Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ecsapelle a hcg na krew

Polecane posty

Gość gość

Witam Ostatnią miesiączkę miałam 21 sierpnia w czwartym dniu cyklu współżyłam stosunek przerywany, no i stało się tak że wydzielina partnera znalazła się na moich spodniach. W 40 godzinie zażyłam escapelle, lekarz podczas powiedział ze pęcherzyk jest dość duży i ze jutro mogło by być już za późno i mam natychmiast ja przyjąć. Miesiączkę mam zazwyczaj co 28 dni. Po przyjęciu escapelle trzy dni później wystąpiło krwawienie - plamienie 4 dniowe. 16 września czyli dwa dnie przed miesiączką a 23 po stosunku zrobiła test z krwi na hcg wynik to <2,0 mU/ml. Chciałąbym się dowiedzieć czy to napewno oznacza brak ciąży gdyż czytałam że czasami kobiety miały takie niskei wyniki i okazała się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz zaciążyć przez wydzielinę na spodniach:D:D:D: na 100000% w ciąży nie jetseś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale nie mam pewności czy to nie miało styczności z moimi zew narządami, a stosunek był przerywany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe wiedza lepiej niz bhcg i lekarza:) tak jestes w ciazy! To chcialas uslyszec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ten poprzedni post to żart, ale skoro brałam escpalle to raczej nie chciałabym być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze escapelle nie wpłynie na ciążę jeśli zaszłaś ale ty na 1000000% w ciązy nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieję ale jednak miesiaczka mi się spóźnia 2 dzien a zazwyczaj miałam reguralne cykle - czy to może byc zależne od escapelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czytałaś ulotkę zanim wzięłaś? Jak by pisze o krwawieniach o zmianach w cyklu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×