Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

antykoncepcja

Polecane posty

Gość gość

co dodatkowo bierzecie przy tab anty????????????????????????????? w tym tygodniu zaczynam pierwsze opakowanie, bo planuje zacząć się kochac ze swoim chłopakiem, ulotka w tych tabletkach jest straszliwa... sa jakies sposoby żeby zmniejszyć skutki uboczne? mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwimi
Jak decydujesz się na hormonalną antykoncepcje to musisz się liczyć z jej efektami ubocznymi. Stosuje tabletki dwa lata, na początku miałam problem z suchością pochwy i infekcjami intymnymi, koleżanka poleciła mi provag, dzięki niemu nawilżenie pochwy się poprawiło i podrażnienia przestały mnie dręczyć. Każda kobieta jest inna, moja przyjaciółka od niedawna stosuje krążek dopochwowy i sobie go chwali, woli go niż tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt. z vademecum zdrowia-jak żyć...: W przypadku antykoncepcji hormonalnej konieczne!!! jest zrobienie wstępnego badania poziomu hormonów, by zdeterminować wielkość późniejszej dawki. Jeśli się tego nie zrobi i zastosuje a. h. w ciemno, to można rozregulować układ hormonalny i mogą pojawić się problemy z owulacją, co w konsekwencji grozi bezpłodnością. Gdy lekarz ginekolog tego nie zrobi, to wręcz zażądać tego lub zmienić lekarza. Ponieważ tego typu antykoncepcja jest pewnym obciążeniem dla organizmu, nie wolno "igrać" z dietą, czyli odchudzać się! Wczesno - poronna - nie pozwalająca na zagnieżdżenie się zygoty(zapłodnionego jaja) w macicy. Powoduje to spirala domaciczna. Zalecić, przepisać i założyć może tylko lekarz ginekolog. NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Znajdź w necie "vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć", a dowiesz się więcej w temacie antykoncepcji i seksu Na mój gust to najlepszym rozwiązaniem globulki Patentex Oval lub spiralka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Szydercy: chłopie, przecież i to i to dotyczy duupy, więc zamknij japę. Ty pewnie walisz w oko kakaowe i myślisz, że baba Ci nie zaskoczy? W błędzie jesteś, gdyż sperma wyciekając z odbytnicy może zahaczyć o wargi sromowe i cionża gotowa, kumasz impertynencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BADANIA
Skutki pigułek są przeróżne - mogą u ciebie wystąpić albo wcale nie muszą - więc dopiero jak zaczniesz brać to się okaże co i jak. Poproś ginekologa o te z jak najmniejszą dawką hormonów i zrób chociaż sobie podstawowe badania jak: morfologia krwi, mocz, alt i aspt, usg dopochwowe i usg piersi, badanie na krzepliwość krwi. Ja z racji tego, że mam nadżerkę, niewielką i pigułki też biorę to invag dopoch. sobie aplikuję, kapsułka na noc przez 7 dni; później za jakieś dwa tygodnie znowu - zapobiega to problemom intymnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy je brałam to nie stosowałam nic innego. Musiałam je jednak odstawić, bo zaczęłam się strasznie źle po nich czuć. Teraz używam femcapu - kapturka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×