Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woczekiwaniu23

37tydzien ciazy CZY TO JUZ

Polecane posty

Gość woczekiwaniu23

Hej dziewczyny jetem w 37tc (36+4) to moja pierwsza dzidzia. Od ok. 2tygodni mam bôle brzucha przypominajace te okresowe, przy tym brzuch mi twardnieje. Mam takze bóle krzyza promieniujace ktorych przy miesiaczce nigdy nie mialam a teraz sa kiedy siedze,stoje czy chodze mam je z prawej strony i przechodzi na brzuch. Bol ten sie nasila a pozniej ustaje. Skurcze mam kilka razy na dzien nie wiem nawet jak te skurcze sie zwa i czy je liczyc i jak to sie robi?? Wczoraj Mialam "chyba " skurcze co ok 2min polozylam sie na inny bok przeszlo ale moze po 5min pojawil sie na ok 20sek i poznij niczgo juz nie czulam, w tej chwili tez.powiem tak codziennie mam bole ktore ustaja a czasem sie nasilaja mam delikatne bole podbrzusza coraz wiecej wydzieliny na majtkach czeste stolcej. Jak sie zalatwiam to czasem w pochwie mnie boli takie.klucie jakby yo juz mialo sie zaczac czuje tez ruchy tak jakby w odbycie . Chce juz miec maluszka przy sobie a ten czas sie strasznie dluzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przenosisz o tydzień. Czyli za miesiac pewnie się wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woczekiwaniu23
Myslisz ze urodze po terminie??? Ja juz nie moge sie doczekac a ten czas sie strasznie dluzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa normalne objawy jak na ten tydzien ciazy,organizm sie przygotowuje do porodu .Napewno donosisz i jeszcze moze po terminie bedzie.Ja mam te objawy nasilone od 33 tc.Do tego dziecko juz jest bardzo nisko i gotowe do porodu,boli mnie nawet krocze ,ze chodzic nie moge.Teraz mam 35tc i polozna mowi ,ze i tak nawet moge urodzic nawet po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 34 tc (33+2) i mam takie objawy nasilone od jakiegoś tygodnia. Wczoraj nawet uderzenia gorąca i prawie wymioty. Też już bym chciała mieć małą przy sobie, na świecie, ale jeszcze z 2 tyg mogła by poczekać bo waży tylko niecałe 2 kg. Czy myślicie, że jak ja urodziłam się o miesiac przed terminem, a mój brat w 35 tc, to ja też mogę urodzić szybciej? Zastanawia mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
Ja zaczynam 39 tc objawy mam podobne ale nic z tego. Wczoraj przespalam calą noc i pół dnia, to sobie wkreciłam że tak pewnie juz pojade w nocy rodzic bo tak sie na zapas wyspałam ale nic z tego :( dzisiaj znowu spałam do południa i boli mnie w kroczu czekam z niecierpliwoscia na jakieś skurcze ale nic tylko brzuch co jakis czas sie napina :O pewnie też przenoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benihimex lepiej jsk bys poczekala do 37tygodnia bo dziecko jest juz bezpieczne.HCH Tobie blizej zostalo do rozwiazania niz Mi.ten czas jest taki okropny.. Wszystko w domu mam juz porobione teraz tylko czekac. Tak naprawde torby nie spakowalam i mi sie do tego jakos nie spieszy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam takie objawy od ok.35 tc-skurcze przepowiadające,bardzo nisko,szyjka skrócona,,do tego obniżył się brzuch,wypadł czop...a urodziłam poprzez wywoływanie 2 tyg. po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w 38 tyg. i mam często skurcze. Zaczeły się kilka tygodni temu kilka razy dziennie. Teraz jeszcze częściej ale nic na razie sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulis0000
Dziewczyny a mialyscie jakies uplawy. U mnie wystepuja raz biale raz przezrovzyte bez wkladki sie nie obejdzie, i na dodatek nie pachna ladnie. Co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psulis może infekcja Ci się wdala. Lepiej idź do ginekologa prowadzącego ciążę i powiedz mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulis00000
Ostatnio bylam u ginekologa Nic nie powiedzial. nastepnym razem powiiem o tej tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×