Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość swetey36

Szkoła policealna proszę o pomoc

Polecane posty

Gość swetey36

Witam. Chciałbym się zapisać w trójmieście do jakiejś szkoły policealnej aby uczyć się zaocznie na kierunku mechanik lub elektryk. Wie ktoś jakie szkoły mają takie kierunki i można u nich się za darmo uczyć ? Chodzi mi o nazwę szkoły. Jeśli ktoś kojarzy jakieś również ciekawe kierunki dla chłopaka to prosiłbym o napisanie oraz gdzie można się uczyć na takim kierunku. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za darmo to można.... poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zapisałam do goworku, ale nie wiem czy w tej szkole jest ten kierunek, trzeba byłoby tam zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiana

Zgodzę się, że szkoła policealna jest fajną opcją która jednocześnie przygotuje Cię do konkretnego zawodu co też jest ważne przy wejściu na rynek pracy. Przejrzyj dokładnie propozycje m.in szkoły Cosinus bo mają duży wybór kierunków, do tego zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym i co ważne jest w pełni darmowa. Jednak warto po prostu wybrać się w wolnym czasie do sekretariatu, gdzie urzędują miłe Panie które na pewno będą w stanie pomóc Ci w podjęciu decyzji i wszystko dokładnie przedstawią. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż Cosinusx. Poziom nauki dno. W sekretariacie tępe dzidy, które nie szanują klienta. Wiecznie nadęte i wszystkowiedzące. Wprowadzają w błąd. To jest najgorsza szkoła policealna w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marta2021 napisał:

Kompletnie się nie zgadzam! Uczę się w Cosinusie

I aż z wrażenia założyłaś konto spamerze? 🤣

Cosinux to arogancja, niekompetencja i buta. Byle wydoić klienta i nic nie dać w zamian. Byłem nie raz w sekretariacie w Białymstoku. To co się tam dzieje to zaprzeczenie obsługi klienta. Zarozumiałe kobiety wprowadzające w błąd i nie mające sobie nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×