Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluberryone

Jak odróżnić cellulit wodny od tłuszowego

Polecane posty

Gość bluberryone

Jak? Próbowałam, czytałam - dajcie jakieś pomocne wskazówki, bo muszę wiedzieć jaki Detocell kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
jeżeli masz cellulit tłuszczowy, to przy sprawdzaniu boli skóra tam gdzie się go ma-trzeba ścisnąć kawałek (na tłuszczowy tabletki niestety nie pomogą),a przy wodnym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
mhm... boli normalnie jak przy szczypaniu innych części ciała - nawet idealnie płaskiego brzucha aaa, dodam że ważę 49 kilo i mam 162 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Ogólnie jestem z wyglądu zadowolona, tylko ten cellulit działa mi na nerwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przy wodnym pomagaja tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
nie masz się szczypać tylko ścisnąć skórę kciukiem i palcem wskazującym,a fakt występowania cellulitu nie zależy od wagi i wzrostu tylko sposobu odżywiania,ruchu i hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Ale jak ścisnąć skórę? W poziomie czy w pionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Matko, albo przesadzam i histeryzuję, albo mam 4 stadium w wieku 20 lat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
4 stadium to byś miała widoczny z kilometra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
U mnie jest tak - widać go jak światło pada jakoś inaczej, np. mam z tyłu lampkę a przodu cień. zwłaszcza właśnie przez inne oświetlenie go widać. Ale właśnie normalnie jak stoję to niestety też jest. Raczej na udach niż na pośladkach. No i mam rozstępy, to w wieku 13 lat bardzo szybko dojrzałam i urosły mi kości biodrowe. Zawsze byłam szczupła a tu mi taką niespodziankę moje ciało wywinęło :/ i teraz chcę się pozbyć tego cellulitu i rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
no moja droga jeżeli masz tendencję do rozstępów to jak zajdziesz w ciążę to się ich prawdopodobnie nabawisz jeszcze więcej -u mnie też tak było a sparowałam się namiętnie wszystkim czym się dało i zostanie na całe życie, bo tego nie usuniesz, choć podobno kwasami można uzyskać bdb efekty. A cellulit też niestety jest ciężki do usunięcia,ale możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
A jak zrobić tak żeby te rozstępy były trochę mniej widoczne? Ciąży nie planuję - nie nadają się na matkę (mówię to na podstawie obserwacji innych moich rówieśniczek), więc się tym nie przejmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
no na dziecko jeszcze masz czas. A rozstępy robią się same jaśniejsze z czasem, można to przyspieszyć peelingiem różnego rodzaju i je przy okazji spłycić np kawowy , ale na cellulit kochana dobry jest body wrapping albo chłodzący,albo rozgrzewający,zależy czy masz pękające naczynka i żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Pękających naczynek i żylaków nie mam - całe szczęście, jakby były żylaki to już całkowicie bym sobie chyba nogi ucięła :D Jak ściska się skórę kciukiem i palcem wskazującym to mocno trzeba? Bo jak ściskam lekko to nie boli, a jak mocno to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
nie lekko,ale i nie z całej siły-tak trochę mocniej, no i jeżeli miałabyś cellulit wodny to oznaczałoby,że odkłada Ci się woda w organizmie i czasami Ci puchną nogi, powieki, dłonie itp , a zamiast wydawać kasę na tabletki to wypijaj codziennie 1,5l wody niegazowanej i z litr czerwonej herbaty efekt ten sam , a korzyści więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Piję półtora litra wody codziennie :) Nogi i palce czasami puchną mi latem i przed okresem. Właściwie to próbowałam już chyba wszystkiego, żeby się pozbyć tego cholerstwa. Codziennie masaż szorstką gąbką i serum z DaxCosmetics. No i ćwiczę sobie ćwiczenia aerobowe minimum 4 godziny w tygodniu. I nic. Peeling kawowy raz w tygodniu. Na specjalne zabiegi nie mam kasy, bo budżet studencki mnie ogranicza, ale na ten detocell (albo detocell aqua - muszę właśnie wybrać) 30 zł miesięcznie mogę już wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
może trzeba zaglądnąć do diety:) lubisz słodkie? fast foody? ciasta ciasteczka lib tłuste mięcha :)napoje gazowane itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Gazowanego zero. Mięcha w ogóle zero, nawet gotowanego - jestem wegetarianką od 3 lat. Fast foody odpadają kompletnie - w KFC tylko sałatka :) Nie używam masła, ani żadnych olejów do sałatek. Jedynie do czekolady mam słabość, ale na słodycze poświęcam nie więcej niż 150 kalorii dziennie. No i moja ogólna granica kaloryczna to 1300 dziennie. Ogólnie to bardzo się pilnuję co do diety i folguję sobie tylko podczas świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
to kup tabletki i jak za 2 miesiące nie zobaczysz poprawy to idź zrób badania hormonalne i będziesz wiedziała wszystko czy nic się nie dzieje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
A lepiej kupic detocell (na cellulit tłuszowy) czy detocell aqua (na wodny)? Co do hormonów - dodam, że mam bardzo bolesne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
Mhm, czytałam gdzieś jeszcze że cellulit może być skutkiem niespożywania kwasów tłuszczowych... może to to - bo tłuszczu unikam jak ognia, nie jem tez ryb, ani łyżeczki oliwy z oliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
kup na wodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberryone
ok :) dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit wodny dobre są tabletki Hydrominum, generalnie dobrze radzą sobie z nadmiarem wody w organizmie (tutaj o składzie i kilka innych informacji http://hydrominum.pl/). Czytałam też o nich trochę na różnych forach i zbierają pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajka99
Ja z własnej autopsji wiem, ze najlepszym tego typu suplementem jest therm line hydrofast od firmy olimp. Uważam, że z tym suplementem chudnie się szybko ale zdrowo . Redukcja cellulita jest stanowcza i konkretna. Zadne efekty placebo. nie z tym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cellulit wodny zazwyczaj mają osoby szczupłe. Jest to zatrzymanie się toksyn i wody w jednym miejscu. Niezależnie od rodzaju można usunąć cellulit za pomocą zabiegu laserowego. Ja byłam na zabiegu Icoone. Są to takie specjalne rolki, które działają na części ciała pod ciśnieniem i dzięki temu cellulit jest rozbijany. Polecam ten zabieg, bo jest naprawdę skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie rozumiecie że rozstępy czy cellulit nie da sie tego wyleczyć chyba ze macie w ch/uj kasy jak Lewandowska lub inne gwiazdy !! i możecie sobie pozwolić na zabiegi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×