Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TravisPstr

Odkurzacze

Polecane posty

Gość TravisPstr

Witam. Mam pytanie o to, czy korzystaliście może z firmy: http://www.odkurzacze.com/ - są tam zakupu odkurzacze przemysłowe. Jakie macie opinie na ich temat? Ja tam zamówiłem 2 tygodnie temu swój odkurzacz do hali, i powiem wam, że bardzo opłacał się zakup- na prawdę - pełny profesjonalizm. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek73
niestety nie korzystałam, ale kupiłam w tamtym roku odkurzacz bezworkowy w sferisie, zadowolona jestem bardzo z tego zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_policja
ja zawsze mialam taki stary odkurzacz na wyposazeniu mieszkania (bo poki co - wynajmuje). ostatnio mi sie udalo wygrac w ankiecie media expert 750 zlotych i nie mialam w sumie na co wydac i stwierdzilam, ze moze ten odkurzacz...no i kupilam za taka kwote wlasnie, jakis elektrolux ale juz nie pamietam nazwy tych modeli. i jak nie jestem perfekcyjna pania domu tak...noo nie ma porownania z odkurzaniem wczesniej a odkurzaniem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bez workowy i w sumie fajny jest ale jeśli przypadkiem wciągne koralik albo malutki klocek to niestety jest straszny hałas i się zapycha wlot pod pojemnikiem,ciezko go wyczyścić. Zastanawiam się więc nad powrotem do takiego na worki tylko żeby był dobry dostęp do nich i nie były drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam w media expert na odkurzacz Electrolux pure f9 który jest pionowy i ma akumulator. Mega się cieszę bo teraz nie wyobrażam sobie sprzątania bez takiego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabina
Ja też mam (z polecenia) bezprzewodowy odkurzacz electrolux pure f9 i szczerze, to super sprawa. Najlepsze jest to, że można nim odkurzać w środku nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę potestować tego pure f9, o takiego na pałąku nigdy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystałam ale słyszałam dobre opinie o odkurzaczach przemysłowych od DeWalt, która za ponad 2tys. swiecą na przykład w sferisie. Spory zbiornik o pojemności 35l a sam odkurzacz jest trwale wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhh
Jak to jest z tymi puref9 electroluxa, każdy może je testować przez 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

widze tu tyle reklam elektroluxa, a ja mam Irobota Roomba - automat, który odkurza sam podłogi i dywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odkurzacz przemysłowy to bardzo dobrym wyborem jest MAKITA VC1310LX1. Nie dawno mój brat do firmy kupił w sferis taki odkurzacz i z tego co słyszałam są bardzo z niego zadowoleni. Dużym plusem jest możliwość zbierania płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również spotkałam sie z dobrymi opiniami jeżeli chodzi o te odkurzacze. Z droższych a sprawdzonych opcji pozostaje firma DeWalt np. model DWV900L-QS. Jednak koszt takiego odkurzacza przemysłowego to już nieco ponad 1000 zł. Duży plus to możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 3 lat dla osób fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika
Dnia 13.02.2019 o 14:37, Gość Aga napisał:

widze tu tyle reklam elektroluxa, a ja mam Irobota Roomba - automat, który odkurza sam podłogi i dywany

też mam i sobie bardzo chwalę taki rodzaj odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinnka

miałam xiaomi i nie polecam, mam roombę 980 teraz i jest super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chodzi o zakupy sprzętu do sprzątanie to zdecydowanie polecam system-leszno.pl. Zawodowo prowadzę firmę sprzątającą, więc wiem doskonale jaki sprzęt możemy tam kupić, jaki produkt jest bardzo dobry a jaki niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×