Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uległy pies

szukam dominy

Polecane posty

Gość uległy pies

mysle o lekkiej dominacji (bez przypalania, bólu ) o pani która będzie kazała mi wylizać swoje ciało , nogi buty, bedzie mi wydawać rozkazy, przebierze za dobrą suczkę, i jak bedzie chciała będzie strap on...szukam takiej dominy z Mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam dominy rowniez. radom real lub online/skype najchetniej small cock humiliation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co oczekuję ? już napisałem, chce się poprostu fajnie pobawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Anna

Jeżeli szukasz prawdziwej Dominy, która zajmie sie Tobą w 100%-ach dobrze trafiłeś! Czas spędzony ze mną rozpala wyobraźnię do maksimum. Przygotuj sie kundlu na perwersyjną tresurę. Jestem nie ugięta, stanowcza i wymagająca. Tresurą kundli zajmuję się z pasją. Kocham to co robię i czerpię z tego ogromną przyjemność. Zajmę się Tobą bardzo profesjonalnie, wprowadzając w świat femdom, tak że z utęsknieniem i dreszczem emocji będziesz czekał na kolejne zadania i rozkazy. Dominacja wirtualna jest tym co my sami stworzymy i może to być, nauka nowych technik w samozaspokajaniu, odgrywanie ról, lub zagłębienie się w aspekty BDSM, o których zawsze marzyłeś, ale nigdy nie odważyłeś się spełnić ich realnie.
Od moich uległych wymagam pokory , cierpliwości, zdyscyplinowania, determinacji i posłuszeństwa. 
Pamiętaj, chwile spędzone ze mną będą dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. 

Napisz do mnie: ania.zawadzka@interia.pl

Lady Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×