Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjkfksfkjsk

opieka nad dzieckiem pytanie

Polecane posty

Gość kjkfksfkjsk

Witam. Mam pytanie. Spotkaliście się z czymś takim, że matka zatrudnia osobę do opieki nad kilkuletnim dzieckiem, codziennie na kilka godzin, podczas gdy sama jest w tym czasie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner z Rewala
a spotkaliscie sie kiedys z czyms takim ze mezczyzna zatrudnia kogos do skopania trawnika mimo ze sam jest wtedy na podworku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkfksfkjsk
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak zatrudniam. Prowadze firme w domu, Zdarzało sie np ze mała sie uderzyła i zaczynała płakac, kiedy ja prowadziłam rozmowę z klientem, albo podbiegała do mnie i krzyczała mi do słuchawki "mamo, chce kupe" :) trudno w takich sytuacjach zachowac pozory profesjonalizmu i zapewnic dziecku bezpieczeństwo - a nie potrzebuje wynajmowac specjalnie biura, skoro cała prace wykonuje u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaliście się z czymś takim, że matka zatrudnia osobę do opieki nad kilkuletnim dzieckiem, codziennie na kilka godzin, podczas gdy sama jest w tym czasie w domu? xxxxxxxxxxxxx w Polsce nie - za granicą, w cywilizowanych krajach jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie sama jestem niania i moja szefowa czesto dzwoni po mnie gdy jest w domu bo np. ma ochote wziac kapiel,poczytac ksiazke etc... nie widze w tym nic złego stac ja to moze sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×