Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Czy jeździliście na letnie kolonie

Polecane posty

Jeśli tak, to gdzie i którą najlepiej wspominacie? Ja: - Józefów - Gdańsk Przymorze - Gdańsk Olszynka - Gdynia Orłowo - Julin Najfajniejsza była w Julinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka juz tu nie mieszka
do drrkow, wyrywac marfefki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa
ja byłam w Dziwnowie dwa razy i raz w Dąbkach (Kaszuby). Jeśli chodzi o atrakcje i zajęcia jakie miałam o zdecydowanie pojechałabym nawet teraz na taka kolonie na Kaszuby. Mimo, że było to dobre ok 12lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze byłam w Dźwirzynie. Ja też byłam już sporo lat temu... Zastanawiam się czy dzisiaj też są takie kolonie. Kiedyś trwały po 3 tygodnie, teraz chyba 2-tygodniowe. Parę razy podczas koloni spało się w szkole, a teraz nie mam pojęcia jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sa prywatne obozy, ja jeździłam jeszcze z zakładu pracy rodziców...głównie w Bieszczady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markkaaaa
ja w dziecinstwie nigdy nie wyjezdzalam na wakacje. nad morzem pierwszy raz bylam w tym roku a mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pocieszenie powiem Ci, że moja Babcia pojechała nad morze pierwszy raz jak była po 70-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 5 lat
jak pojechalam pierwszy raz, dlatego tak wczesnie bo z mama jako wychowawczynia. mialam przesrane, nie rozumialam dlaczego starszym dzieciom nie odpowiadalo moje towarzystwo a nastoletnie (12, 13 lat) chlopaki nie reagowaly na moje podrywy. no i mama pilnowala, jednak sie nie przejmowalam, jezdzilam tak ze 2, 3 sezony, potem jak poszlam do szkoly juz nie chcialam, bylam za to na oazie ale troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam 5 lat
pamietam wszystko dosc wyraznie, najlepiej wyklad prowadzony przez ratownikow gorskich i pierwsza fascynacje zawodowa, zapragnelam byc ratownikiem gorskim, ale mama powiedziala ze to nie dla dziewczynki, wtedy tylko mezczyzni pracowali w tym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam na koloniach czy jakiś obozach. Rodzice bali się mnie puścić z obcymi. Nasłuchali się o najzdrożniejszych wypadkach, więc im się wcale nie dziwię. Miałam co roku rodzinne, długie wakacje nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Kobylej Góry na obozy harcerskie :) było bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa
ja tylko żaluję, że na żadnym obozie nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie żałuję. Nigdy nie przepadałam na zabawach z obcymi bachorami. Miałam swoja rodzinę i stałą grupę znajomych. Tak samo na wakacjach zawsze była stała grupa i nie potrzebne mi były obozy czy kolonie. Nie mogłabym robić tego na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam na obozie, sportowym - 2 razy. Kolonie były lepsze, bo mniej męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeździłam na obozy sportowe na Słowacji, 3 razy na nich byłam byłam na dwóch koloniach w Chorwacji - było super i jednej w Trzęsaczu - było tak se i był obóz językowy w Szkocji - było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikalam kolonii ak ognia. Na szczescie moi rodzice nie chcieli sie mnie nigdy pozbyc i wakacje spedzalismy razem, co roku wyjezdzalismy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Julinie 3 razy. Super było. Teraz nie ma takich kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co roku jestem wychowawcą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
W zeszłym roku moje dzieci były na czymś takim jak Ferie w siodle, organizowanym przez Stajnię Zamkową ( www.stajniazamkowa.pl ) koło Pucka. Bardzo im się podobało, w cenie mieli 2 jazdy konne dziennie, obiad i pyszny podwieczorek. Wiem, że w tym roku też będą to organizować w lutym, także pewnie znowu je zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jeździ co roku na kolonię nad morzem z biurem http://ctravel.pl i zawsze wraca super zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×