Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwny pęcherzyk w 30 dc

Polecane posty

Gość gość

Witam, dzisiejsza wizyta u ginekologa mnie i jego zdziwiła.Ten cykl miałam stymulowany clo i monitorowany do dnia pęknięcia pęcherzyka.Pęcherzyk ładnie urósł i w 14dc ładnie pękł.A że staramy się z mężem o dziecko, gin kazał się kochać w tych dniach.Kochaliśmy się 2 dni przed owulacją i dzień po.Od 14dc kazał brać d*phaston.że w razie ciąży podtrzyma a gdy brak wywoła @. ( @ są u mnie zawsze nie regularne i wywoływane luteiną lub d*phastonem). Czyli w poniedziałek powinnam dostać @ ale nie dostałam, więc we wtorek zrobiłam test który wyszedł negatywny.Dziś poszłam do ginekologa aby sprawdzić co się dzieję.Kazał zrobić test z krwi.A na dodatek na lewym jajniku mam pęcherzyk w rozmiarach 29x31mm. Co to za pęcherzyk? Czy jest możliwe że mam drugą owulację w jednym cyklu?? Gin sam nie potrafił stwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torbiel ci się zrobiła, jesteś na 100% pewna że pęcherzyk pękł? jeżeli tak, to pewnie miałaś drugi i urósł do takich rozmiarów, powinnaś się wstrzymać z clo ( i ile nie jesteś w ciazy) dopóki sie to nie wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pecherzyk na 100% pękł bo byłam co 2 dni monitorowana na usg.gin powiedział że w następnym cyklu juz mam nie brać clo.a jak jestem w ciąży to ten torbiel może mi zaszkodzić?? I jak się takie torbiele usuwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to jest torbiel z niepekniętego pęcherzyka, to sama się wchłonie- d*phaston jest w tym pomocny, ale mozę to trwać nawet do 3 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamka totalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się czym zalamywac, bo to nic strasznego tylko pamietaj zeby clo nie brac, bo przestymulujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×