Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zniechecona20

Związek bez sexu

Polecane posty

Gość zniechecona20

Mam 20 lat on ma 24. Spotykamy się już od 2 lat, i tak jak w temacie nasz związek jest bez sexu. Jest to mój pierwszy chłopak na poważnie, tak więc jestem dziewicą, a on prawiczkiem. Na początku naszego związku poznawaliśmy się i krok po kroku przechodziliśmy na kolejne etapy, seks oralny itp. było ok. Rozmawialiśmy o tym aby uprawiać seks i w gadce ok, każda osoba chce, ale nic on z tym nie robił, więc pomyślałam, że ja zadziałam, kupiłam prezerwatywy, kolejne zbliżenie jest, więc mówie do niego zróbmy to teraz, a on... nie bo coś tam. Ok, po jakimś czasie znów i znów próbowałam, nic. Porozmawiałam z nim i powiedział mi, że się troche boi, że mi sie nie spodoba, że sie nie sprawdzi. Zrozumiałam, tłumaczyłam, że będzie na pewno dobrze, a jak nie to nic się nie stanie, trzeba próbować. Po rozmowach mówił, że będziemy się kochać, kolejne i kolejne zbliżenie a tu nic. Jestem zmęczona tą sytuacją, już nawet nie dochodzi miedzy nami do zbliżeń, ponieważ nie chcę po raz kolejny próbować. Nie wiem co w takiej sytuacji mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×