Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy macie preferencje co do płci

Polecane posty

Gość gość

czy chciałybyście konkretnie chłopca lub dziewczynke czy wam to obojętne? :) wiadomo że kazdy chce zdrowe, ale po cichu o dziewczynce lub chopczyku marzyć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa aaaaa
ja chciałabym synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojnak, raz bym ubierała jak chłopca, raz jak dziewczynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coorka, synowie ze strony meza maja straszny charakter chyba bym oszalala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synka, mają lepiej w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi obojętne, ważne, żeby zdrowe, ale pierwsze dziecko to mógłby być chłopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córkę bo córki chowa sie dla siebie a synów dla świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córkę i tylko córkę, choćby i trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synów? NIE DZIĘKUJĘ! Mam już dwóch . Obecnie planujemy córkę i modlę się aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy syna i oczekujemy córeczkę i to jej zostanie przepisany majątek po ojcu męża (taka wola dziadka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej córkę bo co po synu? Syn niewiadomo jaki wyrośnie a potem pójdzie w cholerę a córka brzmi lepiej i lepiej się chowa, jakoś bliżej rodziny pozostaje. Moje znajome niby cieszą się z synów ale widać że bardziej szaleją za córkami i to w nich widzą jakąś nadzieję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz preferowałabym dziewczynkę dlatego, że mam juz chłopca (zresztą wymarzonego :) ) tak dla równowagi dwóch chłopów i dwie baby w domu to tak w sam raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powie.. głupia.. ale tak.. chciałam dziecko konkretnej płci: DZIEWCZYNKĘ straciłam dwie ciąże (1 pozamaciczna, poronienie), wiele lat staraliśmy się o dziecko , byly leki, inseminacja, badania drożności itp. W końcu po 7 latach zaszłam w ciążę... --- chciałam córkę!!! --no i co? już w 12 tygodniu okazało się, że będzie chłopak.. poryczałam się... długo się oswajałam Mam teraz swoje wyczekiwane dziecko, swoją kruszynkę.. tylko,że chłopca... nie zamieniłabym go ;) I na dzień dzisiejszy (może się zmieni) jeśli miałabym mieć drugie dziecko, to mi teraz obojętne, jakiej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze marzyłam o córce ale pierwszy pojawił się synek i choć kocham go bardzo i nie zamieniła go nigdy na żadne inne dziecko to czuję nadal niedosyt z powodu braku córki obok siebie , jednak już niedługo bo noszę ją w sobie (37 t.c) . Teraz jestem bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy szansę zapewnić naszemu dziecku wszystko co potrzeba, włącznie w przyszłością ale tylko jednemu więc zależało mi by była to córka i będzie z nami za miesiąc :D. Pozdrawiam mamy córek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do dnia porodu nie znalam plci dziecka i z reka na sercu napisze ze bylo mi obojatne jaka bedzie plec, gdy powiedzieli ze dziewczynka to sie cieszylam . teraz z perspektywy czasu sie ciesze gdyz nie umialabym sie chyba zajacv synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natomiast znalam jedna dziewczyne co ma dwoch chlopcow....mowila ze chlopcy sa lepsi gdyz dziewczynki to podle suki itd....ale chyba zapomniala jak nam mowila ze gdy jej przyniesli drugie dziecko i byl znow syn to sie az rozbeczala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×