Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mo_ni_ka 20

Prosimy o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Widać ze ktoś tu nie ms tej inteligencji skoro pisze ze ktoś nie ma szacunku di mnie to dlaczego ja mam mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo_ni_ka 20
Ja mam w d***e twoj szacunek do mnie gosc.Laska jest porobana i tyle.Rodzicow ma za nic,zebra o kase,a ten co zrobil jej dziecko nie potrafi odlozyc na obraczki z miesiecznej pensji wynoszacej 2tys zl.No to chyba gdzies tu sciema idzie.Laska ma z nim dziecko i mu wierzy.C**a ja dalej swedzi wiec kombinuje jak tu sie znowu sparowac z ukachanym w lozku.Rodzice jej,niech zyja jak najdluzej,probuja chronic laske i wnuka przed tym co moze sie najgorszego stac jak zamieszkaja razem.Laska nic nie kuma.Zachowuje sie jak nacpana i zebra o kase.Nikt nie wie naprawde na co ta kasa pojdzie.Byla by fajna brazilijska telenowela.Zalonczenia brak.Ale to nie problem bo brazylijskie telenowele nigdy sie nie koncza....Najgorsze ze glowna bohaterka jest ta zla.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej idź spać dziewczyno, a jutro podziękuj rodzicom, że opiekują się tobą i twoim dzieckiem i przepros ich za to, ze jestes taka nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewaj sie ze moze opieka spoleczna zapukac do twoich drzwi.Nie zebraj wiecej bo jeszcze bardziej zaszkodzisz dziecku.Dziecko nadaje sie do odebrania,gdyz matka nie ma dobrego porozumienia z reszta czlonkow rodziny.Ojciec nie potrafi stworzyc odpowienich warunkow do wychowywania dziecka(Mysli ze chorowite dziecko mozna wychowywac w zaadaptowanym pomieszczeniu,stodole.Nie zdjaje sobie sprawy z konsekwencji,zycia w stodole i jakie moga miec wplyw na dziecko).Matka dziecka-nieodpwiedzialna,nie przdewiduje konsekwencji swojego postepowania.Infaltywna,egoistyczna. Dziadkowie:chronia corke przed jej nastepnymi wybrykami i chronia ja sama przed jej nieodpowiedzialnoscia.Kochaja wnuka,chca dla dziecka normalnej rodziny ale nie moga nic poradzic na to ze ojciec dziecka to niezaradny mlody czlowiek ktory nie czuje odpowiedzialnosci za zycie swojego dziecka.Jego celem jest miec partneke przy sobie,nie dba natomiast o dobra maloletniego ktory jest chorowitym dzieckiem.Zalecenia:dziecko musi zamieszkiwac z dziadkami jak najdluzej.Gdy matka zdecuduje sie opuscic dotychczasowy adres zamieszkania z dzieckiem.Nalezy przeprowadzac kontrole rodzininy i warunkow w jakich znajducje sie maloletni................W pierwszych badaniach -matka nieodpowiedzialna,niedojrzala.cel -dziecko pod ochrona-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lo cie dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub to wydatki? Jakie do cholery wydatki? Idziesz do USC i masz ślub. Nie musisz być nawet wyfiokowana, bylebyś czysta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie próby wyłudzania na forum to chyba są nie legalne i chyba powinno się je zgłaszać na policję. W ogóle z******ty tekst wymyśliłaś. Prosisz o rzeczy materialne, ale podajesz wyłącznie numer konta. Żadnego kontaktu :D Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą gówno się dowiedziałaś o mieszkaniach socjalnych, bo majętność twoich rodziców nie dotyczy ciebie. Dom twoich rodziców nie należy do ciebie tylko do nich, a ty nie masz nic i możesz zacząć od zera bez rodziny jeśli ci przeszkadzają. Hajtasz się i zaczynasz życie z mężem od podstaw. Nie macie nic i możecie się starać o pomoc państwa. Sęk w tym, że ty p********z i jesteś zwykłą wyłudzaczką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chciałby coś dać meble itp. To raczej by napisał i wtedy skontaktowalabym się z mila chcecia po za forum z taka osoba. Podałam numer konta gdyż widziałam w wielu innych ogłoszeniach tego typu ze ludzie właśnie tak robia. A co do mieszkania socjalnego to aby je dostac musze opisac moje warunki mieszkaniowe metraż ilość pokoi itp. Gdy powiedziałam Pani w gminie o swoich warunkach to usłyszałam tylko tyle : nawet niech pani nie próbuje... Tym bardziej żebyśmy starali się o mieszkanie razem to musielibyśmy mieć jeden adres zameldowania. Co jest problemem również, ponieważ dom w którym mieszka mój chłopak jest na osobę której nie możemy namierzyć wiec nie mogę zameldować się u niego. Wiec takie koło zamknięte... Gratuluje wszystkim którzy maja pełne rodziny i maja gdzie mieszkac. Nie wszyscy maja tak łatwo. Ja nie wyludzam pieniędzy bo nie robie tu rządnych przekrętów, bo nie jest mi do żartów tym bardziej nie potrzebuje problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażanie mojej osoby też jest nie legalne i karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podany jest mój email jakoś nie znalazła się ani jedna osoba taka która skontowalaby się ze mną prywatnie. Każdy tylko tu zagląda i oczernia mnie mimo tego ze tak naprawde nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może na poczatek wynajmijcie jakies skromne lokum i tam pobawcie sie w dom.Ja z męzem i dzieckiem wynajęłam lokal bez bieżacej wody i to był wspaniały test na miłośc i odpowiedzialnośc oraz zaradność.Teraz po latach wspominamy z łezką w oku tamte biedne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co do mieszkania socjalnego to aby je dostac musze opisac moje warunki mieszkaniowe metraż ilość pokoi itp. " x Bzdura! Ty nie masz żadnych warunków mieszkaniowych bo to nie jest twoje mieszkanie. Ty nie masz nic. Nie jesteś właścicielka żadnego mieszkania. Gdyby rodzice zechcieli mogłabyś być nawet bezdomną. Nie wciskaj kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podałam numer konta gdyż widziałam w wielu innych ogłoszeniach tego typu ze ludzie właśnie tak robia." Hahaha! Wiesz jacy ludzie tak robia? Naiwniaki, chorzy psychocznie i wyludzacze! Chyba nie sadzisz, ze ktos ci uwierzy na krzywy ryj? Przestan sie zblazniac. Dlaczegow takim razie skoro tak sie wybielasz i wierzysz w swoja slusznosc nie pojdziesz jak ktos juz wczesniej ci przykazal na Pomocne, ha? Bo co? Bo poslalyby cie do diabla? Bo wiesz, ze nie masz szans, bo klamiesz i nie bedziesz umiala im udowodnic swojej sytuacji? Bo nie masz dokumentow do pokazania doswiadczonym ludziom? No slucham? Czemu? Tyle gadasz, takie eseje piszesz i wynurzenia, to napewno mozesz odpowiedziec na to zasadnicze pytanie, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna bzdura, trzeba dokładnie opisac dom który jest naszym miejscem zameldowania. I gdybym nie była pewna to bym sobie tal tego nie wymyśliła i dawno stara się o mieszkanie socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oczywiście pomoc spoleczna mi pomaga dostaję miesięczne rodzinne w wysokości 70 zl. Za to mam postawić dom? Jakich racji mam udowadniać? Ze nie ma pracy, ze nie mam gdzie mieszkac? Nie mam nic do ukrycia. I nie mam nic sobie do zarzucenia bo nie oszukuje ludzi ani nie naciagam. A jeżeli komus nie podoba się to forum to w********ac! Bo takie rzeczy nie którzy piszą ze nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Wynajmowalismy mieszkanie, ale niestety przez wynajem nie mogliśmy odkładać pieniędzy na coś swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałła
Mo_ni_ka 20 jako dojrzała kobeita moge Ci napsiac,ze w tych czasach trzeba byc niezłą bezmyślną idiotka aby nie zapezpieczyc sobie tyłka przed uprawianiem seksu jezeli nie posiada się warunków na sprowadzenie dziecka na swiat. Do roboty won. Szczerze,to wolałabym wyrzucic cos niz Tobie dac,bo niecierpie takich bezmyslnych ludzi. W latach 80 nie było tylu srodków antykoncepcyjnych,ale ja miałam głowe na karku,a nie d**ę u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wyjechać za granicę i tam równo zasuwać skoro wynajem jest nieopłacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała nikt cię nie zmusza. Moje dziecko ma warunki tylko ze nie wiem czy potrafisz dobrze czytać ze chcemy zamieszkać do roboty są konie i traktory ja mogę iść co najwyżej do pracy której nie ma a jak jest to w godzinach w których nie mam z kim dziecka zostawić. A ty wal się na ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo_ni_ka 20
Rozważamy właśnie ta opcje. Byliśmy juz za granica ale był ten problem ze była moja szkoła, której nie chciałam przerwac. A teraz niestety musimy czekać di nowego roku zeby ruszyć się stąd bo zaś coś innego stoi nam nam na przeszkodzie. I tak cały czas wiatr w oczy wieje. Chodź mam nadzieje ze w przyszłym roku to życie jakie się ustabilizuje. Próbuje wszystkich możliwych opcji i nie poddamy się na pewno. I podziekuje juz za chore rady powtarzających się osób. Bo ja wiem co mam robic, tylko potrzebujemy małej pomocy a nie głupich komentarzy. A życie mamy jedno i uważam ze powinniśmy korzystać z wszystkiego nawet z tego zeby prosic ludzi o pomoc bo jedni maja za dużo a inni nie maja wcale, a zltrafiaja się ludzie którzy pomagają. I jeszcze do dojrzalej nie wiem czy wiesz ale zabezpieczenia nie chronią w 100% . Trzeba się chyba jeszcze poduczyć. I to cale szczęście ze to mi się przytrafiła ta ciąża bo jakby trafiło na ciebie to byś pewnie poleciała usunąć albo byś siedziała w kacie i płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelikaaaa
Dzień dobry .Mam na imię Andżelika, mam 34 lata, a mój partner 39. Całe życie uczciwie pracujemy, ale mało zarabiamy. Chcielibyśmy mieć dziecko, ale nas nie stać. Urządziłoby nas już 20 000, na początek, nie musi być 60 000, jak u Autorki, zaraz podam nr oknta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie dziewczyno. Boisz sie Pomocnych jak diabel wody swieconej. A wiesz czemu? Bo p********z jak potluczona i doskonale wiesz o tym, ze tam nikt nie kupi twojej ckliwej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×