Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiey rezerwować samochód 2016 rok

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie do osób które już są po ślubie lub przed i rezerwowali lub będą rezerwować samochód do ślubu. Kiedy samochód należy rezerwować? Ślub mamy na 2016 więc jeszcze czasu a czasu... Salę będziemy rezerwować w przyszłym roku (2 lata na przód) i pytanie: czy samochód też tak wcześnie rezerwować? Czy akurat z tym można np. poczekać do roku przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2016 roku to zdążycie się jeszcze rozstać hehehe wiec nie trzeba bedzie nic rezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata to długi okres, faktycznie często pary się rozsypują zanim dojdzie do ślubu, szczególnie ci którzy sa w rozłące za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prosiłam o "rozkminki" czy pary się rozchodzą czy nie ;) tylko o prostą radę jak terminowo wygląda taka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze jest rok 2013???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Zależy gdzie i jaki chcesz ten samochód:) byłam u znajomych jakieś dwa tygodnie temu na weselu i oni wypożyczali Mercedesa w Panku, o ile dobrze kojarzę rezerwację robili jakiś miesiąc przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś zarezerwować dobre pięć lat temu!!! a teraz już za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że wszystkie najfajniejsze bryki są już od co najmniej 10 lat zaklepane. Wam pozostały stare fiaty i jedna czarna wołga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie to zdazysz zrobic w roku w ktorym jest slub. Jesli zalezy ci na jakims konkretnym modelu to zarezerwuj sobie z 8 mcy wczesniej zeby spac spokojnie. My mielismy slub w sierpniu a auta szukalam w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rezerwowalam 4 tygodnie przed slubem,wczesniej nikt nie chcial podpisac umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było już w 2011 roku zarezerwować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakap
Ludzie to mają problemy..dżizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze na 2014 ludzie nie mają sal, zespołów, kamerzystów................ a co dopiero samochodu. Czy to najważniejsza rzecz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caipiroska
my zarezerwowalismy 2 tyg przed slubem, wiec uwazam ze masz jeszcze troszke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Masz jeszcze dużo czasu, ale w sumie zależy jaki samochód i gdzie chcesz go rezerwować. We wspominanym Panku faktycznie wystarczy pewnie dwa tygodnie, ale w wypożyczalniach specjalizujących się tylko w dowozach do ślubu pewnie już trzeba odpowiednio wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×