Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

no ale bede starala sie nie przytyc tyle co w poprzedniej ciazy. wtedy przegieleam. ponad 20 kg a pracowalam cala ciaze to co byloby gdybym siedziala w domu.... strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beatko samopoczucie po takich treningach jest zupełnie inne ;) nie wiem jak jest w klubach bo nigdy nie byłam na takich zajęciach ale cieszę sie ze w domu mozna ćwiczyć :D ahh ten internet :D . a ja własnie inaczej myślę , tzn ćwicze zeby nie myslec ;) zeby nie skupiać sie na zachodzeniu w ciaze , tylko na zyciu codziennym i czerpaniu z niego radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
pewnie każda z nas ma jakiś sposób, żeby nie zwariować, albo takiego sposobu szuka :) ja tez w pracy siedzę codziennie (np. teraz) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to było tak , przez pierwsze 4 miesiace nic nie przytyłam :o az gina sie bulwersowała :P a potem nagle wskoczyły 3 kg , przez nastepny miesiac na 0 , kolejny znowu skok o 4kg :o , pozniej znowu 0 i pozniej po 2kg na + , takie wahania mocne miałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
zacieszka uważaj tylko, żeby Twoje treningi nie były zbyt intensywne :) tzn żebyś nie miała zbyt przyspieszonego tętna i nie ćwiczyła wszystkich partii brzucha :) rozciągać się jak najbardziej wolno :) a w klubach jest świetnie-jak będziecie miały kiedyś możliwość sprawdzenia to polecam :) w domu to nie to samo, aczkolwiek też sprawia frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zaraz lyknac ostatnia konska dawke clo..... no i od jutra staranka chyba.... chociaz juz na wiekszym lajcie niz poprzednio. strasznie sie nastawilam ze przy pierwszym cyklu z clo odrazu bedzie dzidzia wiec teraz juz patrze na to chlodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
MałaNadzieja bardzo dobre podejście z tym wyluzowaniem :) podobno to bardzo ważne, żeby się nie spinać... Do dzieła!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w ciąży miałam na początku tylko leżenie, a później i tak zakaz jakiegos większego wysiłku więc się w sumie nie dziwię, ze tyle przytyłam, bo tylko siedziałam i jadłam:-p ale ja miałam bardzo duży brzuch...większosc pytała czy będą bliźniaki:-D No i też uwazam, ze dla chcącego nic trudnego, wiec nawet jak teraz przytyję te 20 kg to wiem z doświadczenia, ze da się je zrzucic:-) Teraz jak odstawiłam ciczenai to nie tyję więc jest Ok, ale brakuje mi po prostu trochę tego ruchu. jedynie co to spacery sobie nieraz długie urządzamy:-) . Ja nie chodzę do pracy, ale mam sporo zajęc w domu, a jak nie ma robótek domowych to szlifuję język wiec też tak bardzo nie myślę o ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka oby udalo mi sie pozostac w tym wyluzowaniu :0 z tym roznie bywa.... dlugo to wszystko trwa... Agita ojjj ile ja bym dala zeby miec czas na doprowadzenie mieszkania do porzadku :) ale juz ostatnie 4 dni pracy i wolne wkoncu caaaly tydzien. zaraz lece na rtg i odebrac morfologie... nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja a na co robiłas RTG? Co do sprzątania to ja ogólnie lubię porządek, ale wiadomo, ze czasami jak jest bajzel ( z braku czasu) to nic się nie dzieje:-). ja ogólnie jestem człowiekiem r****iwym i na du...e nie moge usiedziec, muszę byc w ciągłym ruchu,a to cos wdomu robic, albo na spacer isc, albo basen, plac zabaw, wyjscie do znajomych itd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
