Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myślębezpomysłów

Do jakiego wieku mogę się umawiać z nastolatkami

Polecane posty

Gość myślębezpomysłów

Mam obecnie 22 lata i ciężko mi uwierzyć, że nastoletnie życie już za mną :p Ostatnio flirtowałem z pewną dziewczyną na imprezie, która, jak się okazało, miała ukończone jedynie 17 lat. Wymieniliśmy się numerami, ale nie jestem pewien, czy umawianie się z nią jest dobrym pomysłem. Mój problem polega na tym, że nigdzie nie znalazłem konkretnych granic prawnych, które mówiłyby o sprawach wiekowych w związku będąc w moim wieku. Bo chyba nie byłoby nic złego, gdybym umawiał się teraz z 17latką, prawda? Wydaje mi się, że nie ma w tym nic specjalnie zdrożnego, w końcu jesteśmy w podobnej kategorii wiekowej. Perspektywa widywania się z 16latką za to wydawałaby się już mi zbyt dziwna, jako, że moja siostra ma 15 i wygląda na 16, a absurdalne już wydaje mi się bycie z kimś na jej poziomie rozwoju :p No i czy jest gdzieś sprecyzowane, do jakiego wieku można randkować z 17-latkami xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko osoba skończy 15 lat to można roochać, prokurator łapkę ściągnął, tyle jeśli chodzi o kwestie prawną. A co do moralnej-to już zależy od Ciebie. Ja w wieku 17 lat poznałam mojego obecnego partnera i wcale nie chodziliśmy tylko za rączki, a on miał wtedy 27. Jesteśmy już lekko ponad 2 lata razem, więc i takie związki mogą się udać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ciężko w to uwierzyć, ale do rzeczy - 17 dmuchać możesz, ale za jakieś 2-3 lata wypadałoby się wziąć za coś >20. Zresztą i tak problem jest w tym, żeby małolata ci dawała (bo pół roku trzymania się za rączki przed lodem to jednak słaba perspektywa) i nie w*******a swoją infantylnością. Jeśli to nie problem, to wchodź w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×