Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

luteina albo duphason UK blagam

Polecane posty

Gość gość
Pilnie potrzebuje odkupic luteine dopochwowa. Prosze o kontakt na mail: mallas244@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najszybciej i najlepiej to umowic sie do pl ginekologa w uk( w londynie sa conajmniej 2 kliniki) powiedziec o co chodzi i ginekolog napewno przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobna sytuację. Plamilam i GP odesłał mnie do domu i kazał czekać na poronienie. Tego samego dnia umowilam wizytę u polskiego ginekologa. Okazało się, że to krwiak prawdopodobnie po implantacji, a z dzieckiem wszystko było w porządku od samego początku, więc nie zawsze jest tak ze to wada plodu, dziecko nie musi być na to skazane bo często jest zdrowe. Lekarz przepisał mi Utrogestan 100mg i buscopan, dal zwolnienie lekarskie które jest normalnie platne, miesiąc leżałam w domu i odpoczywalam, reszta ciazy przebiegła idealnie, na dniach rodze. Umów się do polskiego ginekologa koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z . Po za tym warto żeby lekarz Cie zbadał i stwierdził przyczynę tych plamien, zbadal czy z dzieckiem wszystko ok, niż brać leki na własną rękę. Tak jak napisał 'gość' wypowiedź wyżej, w Londynie bez problemu znajdziesz polskiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Luteinę 100 mg dopochwową, mam 2 całe opakowania po 30 tabletek, data ważności koniec 2019. Kontakt: alicjaw2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie luteinę, proszę o kontakt ac26-26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie luteine lub duphaston... prosze o kontakt na naparta126@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Luteinę 100 mg dopochwową, mam 1 całe opakowanie tj. 30 tabletek Kontakt: alicjaw2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię od kogokolwiek luteine i duphaston najlepiej z UK kontakt wagnerluiza86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Luteinę 100 mg dopochwową. Termin ważności 2019 rok. Kontakt: alicjaw2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam. Zostalo mi po szczesliwie donoszonej ciazy :) 1,5 opakowania luteiny dopochwowej 100mg 45 tabletek z data do maja 2019 i duphaston 10 mg 38 tabletek z data do 2020 roku. akussy@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam progesteron 200mg tabletki doustne (luttagen 2 opakowania po 15szt.) Kontakt mikus667@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam zdrowe dzieci ale mam niedomoge progesteronowa po prostu. Musze zawsze na poczatku ciazy przyjmowac luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Luteinę 100 mg dopochwową. Termin ważności 2019 i 2020 rok. Kontakt: alicjaw2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie LUTEINE dopochwowa. Czy ma ktos odsprzedac? Prosze o kontakt meilowy: cptgreg@aol.com Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś duphaston na sprzedaż? Pilnie odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Progesteron można kupić pod nazwą Utrogestan, polecam wizytę u polskiego ginekologa w UK, bez problemu dostalam recepte. W aptece w Boots czekałam jeden dzień bo niestety lek muszą zamówić. Niestety wizyta prywatna jest troche droga ale moim zdaniem warto, polecam ginekologa w Southampton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię luteinę. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolidolik@wp.pl

Kupię leki na podtrzymanie ciazy. Luteine np. ANGLIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn

Hej,

Mam otwarte opakowanie duphastonu i cyclogest dopochowy. Wystarczy na ok miesiac moze triche wiecej. 

Jak chcesz to daj znac podam maila. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×