Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zraniona i samotna

czuje sie taka samotna

Polecane posty

Gość zraniona i samotna

Jakis czas jestem sama.Nasze drogi sie rozeszły.Mąż był despotą liczyły sie jego probley ,jego poglady ,jego znajomi itd.Z jednej strony cieszyłam sie wolnoscia,ale byłym taka ztłamszona ,ze nie potrafie sie odnalezc.Czuje sie taka samotna.Chciałabym znalezc nowego partnera ,ale boje sie ze znów trafie na osobe która na pioczatku bedzie super naj... a pózniej okaze sie tyranem.Bez przemocy fizycznej a zrobi swoje.Jak mam znów zaufac? Czy ktos mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam tak samo, powoli sie przyzwyczajam, ale nie jest latwo. tez chcialabym kogos spotkac... Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawcie swoje wymagania, może znajdzie się ktoś chętny ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagania hmm.. ma byc dojrzaly i powaznie myslec o zyciu. Odpowiedzialny. Jesli taki jest to wszystko inne schodzi na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na niebiesko, jesteś nowa czy wypowiadałaś się już w tym topiku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi wpis jest moj. A tak ogolnie to czytuje forum od czasu do czasu, ale dopiero teraz zastrzeglam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat ?? Masz dzieci ?? Dlaczego się rozstałaś z mężem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 , rozstalam sie bo byl nieodpowiedzialny. Glownie chodzilo o alkohol. Mam malego synka i to on jest moim swiatem ,ale powoli brakuje mi tej drugiej osoby. Nie mowie od razu o stalym zwiazku. Przyjazn na poczatek tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ze tak się potoczyło. Dlaczego zaczął pić ?? To normalne, ze odczuwasz potrzebę bliskości w końcu kobiety są bardziej emocjonalne. Wierzysz jeszcze w miłość czy bardziej rozsądek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia to taki mial charakter. Piotrus Pan, wieczny chlopczyk, nieodpowiedzialny i nie dbajacy o nic. wielkie plany, brak dzialania. Sama odeszlam. Mimo , ze pojawil sie syn. Milosc czy rozsadek? Najlepiej jedno i drugie :) A ty? Napiszesz cos o sobie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadzało Ci to wcześniej, aby mieć z nim dziecko ?? xxx Odnośnie mnie nie ma co wspominać, bo jestem z przedziału wiekowego, który Cię nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może innych zainteresuje Twój wiek...ludzie są samotni w różnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona i samotna
Okazuje sie ,ze sa samotni wszedzie i w kazdym wieku.Nie wiem czy ich doswiadczenia czy to tak teraz jest ,ze ludzie zyja w skorupkach...Ja tez chyba sie otoczyłam taka skorupka i boje sie ja przebic i wyjsc do ludzi.Moze jednak znajdzie sie ktos kto poradzi jak to zrobic? Witaj H and N Ja jestem koło 40,mam dzieci,dla których jestem zawsze usmiechnieta a w sercu ból... Pozdrawiam i mimo deszczu zycze wszystkim słonca w sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Jestem w toksycznym zwiazku 20 lat szukam osob w podobnej sytuacji lub ktore sie uwolniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 42..powiedz czemu nie wezmiesz rozwodu tylko sie meczysz..kobieto dasz rady sama trzeba uwierzyc w siebie i uwolnic sie...nie mozna poswiecac zycia komus kto cie nie docenia...to chore..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSylwia35
witaj Aniu ja już 8 lat i dla mnie to wiecznośc,A Ty juz też długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwolnijcie się, uwolnijcie. Zobaczycie jak du.pa marznie. Te uwolnione już to wiedzą. Prawda? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**a marznie???hahhahah wątpie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie też ci marzną? To masz przegwizdane na maxa ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuupss. Podobno są takie którym du.pa nie marznie. No to ch.uj im w du.pe. Dla rozgrzewki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella25  lat warszawa
aleś idioto zabłysnął!żal takich samców trzepiacych pod stołem i udajacych tu maczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×