :O a odnosnie twojego problemu, sama go sobie stworzylas. ja bym juz dawno debila pogonila, nawet jakbym sie zaangazowala. w zyciu nie pozwolilabym byc w takiej sytuacji jak ty, bo sie szanuje! bylam z facetami , ktorzy byli zonaci itp. ale jak sie tylko o tym dowiedzialam - kop w d*pe i kniec znajomosci. skoro teraz zdradza swoja zone, myslisz, ze jak z toba bedzie to moze nie zrobi takich akcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkoncu pisze ktos normalny.. nie ma z nia dzieci i jest z nia po slubie tylko 3 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły gad. Żona powinna zażądać jego winy i horendalnych alimentów. Zaraz ci "miłość" przejdzie i nogi sie złączą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem ostatnia wypowiedz? Mozesz troszke jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód z orzeczeniem winy - mówi ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mowi bo sama jestem po takim rozwodzie.. A czemu mi milosc przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapłaci jedne, drugie alimenty i będziesz go karmić, ubierać, podcierać, opierać i lody robić, to szybko odechce ci sie słodkości ;):) A jak komornik was nawiedzi w gniazdku - to i czarna kawa ci zbrzydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz w ten sposob odpowiadac to daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj! Okazuje sie że to nawet jeszcze nie rozwódka. To mężatka. Jeszcze nie zdążyła sie rozwieść a już sie nałykała wolności. Z piachem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ocknij się, Twojemu amantowi już jedno małżeństwo nie wyszło, rozwiódł się, po raz drugi się ożenił trzy miesiące temu. Żony już nie kocha, zdradza ją i Ty chcesz się wiązać z takim człowiekiem? Toć to menda, a nie człowiek, a Ty jesteś po prostu głupia i uwierz, wcale Cię nie obraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggyn1
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś wiedziała,że ma żone ......teraz już wiesz Masz dylemat.........jaki? czego nie zrozumiałaś? co do Ciebie nie dotarło? facet po rozwodzie,kolejny raz w związku (tylko) 3-ce,zdradza żone z Tobą( oczywiście nie powiedział,że ma żone) nad czym jeszcze sie zastanawiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz przyjąć do wiadomości,że on może chcieć ciebie tylko jako dodatek,żona jako podstawa,ty jako odskocznia,to zły układ,bo zawsze będziesz tą drugą. Facet musi zdecydować sam,co z tego ,że jest po ślubie 3 miechy? Ale nie naciskaj go,odejdź,on sobie przemyśli i postanowi ,innej drogi nie ma. Ty chcesz coś stworzyć a on?..nie wiadomo tak naprawdę. Nie bój się go stracić,bo na razie on się żywi tym twoim strachem i będzie długo ,potem nagle się okaże ,że jego zona jest w ciązy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×