Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endziii

dziewczyny jaką miałyście beta hcg w 2 tyg ciązy prosze o pomoc

Polecane posty

Gość pelczi
Witam , jesli ktos ma jakies logiczne wyjasnienie w moim przypadku nawet hipotetyczne prosze o info .Mkja syt wyglada tak .22.09 .16 r poronilam samoistnie 6 tc (pusty pecherzyk)bez zabiegu .Wyniki idealne , cykle w normie 31-32 , od zawsze 5 dniowe i bardzo obcite czasem bolesne .Od pazdziernika podjelismy z mezem proby .Owu u mnie wiecej wypada tak 8-9-10 .Styczniowe proby rozpoczete od nowego roku , skonczone 12 stycznia.Ok 16 stycznia zaczal mnie mrowic biust i dol brzucha , jak na @ , wiec czdkalam ze mi wszystko poprzestawia i lrztlezie wczesniej ..19 .01 nikta krwi w sluzie .20 sluz z krwia .21.01 przylazla ale jakas taka delikatna .Krew jasna bez skrzepow i tak dwa dni ,kolejny juz plamie ia i spokoj .W niczym nie przypominalo to moich dotychczasowych okresow .Minely trzy dni znowu to samo mrowienie w dole brzucha i mrowienie w piersiach .Sennosc i rozdraznienie ale oki moze stres a mam powody i zmeczenie poprostu .Jednak tak bezmyslnie 28 zrobilam test i co wyszla druga kreska bardzo jadna .Drugi negatywny , trzeci kreska blada ale po czasie 5 minut ,zglypialam .30 .01 zrobilam bete wynik 15,7 niski (normy labodatorium dziwne bo 0,2-1 tydzien 5-50, 2-3 tydzien 50-300 itd , moj gin sie zdziwil ze dziwaczne te normy )za 48 godzin 13,7 i placz .Jednak to moje mrowienie piersi sie nasililo ,sennosc zostala i w dole brzucha raz sie pojawia raz nie .Szyjka wysoko , twarda zamknieta a od wczoraj budyniowy sluz sie leje ....i zero krwi .Bylam u lekarza ale powiedzial ze narazie nie bedzie mnie badal bo za wczesnie i poniedzialmowa beta bedzie kluczowa bo dzis ciezko gdybac .Macie jakies teoris na ten temat ?Ja juz na ciaze sie nie nastawiam jednak co za dziad ???Dziekuje za kazda odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie była biochemiczna , musisz poczekać czy się utrzyma i czy beta będzie przyrastać prawidłowo, a ile masz lat,to pierwsza ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lekarz ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat , lekarz nic konkretnego nie powiedzial, zna mnie juz i nie chcial pewnie ani mnie nastawiac na nie ,ani na tak .Zatrzymal sie nad tymi betami , i cos tam pod nosem pogdybal ze no jakby spadla o te 5 jednoatek byloby blizej lrawdy wzrosla o 5 tez a tak dwie jedboatki spadek , moze byc nawet blad laboratorium i wtedy urwal .Dal skierowa ia na dwie bety jedna w poniedzialek , druga w czwartek jesli ta w poniedzialek nie wykkuczy ciazy .Kazal brac kwas foliowy i witaminy tak jak biore od pazdziernika i jesli beta wyjdzie ponizej normy przyjsc po okresienwiec kolo 10 marca , a jesli beta by urosla dzwonic ....O bichemicznej troche poczytalam , zreszta po ostatnim poronieniu (jedno w moim zyciu)mam dwoch zdrowych chlopcow , sporo czytalam o poroniwniach i jakos na biochemiczna mi to nie pasi jednak ,pytam bo malo mam w tej dziedzinie doswiadczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 19.13 - daj znac jak beta w poniedziałek wyjdzie-trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zrobiłam bete 2 dni po nieodstaniu miesiączki wyszła 27,61 oraz dwa testy pozytywne ostatnią miesiączke miałam 25 grudnia byłam u lekarza ale jeszcze nie widział pecherzyka bo za wczesniej wczoraj dostałam lekkich krwawien zrobiłam bete wyszła 184,1 czy ona rośnie dobrze w miare? 10dni po niedostaniu miesiączki wynik 184,1 dostałam od lekarza tabletki duphaston i exacyl kazał przyjśc za tydzien bo również nie widać pecherzyka jeszcze czy któras z was tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 19:20 , dzieki za kciuki , choc juz nie zyje zludzeniami bo w cuda nie wierze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 19:57 , znajdz w necie kalkulator beta hcg na ballybestfriend czu ovufriend jakos tak , uzupelnij dane w kalkulatorze on ci wyliczy czy dobrze lrzyrosla beta czy nie , jest w maire wiarygodny .A co do zarodka .Mam znajoma u ktorej juz byla mowa o zbaiegu ale ona sie uparla i zarodek ponawil sie dokladnie 8 tc +3 ..Krwawienie zawsze jest niepokojace jendak nie zawsze wrozy tylko zlo ...oszczedzaj sie , odpoczywaj , lez z nogami w gorze i niestety cierpliwie musisz czekac .Natura bywa nieprzewidywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Robiłam betę 12 dni po stosunku u wyszło mi 0,15 czy to wynik wiarygodny i nie jestem w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Gość tobtroche za wczenie zrobilas test. Ale nie jest łatwo zajsc w CIĄŻĘ. Wiec mozliwe ze wynik wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2 tyg to juz urodzilam o wadze 4500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shillla
Witam! Czy beta 2.34 w 24 dc świadczy że nie.będzie ciąży? Owulacja potwierdzona w 13 dc. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shillla23333
Dziewczyny ponawiam pytanie...czy ktoś jeszcze pisze na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O niczym nie świadczy. Za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shillla
Dziękuję za odpowiedź, bo już rok starań. I straciłam nadzieję że się wogóle uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka456
Dziewczyny poradźcie. Ostatnią miesiączkę miałam 02.11.2017 r. Dzisiaj zrobiłam betę - wynik 632, w środę powtórzę. Czy to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Szukam porady. Mianowicie w 12dpo beta wynosiła 8,88.w 13dpo beta 11,16 w 15dpo 7,0(w innym laboratorium) i 16dpo 6,58.czyli spada. W 15dpo byłam badana i lekarz, powiedział że macica jak w bardzo wczesnej ciąży usg nic nie wykazało. Jestem jeden dzień po terminie miesiączki. Pogodzilam się z faktem że ciąża zanika. Ale czy któraś z was tak miała?. Ze beta spadała a później rosła czy mogło coś wpłynąć na wyzsza betę a tak naprawdę ta z 16dpo jest ta prawidłową?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam ten wątek, to ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że badanie bhcg powinno być wykonane tylko na podstawie skierowania i ze ścisłych wskazań, albo powinno kosztować minimum 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po inv

ja mialam transfer invitro 5 dniowa blastocysta 3 czerwca. 10 czerwca beta 84, 12 czerwca 217. czy to nie za duze wartosci? co moga oznaczac? boje sie ze wartosc jest za wysoka jak na 9 dzien po transferze:(

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×