Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczery mąż

Szczera rozmowa o zdradzie

Polecane posty

Gość szczery mąż

Mam pytanie do facetów ponieważ przeżywam w tej chwili piekło! Jeżeli żona/partnerka by się was zapytała: Czy zdradziłbyś mnie z fantastyczną kobietą, która tańczyłaby przed tobą nago i chciałaby się z tobą przespać? Ja odpowiedziałem szczerze. I mam problem ..... Warto być szczerym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelly Family
istnieja tylko coraz mniej szczerych mezczyzn a ci co sa to wymierajacy gatunek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda rozmowa na zasadzie co bybylo gdyby jest bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczne mrrrau
taaaaaaaa ja bym jej powiedział : szczerze nie przespałbym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam te byskotliwe pytania kobiet do moich ulubionych nalezy czy jakbym umarla ozenilbys sie ponownie? odpowiadam: tak foch 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka suzi
co wy macie za kobiety? zadna kobieta majaca poczucie wlasnej wartosci nie zadaje takich pytan! to sa desperackie pytania- one chca wiedziec czy bylibyscie w stanie je zdradzic. te kobiety usilnie chca miec pewnosc ze ich nie zdradzicie nigdy, poprostu nie sa pewne waszych uczuc. smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa kotki trzy
Ja odpowiedziałem szczerze. I mam problem ..... Warto być szczerym? Czyli zakładam że powiedziałeś że zdradził byś ją ? Bo odpowiedzi nie dałeś co ty jej powiedziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery mąż
Powiedziałem, że tak.. i że nie znam faceta który mógłbym się oprzeć pokusie! Ale żałuje tej odpowiedzi. Nigdy nie zdradziłem mojej żony i nie szukam tego. To była tylko szczera odpowiedź na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65437537
szczery mąż Jesteś debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość uwielbiam te byskotliwe pytania kobiet do moich ulubionych nalezy czy jakbym umarla ozenilbys sie ponownie? odpowiadam: tak foch 3 dni-- DOBRE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerym trzeba być zawsze-ale tak elastycznie by nikogo nie urazić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym usłyszeć takiej odpowiedzi Ale z drugiej strony nie przyszłoby mi do głowy zadać tak głupiutkie pytanie Ja bym faceta z z***bistym gostkiem pewnie też zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie bo dla mnie do seksu nie wystarczytylko z***bistoec np z z***bistym robolem bym sie nie przespala lub z z***biscie przystojnym kryminalista , a poza tym moj maz jest z***bisty , z***bisty krawaciaz i to mnie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze przechodzilem przez te pytania. rozne pytania rozna ich konfiguracja. i powiem ci ZAWSZE odpowiadaj zgodnie z oczekiwaniem partnerki wtedy bedzie wszystko ok. w zyciu codziennym,emocjonalnym,lozkowym. kobiety juz takie sa one nie chca prawdy one chca dowartosciowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×