Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odkurzacz do liści

Polecane posty

Gość gość
Jasne ze warto, mamy już 11 sezon i świetnei sie sprawdza. Ogród duży 1650m2, przy lesie. Tak że liści sporo też jest z lasu. Ręczne grabienie to odciski za 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berserkerrr
Takie dmuchawo odkurzacze to fajna sprawa, jak ktoś ma sporo krzewów czy drzew na działce to bardzo się takie coś przydaje. http://megastore.pl/73850,BlackDecker-Dmuchawo-odkurzacz-GW2600-2600W.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terika
dobre dmuchawy do liści ma stiga, poosiadam model SBL 260H, który używam od zeszłego sezonu, jeszcze ani razu mnie nie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,pojemność worka ... 40 L'' :D:D:D:D o matkooooooooooooo, ja z ogrodu zbieram ok. 20 worków po 200L !!! tpo popierdółka straszna z tego odkurzacza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie popierdółka tylko odkurzacz redukuje ilość liści 10krotnie - zostają zmielone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli liscie Ci bardzo przeszkadzają to warto. Na markach się niestety nie znam... ale poczytaj w necie opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle, że najlepiej tu by się sprawdził sławny, ale bardzo dobry www.karcher-intervip.com.pl. Jest skuteczny, sprzątanie liści trwa dosłownie chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak odkurzacz do lisci jest od razu dmuchawą czyli dziala w dwie strony moze zbierac liscie albo je rozdmuchiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz, czyli dmuchawa działająca w obie strony jest znacznie droższy od zwykłej dmuchawy, która i tak bardzo ułatwia pracę wokół domu jesienią. Ja polecam akumulatorową Ryobi https://www.sferis.pl/dmuchawa-do-lisci-ryobi-obl18jb-18v-5133003662-p597131 jest lekka poręczna, pracuje cicho, a jej moc jest wystarczająca, radzi sobie nawet z wilgotnymi liśćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz, czyli dmuchawa działająca w obie strony jest znacznie droższy od zwykłej dmuchawy, która i tak bardzo ułatwia pracę wokół domu jesienią. Ja polecam akumulatorową Ryobi https://www.sferis.pl/dmuchawa-do-lisci-ryobi-obl18jb-18v-5133003662-p597131 jest lekka poręczna, pracuje cicho, a jej moc jest wystarczająca, radzi sobie nawet z wilgotnymi liśćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to właśnie ja mam o ryobi taki odkurzacz/dmuchawę. Co więcej, nie służy mi tylko do sprzątania liści, bo świetnie nadaje się też do odkurzania np. kostki z piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamos

Ja też mam taką dmuchawę, czy jak kto woli odkurzacz do liści od ryobi. Sprzęt jest na akumulator, więc nie hałasuje tak jak spalinowy i jest dość lekki jak na możliwości które oferuje. Wolę zdecydowanie taki odkurzacz niż grabie ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Było dość sucho latem, więc u mnie liście już spadają i to mocno. Ale niedawno kupiłem odkurzacz na baterię od ryobi i to mega dobre narzędzie, bo mogę nim sprzątać nawet wilgotne liście. Ma bardzo dobrą siłę dmuchania. No i bateria spokojnie wystarcza mi na posprzątanie całego terenu wokółdomu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golko

Ja właśnei też niedawno kupiłem odkurzacz do liści ryobi, bo pomyslałem, że w tym roku tak posprzątam ogród przed zimą. Bardzo fajne narzędzie. Działa w sumie jak w filmach, żę się po prostu idzie i odkurza liście 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleksiak444

tutaj można sobie poczytać o dmuchawie Itamati: http://www.wiejskomiejski.pl/dmuchawa-do-lisci-itamati/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×