Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mój plan

8 TYGODNI

Polecane posty

Gość mój plan

w 8 tygodni chce zrzucic jak najwięcej! co polecacie odnosnie suplementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój plan
dieta płynna przez 3 tygodnie a potem warzywa i owoce ( mięsa i tak nie jadam, więc niewiele się zmienia, no może zabraknie głównych winowajców- słodyczy) krem na cel +masaż odkurzaczem :-D co jeszcze da sie zrobić przez te 8 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zachorowalam na grype zoladkową w srode, cala noc wymioty, biegunka, dzis po 3 dniach zjadlam troche rosolu i to moja dieta cud, w 4 dni spasc 4 kg, haha z 63 do 59, i mysle ze jeszcze przez jakis czaas nie bede mogla jesc normalnie wiec wage powinnam utzrymac, bo jakmilo miec luzne spodnie na d***e wiec kto chetny sie zarazic to zapraszam, bo maz i syn juz sie zarazili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówno utrzymasz, bo straciłaś głównie WODĘ. Musiałabyś jeszcze z miesiąc być na diecie i gubić TŁUSZCZ, aby to utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finansiarka
ja do ćwiczen figura extraslim na spalanie tłuszczyku szybciej no i najlepszy suplement czyli wooooda, duzo trzeba pic zeby wszytskie toksyny z siebie wydalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie mogę polecić (jestem facetem) low carb. Przestawić się było bardzo łatwo. Bo w sumie lubię warzywa i owoce. Odnośnie przypraw - dozwolone wszystko oprócz soli. Mięso tylko gotowane. A jak naprawdę masz silną wolę i organizm to poszukaj sobie w internecie o TBC. Najlepszy spalacz tkanki tłuszczowej. Dieta tłuszczowa. Jednak zanim organizm przejdzie na ketoze to organizm dostanie duży wycisk... psychologiczny i fizyczny. Ja jadłem na low carb 4 posiłki dziennie. Raz na dwa tyg większe "ladowanie". Czyli jeszcze, co chcesz. u mnie proporcje były takie 1,5g białka, 0,7g węglowodanów i 0,4g tłuszczy (na kilogram masy ciała). Warzywa głownie szpinak i wszystko, co zielone, do tego mnóstwo fasoli czerwonej i piersi z kurczaka. Ogólnie 10kg w 2,5 miesiąca przy 3 treningach w tyg. Tk. tłuszcz 25%>19%, obniżona glukoza we krwi, cholesterol i trójglicerydy... Lepsze nastrój i samopoczucie:) WIęc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbarowa
hyhyhy, ja też jak odstawiam węglowodany to dostaję szału,więc to prawda,że jest wycisk fizyczny i psychologiczny, ale nauczyłam się frustrację wyładowywać podczas ćwiczeń, znalazałam też w aptece kisiel ananasowy z błonnikiem figura no-appetite, i pomaga w krytycznych momentach ssania, jakoś sobie radzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój plan
nie ma opcji zebym każdy posiłek odważała z taką precyzją, musiałabym siedziec w domu cały dzięń i nic innego nie robić, a ja pracuj,ę po 12-14 h na dobę, zmieniam miejsce pracy w ciągu dnia 2-4 razy i na przejazd mam max 20-30 minut. Nie mam czasu w ciagu dnia nic zjeść a wy mówicie 4 razy??? rano nie jestem w stanie nic przełknąc, potem absorbująca praca bez wytchnienia, wszystko w biegu, a zaczynam jeść dopiero wieczorem jak wpadam do domu :-O i nie jem wtedy duzo, bo na raz wiadomo,z e duzo si,e nie zje, ale jem strasznie neizdrowo i tylko to, co mogę kupić :-O żelki, wafelki, ciastka, owoce, bułka+sledzie w śmietanie :-O a potem dziwne , że waga duża..o zdrowiu nawet nei wspomnę, olę się nie badac przy takiej diecie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty chcesz na samych płynach wyżyć przy 12-14 godzinach pracy? Chyba na głowę upadłaś! Przy takim tempie życia nie trzeba wiele, żeby schudnąć. Nie musisz jeść 4-5 posiłków (3 wystarczą) ani rezygnować z niczego, po prostu ogranicz słodycze i fast food i przerzuć większość kalorii na pierwszą połowę dnia. Wieczorem tylko lekki posiłek białkowy. I nie ściemniaj, że przez kilkanaście godzin nie masz żadnej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój plan
wiem, ze to trudno zrozumieć, przywykłam ;-) nie mam ani minuty przerwy od 7 do 14 co pól h pacjent, nawet jak jednego wypuszcze szybciej to zaraz następny wchodzi i nie mam kiedy nawet kęsa ugryxc czegokolwiek, bo jeszcze papiery, zabiegi itp. potem mam pół h na przejechanie 30 km i dalej to samo, jeden za drugim, jeden za drugim do 19-20, czasem potem jadę jeszcze na wizyty domowe... chwili nie mam nawet na wyjście do toalety :-O kaw, herbat w ciągu dnia nie pijam, bo nie mam kiedy, piję wodę z butelki... niestety rano nie mogę nic przełknąć, jedynie wieczorem. wiem że to mega niezdrowe, ale nie widze innej opcji mięsa nie jadam, nie mam kiedy przygotowywac posiłków, nie chce mi się stać w kuchni i ładowac jedzenie w pudełeczka, bo i tak wiem,z e wszystko wróci do domu - sprawdzałam to milion razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój plan
fast foodów nie jadam, tylko te słodycze przeklete nie schudnę przy 3 posiłkach, bo mam wrażenie, ze tyje już od samego powietrza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksad
i co? zabrakło mądrych na taki tryb życia :-D :-D swoja drogą nieźle :-D :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje sushi w piorrze i pawle, drogo mnie to wychodzi, ale przynajmniej jem coś pozywnego w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×