Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość93

co na kolację dla chłopaka

Polecane posty

Gość gość93

Hej w temacie. Co zrobić na kolację dla chłopaka? Smacznie, nie długo i nie drogo. Macie jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spagetti,smaczne,krótkie w przygotowaniu i nie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy z czym spaghetti niedrogie. jak kupisz sos z proszku i paczkowane odpady miesne, to bedzie niedrogo ;) ale jak np.sa to owoce morza I swieze ziola, to moze byc troche drozej ;) czy nawet pomidorowy sos miesny, ale z pomidorow i porzadnej wolowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co chlopak lubi? czego nie lubi? jaki masz zasob finansowy. bo tak 3 zlote to faktycznie pozostanie ci makaron z cukrem i oranzada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość93
było spaghetti :) sama robiłam (szczerze to pierwszy raz) :) ale bardzo mu smakowało :) dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość93
a następnym razem będzie pizza :) macie jakieś swoje przepisy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym to spaghetti bylo, ze mu tak smakowalo? pochwal sie? na oryginalna pizze moge ci zaproponowac: ser brie, pieczarki, szparagi i orzechy wloskie :) bez sosu pomidorowego, ew. troche na wierzch juz po upieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość93
podsmażyłam cebulkę , do cebulki dałam mięso mielone wołowe, przyprawy, pomidory z puszki , trochę przecieru :) a na gotowe już spaghetti starłam trochę sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na 20letnią babę to nei jest żadne osiągnięcie kulinarne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczarki faszerowane, stripsy z fileta z kurczaka, spaghetti, karkówka pieczona itp. dużo by wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna pseudoreklama z odgrzebanego wątku. Już wiem jaki sklep internetowy omijać łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podała stek. Nie znam faceta, który tego nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudiii
Coś z łososiem wędzonym suempol np. na przystawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka159
Ja proponuję sałątkę z kabanosami, najlepiej Meastro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnas nic gotowac tak nie ma o tak to zawsze jest no przecie no tak :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Rudi, ja też podałabym łososia, pyszne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu danie, no i potem ma się siły na przyjemności, a nie jest się obżartym jak po pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolA134
Ja polecam kabanosy w cieście francuskim z serem. Szybkie i tanie. Ja i mój chłopak na przykład przepadamy za maestro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia568
hej ja bardzo polecam tarte na tortili. jest troszkę roboty ale jak wygląda i smakuje. podaje wam przepis Składniki: 40 dag makaronu spaghetti Lubella szynka szwarcwaldzka (100g) 250 g kurek 4 ząbki czosnku 1 świeża papryczka pepperoni 1 średniej wielkości cebula 1 pęczek natki pietruszki placek tortilli dopasowany wielkością do formy na tartę oliwa/olej do smażenia opcjonalnie: bułka tarta + oliwa do natłuszczenia formy sos: 2 jajka 2 łyżki stołowe kwaśnej śmietany (12%) 2 łyżki stołowe mleka 4 łyżki stołowe mąki pszennej 50 g startego sera gouda sól, pieprz Przygotowanie: Cebulę i czosnek obieramy, kroimy w drobną kostkę, wrzucamy na dużą patelnię z rozgrzaną oliwą/olejem i podsmażamy na wolnym ogniu aż cebula się zeszkli. W tym czasie pepperoni myjemy, usuwamy gniazdo nasienne, kroimy w drobną kostkę. Kurki oczyszczamy, kroimy na mniejsze kawałki, a szynkę szwarcwaldzką kroimy w paski. Makaron gotujemy al dente zgodnie z opisem na opakowaniu (u mnie 10 min.). Na patelnię z cebulą i czosnkiem dorzucamy: szynkę, grzyby oraz papryczkę. Mieszamy i podsmażamy razem przez ok. 5-7 min. Po tym czasie zawartość patelni mieszamy z odcedzonym wcześniej makaronem oraz posiekaną natką pietruszki. Przygotowujemy sos. W miseczce mieszamy: jaja, mleko, śmietanę, starty ser, mąkę oraz przyprawy. Silikonową formę do tarty wykładamy dopasowanym do niej plackiem tortilli, na nim układamy makaron z dodatkami i zalewamy sosem (gdy używamy formy blaszanej zamiast silikonowej, należy ją uprzednio natłuścić oraz wysypać bułką tartą). Całość zapiekamy aż sos się zetnie – ok. 10-15 min. Podajemy natychmiast po wyjęciu z piekarnika. Przepis jest z strony www. bestlunch.pl tam możecie zobaczyć również zdjęcia tej tarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis
kabanosy maestro :D i wtedy mozecie z obu stron zaczac jest a jak skonczycie to...calus :D do tego moze jakies kanapki z szynka w ksztalcie serduch? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla_25
To w sumie zależy, co mężczyzna lubi. Mój jest smakoszem i nie wystarczy mu kawałek mięsa... Lubi być zaskakiwany. Tak więc za każdym razem to dla mnie ogromne wyzwanie. :) Pamiętam, że najbardziej zaskoczony - pozytywnie - był kiedy podałam mu gruszki pieczone. :) Przekroiłam je na pół (wzdłuż), wydrążyłam gniazda, nafaszerowałam jarzębiną (można kupić w słoiczku, od Stovitu) i obłożyłam serek pleśniowym. Wszystko owinęłam folią aluminiową i podpiekłam w piekarniku (latem można na grillu). Zapach fenomenalny, smak mrrrrrrr... Aż mi ślinak na samą myśl leci. ;) Podałam do tego, oczywiście, wino. :) Pycha! Mój chłopak był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe hamburgery :) kotlety robi się podobnie jak mielone, sprawdź na stronie Knorra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×