Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślą mężczyźni

Polecane posty

Gość gość

Co myślą mężczyźni gdy widzą kobietę seksowniejszą, ładniejszą od swojej żony/partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by tu ją przelecieć i żeby żona się nie dowiedziała. Jedna odpowiedź, nie ma innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet? Co kobieta ma zrobić w sytuacji kiedy widzi jak jej partner spogląda na inną kobietę z nadmiernym zainteresowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dać od razu mu w mordę? Bo zacząć się oglądać intensywnie za innym w jego obecności, to nie zrozumie aluzji, a raczej będzie udawał, że nie rozumie i walnie focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci myślą, że kobiety takich rzeczy nie dostrzegają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przebieram oczami, nigdy nie ruszam szyją żeby się nie zorientowała (ani jedna ani druga). Porządny ze mnie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadają w depresje. z powodu , że życie im ta ich kuropatwa im zmarnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fritz
faceci porównują,ale ci normalni pomyślą sobie tylko o fajnych chwilach z tamtą i nic więcej,ci mniej wytrzymali beda dążyli do zdołowania żony i szukania tamtej kobiety lub jej podobnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie ma na tym świecie prawdziwej miłości? Bo jeśli facet kocha, to partnerka powinna być dla niego wzorem kobiety,tak? A może porządanie silniejsze jest od miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało kto ma partnerkę ze swoich marzeń, po prostu bierzemy "mniejsze zło" i tyle. Dzisiejsze kobiety to już nie to samo co nasze matki i babcie, coraz mniej powodów żeby je kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie podzielam to zdanie, tyle, że kiedyś wszystko bylo inne, ludzie z biegiem lat zmieniają się. "W tamtych latach" ludzie potrafili kochać się, szanować, a przede wszystkim docenić to co mają, bo za wiele tego nie mieli, a teraz przez tą całą nowoczesność ludzie zapominają co to uczucia. Dla kobiet w tamtych latach ważne było, aby dzieci miały dobrze, ogólnie rodzina, potrafili docenić to co mają, podczas gdy mąż pracował. Mężczyźni wtedy takze byli inni. Teraz dla kobiet najważniejsze są pieniądze, moda, odbijanie mezow. Nie mam na myśli wszystkich kobiet. Mezczyzni tez byli inni. Kochali z dnia na dzien coraz bardziej. Najgorsze jest to, że nikt nie chce żyć jak kiedy, prawe nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×