Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zestaw garnków za 10 000 zł

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny.... czytałam ostatnio artykuł o pokazach kulinarnych dla emerytów połączonych ze sprzedażą drogich garnków. Myślałam, że autor tekstu przesadza. Myliłam się. Firma Eco-Vital oferuje zestaw 5-6 naczyń za UWAGA ok. 10 000 zł!!! Co o tym sądzicie? eco-vital.pl/naczynia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet drozsze maja . jesli jedna patelnia 2,800 to sobie policz. Bez sensu. garnki sa dobre,ale bez przesady, nie ze zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie firmy laduja ludziom scieme. na pokazach nie placisz za same gary ale tez za wyplate dla call center, prezenterow, lokal na prezentacje, paliwo za dojazd na nia a i jeszcze zysk dla firmy. proste i logiczne a ludzie dalej sa naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilizm!!!!!,,garnki za taką cenę!!!!,,,,szukaja naiwnych..szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli za tę cenę garnki obierają warzywa, wrzucają je do siebie i same gotują zupę to spoko, mogę tyle wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o tym sądzimy? sądzimy o tym, że trzeba być bezmózgim debilem, żeby kupić sobie gary za równowartość samochodu na chodzie żeby jeszcze paniusia, która kupi takie gary umiała w nich coś ugotować... ale nie sądzę dobry kucharz ugotuje dobre jedzenie w kociołku nad ogniskiem średni kucharz ugotuje dobre jedzenie w garnku za 50 zł na gazie kiepski kucharz nawet w garach za 10 tys i superkuchence indukcyjnej ugotuje wielkie g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam cały komplet w Media Market za 1500 zł na indukcję,służą mi już 3 lata i uważałam że dałam dużo kasy ale 10000 tyś to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×