Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sa na to jakies rady

Brzydzi mnie seks bez prezerwatywy

Polecane posty

Gość czy sa na to jakies rady

Witam. Niedługo wychodzę za mąż, planujemy mieć dziecko w niedalekim czasie, a ja nie mogę się przekonać do seksu bez prezerwatywy. Wydaje mi się to takie niehigieniczne. Do tej pory przez kilka lat kochaliśmy się głównie w prezerwatywie, tylko kilka razy bez gdy brałam tabletki. Jednak źle się po nich czułam i wróciliśmy do gumek. Problem w tym, że obrzydza mnie sperma. Sam fakt, że ona we mnie będzie, potem będzie ze mnie wypływać gdy będę chodzić, leżeć. Nie wiem skąd takie obrzydzenie. Mój partner jest zawsze czysty, przystrzyżony, lubię jego penisa, uprawiamy seks oralny (z mojej strony nigdy do końca), a spermy się brzydzę. Brzydzi mnie jej glutowata konsystencja, zapach, ilość. Są na to jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to bylo naturalne moze dlatego ze ja nie zabezpieczalam sie gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
Tak, pali i to dużo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pali to sperma ma obrzydliwy smak. Najlepsza jest jak facet je ananasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
Moj mezczyzna juz nie moze sie doczekac tego, a ja jak pomysle to mi sie niedobrze robi. Kocham seks z nim, ale ta sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
A kisiel i budyń,też Cię brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sperma tez brzydzi, zapach konsystencaja i ta cieplota zaraz po---- chociaz uwielbiam seks, jestem w lozku bardzo wyzudana i temperamentna, ale spermy boje ssie jak ognia, ja staralismy sie o dziecko przezywalam koszmar, jak to cos ze mnie wyplywalo ble, mialam wrazenie ,ze jest tego z litr bylam swojego czasu na antykncepcyjnych tabsach i wcale seks nie sprawial mi tyle przyjemnosci, tzn nie seks tylko final w srodku, to dla mnie niekomfortowe uwielbiam robic mezowi oral, ale nie z finalem w ustach, ew na piersi lub tylek, a sperma jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie pytanie o budyn, co ma wspolnego deser ze sperma, tylko na p***olach laski ja "zajadaja" jak bita smietane, a zycie to zycie, sperma to niezbyt mila ciecz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marnuj życia facetowi debilko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
debilka jest osoba ktora twierdzi, ze zmarnuje mu zycie, bo nie lubie spermy. A czy na spermie opiera sie zycie? Nie. A propo tematu to wlasnie ten final mnie obrzydza, sperma. Tez mialam wrazenie, ze jest tego ogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj koleś ciągle z tym samym wierszykiem o rośnięciu już którąś tam wiosnę, nie jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy sa na to jakies rady jakys podszyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam ze jestem mezatka od 8 lat itp itd ja nie widze problemu w tym ze nie lubie spermy i moj maz tez nie widzi w tym problemu,nie jest typem r****cza jabaki, i niby czemu mialby mnie rzucic z tego powodu ? haha no juz to widze, tez mi powod, on nie chce mi sie spuszczac w usta, tak jak i nie lubi analu ( jak i ja) a spermy nie lubie i juz, jak jestem na tabsach to mam ja w sobie, ale nie przepadam bo to dzwine uczucie jak mi cieknie z pochwy, na lozko itp, musze sie czyms wycierac i to jest ponizajace, on wie ze ma mnie uprzedzic przed wytrsykiem kiedy robie loda, i smieje sie ze mnie , on tryska i mu to bez roznicy gdzie i jak, tylko pustaki mysla,ze dla kobiety to ambrozja a dla faceta nie wiem szczyt marzen zeby laska polykala i pila sperme, no sorry, mamy bardzo udane zycie sexualne, i to chyba nie problem dla nas, zreszta moj facet o dspustu do mnie woli porzadnego lodzika i trysniecie na zewnatrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
Poprzedni post z mojego nicku byl podszywem. Nie rzuci mnie przez sperme, bez przesady. Niektorzy z was pisza, jakby to byl koniec swiata. Zgadzam sie z przedmowczyni, ze sperma to nie ambrozja i tez nie zamierzam jej polykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasuje ci to spróbuj z babą, wyliż c**ę, porównaj, no i wtedy się zastanów czy to rzeczywiście takie wstrętne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez brzydzi sperma i moj facet to rozumie.Nawet jak jestem na tabsach to nigdy nie konczy we mnie. Mamy udane zycie seksualne, mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz udane a nie on :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sa na to jakies rady
Kochani podszywy szaleją, ale myślę, że odóżniacie moje posty od podszywów. Może właśnie jakiś żel pachnący rozwiąże sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam artykuł babskiswiat.net/topic/3884-jak-poprawnie-dobra%C4%87-rozm iar-prezerwatywy/ micro penis polaka jego autor dowiedział się że źle mierzył penisa był pewien że ma 16cm , a jego rozmiar to 7 cm Małe rozmiary vinico.com/files/microsite-msc-sechs_groessen.jpg po prawej i vinico.co.uk/image/mysize/mysize_reihe.jpg po lewej theyfit.co.uk/pages/how-do-i-find-the-right-condom-size

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×