Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek79797

niedrogi kurier

Polecane posty

Gość marek79797

cześć dziewczyny, Licze na waszą pomoc...:) Doradzcie jakiegos nie drogiego kuriera, chcialem wysłac dość dużą paczkę - 4 felgi do samochodu. Bede wdzieczny za info. pozdro M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo pośredników w sieci. dają ceny niższe niż ceny bezpośrednie z firm kurierskich. poszukaj czegoś wygodnego dla siebie, na pewno zaoszczędzisz. ja tak wysyłam sporo paczek. nawet założyłem stronkę reklamową usług firmy z której korzystam od 2 lat. -- http://kurier.kaoso.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuii
no zdcydowanie w takich sytuacjach polecam serwis Safe Pak - sam wszystko wybierasz i masz pewnosc,ze paczka dotrze bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sette
najlepiej doradzi Ci wlasnie platforma wysylkowa Safe Pak - bardzo dorba obsluga wysylek, rozne firmy kurierskie:) masz nad tym kontrole, wiec polecam. szczegolnie do takich rzeczy jak opony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobka
oo to powiem Ci że nawet nie wiedziałam o istnieniu safepaku...ale wlasnie szukałam firmy kurierskiej i na nich trafiłam ! super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość road_hea
ta platforma, o ktorej tu mowa Safe Pak jest rzeczywiscie calkiem okej. Podoba mi sie to,ze mam duzo opcji i mozliwosci, ktore normalnie w obrebie jednego kuriera jakos tam mnie ograniczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forthemome
Niedrogo mozna zorientowac sie na Safe Paku:) taka platforma jest bardzo pomocna w poszukiwaniu najlepszego rozwiazania na wysylke :) JA korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×