Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie macie wozki

Polecane posty

Gość gość
Bebetto nico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Tako Alive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo cameleon 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś231991
adamex classic 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inglesina Classica Balestrino ( wózek retro) - głęboki i spacerówka , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja śliczna Ewunia woziła się najpierw przez rok wózkiem 3 w 1 baby active stary model z komisu za 300 zł (bez obrotowych kół niestety) ale w okolicach roku zapragnęła jechać tyłem do mamusi i kupiłam jej używany x-lander też za 300 zł i jest extra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najstarsza wersja mury maxi cosi kupiona używana za 800zł dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedo Fyn Memo 2w1 plus fotelik maxi cosi cabriofix:) co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma tako acoustic - bardzo sobie chwale, no chyba se ktos musi taszczyc po scjldach to lepiej cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twin_mommy
Dla naszych dwóch chłopaków kupiliśmy wózek z nie najwyższej półki, bo zdajemy sobie sprawę, że bardzo szybko wyrosną z gondoli, a chcemy, żeby ten długoterminowy wózek, który będzie służył pewnie trochę dłużej, był jak najlżejszy. Więc nastawiamy się na wymianę sprzętu za jakiś rok. Póki co mamy Mikado Boston Duet. Nie miałam jeszcze okazji przetestować go w praktyce, czekam na narodziny bobasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym podzielić się z Wami na temat mojego wózka z Venicci, kupiłam Silvera Denim Grey. Szczególnie zwróciłam uwage przy kupnie na wagę ze względu że mieszkam w bloku na 3 piętrze, wózek jest bardzo lekki wiec bez problemu mogę sobie go wnieś na piętro. Kolejna rzecz ma regulowany kapturek, regulowany zagłówek, jest bardzo dobrze wyprofilowana rączka koła świętne bo duże i pompowane, spacerówka również sprawdza swoje zalety mi się najbardziej podoba to że całą pakuję do samochodu i nie zajmuję dużo miejsca, mogę ja obrócić tyłem albo przodem do kierunku jazdy, fotelik też bradzo praktyczny ponieważ jest do 13kg. Bardzo dobrze wykończony obszyty, bardzo polecam ten model jest naprawdę praktyczny i cena jest przystępna. Mama Olusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Spacerówka Coneco za 410zł ;] a gondolkę Polak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam karex 3w1 Za tysiaka z wysyłką..  bajerów niema, ale w razie czego dziecko zawiozę/ przywiozę. Kierowałam się faktem, że wszędzie jeżdżę autem i raczej będę go używać mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 20:34, mama Ewuni napisał:

 kupiłam jej używany x-lander też za 300 zł i jest extra

to tanio kupiłaś! ja widziałam używane dużo drożej i ciesze się bo mam x-landera i w sumie dobrze że będę mogła go odsprzedać jeszcze za jakieś godziwe pieniądze a to są solidne wózki, jeszcze nie jednemu dziecku posłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×