Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluberryone

Jak odróżnić cellulit wodny od tłuszowego

Polecane posty

Gość czikitka99
No jasne, że się nie da całkiem usunąć, ale można jakoś nad nim popracować, np tak jak ja biegać na bieżni czy jeździć rowerem, bo wtedy uda są bardziej jędrne. Tylko nie można zapomnieć o nawilżeniu i tu mały problem bo nic dobrego znaleźć nie mogę, słyszałam coś o Sinialu, możer to dobre będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Miałam problemy z cellulitem wodnym, nie mogłam się go pozbyć .W klinice polecono mi zabieg Onda. Już po pierszej wizycie zauważyłam bardzo dobre rezultaty. Mam mniejszy cellulit i zabieg jest rewelacją. Polecam klinikę w której robiłam Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Miałam problemy z cellulitem wodnym, nie mogłam się go pozbyć .W klinice polecono mi zabieg Onda. Już po pierszej wizycie zauważyłam bardzo dobre rezultaty. Mam mniejszy cellulit i zabieg jest rewelacją. Polecam klinikę w której robiłam Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Miałam problemy z cellulitem wodnym, nie mogłam się go pozbyć .W klinice polecono mi zabieg Onda. Już po pierszej wizycie zauważyłam bardzo dobre rezultaty. Mam mniejszy cellulit i zabieg jest rewelacją. Polecam klinikę w której robiłam Salon Kosmetyki Laserowej Agnieszka Koczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×