Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mozetak

Zdrowe warzywa i owoce

Polecane posty

Gość mozetak

Chciałabym się zdrowo odżywiać i przy okazji rodzinę - gdzie mogę kupić w Warszawie produkty ekologiczne -głownie zalezy mi na świeżych owocach i warzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprędzej na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
hej, przeczytałam twój wątek i skojarzyło mi się,że na fejsie widziałam wyszukiwarkę miejsca fit figury i właśnie tam można znaleźć spis właśnie np. sklepów ekologicznych, zajrzyj tam, na pewno coś znajdziesz. bazary oczywiście to też doskonałe źródło,ale głównie jeśli chodzi o owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoaa
A ja polecam sklep frisco - oprócz produktów spożywczych i przemysłowych mają też ofertę organic - warzywa i owoce eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już jedzeniem z marketu nie można się zdrowo odżywiać? musi być eko i przepłacone żeby było zdrowo? jaką masz pewność że te eko produkty są takie cudowne. Czytaj skład wybieraj zdrowe produkty a nie rób z siebie eko mamuśki bo bez tych specjalnych sklepów też da się zdrowo jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za bardzo zakręcona na punkcie jedzenia eko i jeżdżę praktycznie po całym województwie a nawet dalej i kupuję w różnych gospodarstwach ekologicznych ale wcześniej kupowałam w takim niepozornym sklepiku na Mokotowie przy ul. Tureckiej 1 generalnie mają tam spory wybór, ale trzeba akurat trafić na dostawę, żeby było bardzo świeże, jeżeli zależy komuś na warzywach i owocach, zwłaszcza zieleniny lepiej kupować wtedy, gdy je dostarczają jak tam pojedziesz, to masz duży wybór, ale jeżeli zależy Ci na czymś konkretnym danego dnia, to nie zawsze jest świeże w sumie można im to wybaczyć, niewiele ludzi kupuje świeże warzywa i owoce eko, więc im nie schodzą właściciele tego sklepiku mają sad w Mogielnicy, więc na jabłka zawsze można tam liczyć i są w przyzwoitej cenie, ja zawsze kupowałam na skrzynki i nawet jeżeli nie dawaliśmy rady zjeść to robiłam z nich soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eko produkty dla jeleni, kupowac na bazarze, brac to co smaczne, pamietac ze pieczatke na jajkach da sie zmyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocimiętka765
fajnym uzupełnieniem eko diety sa soki ekologiczne, np z Rabenhorsta - mają duży wybór smaków nie tylko soków, ale tez nektarów czy smoothies i nie tylko owocowych ale tez warzywnych. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie lubę soki sportfood.pl - bo dzięki nim o wiele więcej warzyw i owoców piję! a do tego dobrze odżywiam organizm! i takie rozwiązanie dla mnie jest idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×