Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ewa chodakowska kto ze mna

Polecane posty

Gość gość

Witam od dzis zaczynam cwiczenia z Ewa kto jest ze mna? Chodzi mi o to abysmy sie tutaj wzajemnie wspieraly w chwilach zalamania bo napewno takie beda . To kto zaczyna razem ze mna? Najbardziej chcialabym aby moj brzuch normalnie wygladal dlatego znalazlam Ewe i jej cwiczenia na plaski brzuch w pytaniu na sniadanie i od tego zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tu wątków o E. Ch? Naprawdę potrzebujesz jeszcze jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
jestem z tobą! bo też się męczę, ewa ciągle nadaje o endorfinach bla bla bla, ćwiczenia to radość,bla bla bla, ale ja cierpię i mi się nie chce! ale ćwiczę dalej i chyba to największa moja wygrana w życiu, już dwa tygodnie i dużo lepiej się czuję, ograniczyłam żarcie, piję figurę detox na oczyszczenie i już nie mam 3 kilo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
heeheheheh to fakt, z ewunią trochę jest tak słodko-pierdziuszkowo,ale ogólnie pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
ja dziś zaczęłam (skalpel) ale nie wytrzymałam do końca tylko jakieś 30 min mam nadzieje ze z czasem będzie lepiej :-) a jak tam u was dajecie rade????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
właśnie zabieram się zaraz za turbo spalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parpadel
ja juz nie moge cwiczyc z ewkąąąą bo nudno mi! ile mozna w kolko to samo :/ na mel b sie przerzucam. musze sprobowac tej figury detox bo juz tyle o niej slyszalam, na razie zakochana jestem w jaśminowym dilmahu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yellowsub
figura detox jest spoko bo jest delikatna, ale wolę ostatnio miesznkę mięta z czarną zwykłą herbatą, pycha! Ewka dziś mi dała już wycisk, 2 dni spokoju teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
ja dziś ie robiłam ewki,tylko biegałam, czuję się wyśmienicie, biorę nowy spalacz tłuszczu i jest rewela :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam tez cwiczyc z Ewa:) Ogolnie juz schudlam 30 kg ale teraz przydalo by sie ujedrnic cialko :) wiec podpinam sie pod topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieciere
dzis byłam w 3 aptekach i nigdzie nie mieli tej figury, tylko jakas wersja forever, kupilam i zobaczymy. Ewkę ćwiczę od 3 tygodni i widze efekty, ale powoli mnie nudzi :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt z Ewka widac efekty, ale po dluzszym czasie naprawde sie nudzi w kolko te same cwiczenia najbardziej skupione na nogach. Pozatym mnie ta kobieta strasznie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×