Super Agita1983 :) masz w sobie dużo energii :) ja teraz jesienią już się zamuliłam i najchętniej po pracy bym tylko leżała w domu.. teraz jeszcze jak czas przestawili to po ciemku do domu wracam i nic mi się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka na ja pewnie jakbym do pracy smigała to tez bym nie miała tyle energii, a tak mnie nosi po domu i cały czas szukam zajęcia:-) . MałaNadzieja zobacz jaka skleroza, niby jeszcze do 30-tki brakuje 2 miesiące, a zaniki pamięci jak złoto:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu dyskusja az milo czytac.:-). co do wahi to odkad wyszlam za maz(3lata temu) przytylam chyba ze 20kg. ale jestem wysoka 184cm wiec zabardzo nie widac. od rana gralam na konsoli:-). maz robi porzadki w ogrodzie jeszcze. dzisiaj jego osratni dzien urlopu. niewiem jak jutro o 4rano wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
Jest tu ktoś? ;) Niedługo wychodzę z pracy i mam stresa, bo brzuch mnie zaczyna boleć... achh..! Tutaj pojawię się pewnie dopiero jutro rano, także wybaczcie, że po południu i wieczorami nie jestem aktywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta, ostatnio rzadko tu zaglądam, ale po wyjeździe męża moje życie towarzyskie kwitnie, ale może lepiej, bo nie myślę o TYM wszystkim, agita - u babci było OK, pojechałam wcześniej, pomogłam jej upiec babkę ziemniaczaną :D i stół przygotowałam, goście przyszli a ja się dosyć szybko zmyłam z kuzynką, ach te jej starsze babcine koleżanki, aparatki jak nic; u teściowej też miło, ale okazało się, że nie w ten weekend wyprawia urodziny tylko następny haha, także w tę sobotę znowu idę urodzinować :D, kupiłam jednej i drugiej po obrusie, dodatkowo jakiś bieżnik i podkładki pod kubki, ratujące pepco niedaleko domu :D Witam nowe dziewczęta, wybaczcie ale nie przeczytałam wszystkich postów bo trochę tego było, ale fajnie i niefajnie, że dołączają kolejne staraczki :) ja już za 11 dni będę rejestrować się na laparo i wszystko teraz zostaje odłożone i myślami jestem z dalszymi "poczynaniami" idę z piesulką bo patrzy na mnie błagalnie hehe, korneli - jak planowany dzień @?? pojawiła się?? ach, tyle mam do tyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy! Usiadlam na chwilke..wstawilam ziemniaki i czekam na mojego P. Okazalo sie, uwaga, ze nie mam toksoplazmozy..hm. No coz moze dorzuce kilka kotow do domowego gniazdka zatem. No nic teraz to musze jechac ze wszystkimi kotami do weta na badania :D. Niestety moj cholesterol ma sie calkiem niezle - rowno 250.. :/ Ale cala morfologia jest ok wiec chyba moge na lajcie teraz jiz cisnac do przodu. Ja @ mam teraz planowo dopiero 19go..bo dopiero mi sie skonczyla. Dzis mezusiowi nie odpuszcze :p Az Tesciowa sie cieszyla, choc nie mowilam jej ze cos planujemy, to chyba jak tylko uslyszala 'toksoplazmoza' to sie jej oczy swiecily. :D Ja dzis biegalam troche po sklepach - organizujemy w sobote halloween, wiec musialam dopiac wszystko na ostatni guzik - juz mam wszystkie dekoracje, stroj - bede trupem. :D A Wy sie gdzies wybieracie na jakies przebierane lub nie, party? Wybaczcie brak polskich liter - piszac z koma, wstawianie polskich znakow jest niesamowicie niewygodne. Mam nadzieje, ze nie odbierzecie tego ani ewentualnych bledow za brak szacunku do Was. :) Jakie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja sobie leze odpoczywam po rehab. noge mam spuchnieta mocno. moj M gra w moja gre. troche mu pomagam hihi. my halloween nie obchodzimy dzieciaki czasami chodza ale nie otwieramy drzwi. ktoregos roku to dzwonily do drzwi jak nie otworzylismy to (lezala na trawniku kosc psa kauczukowa) rzucily w sciane gnojki i troche popsuly strukture. niestety maz nie zdazyl zlapac szczeniakow. Daisy - ty w Polsce mieszkasz? niewiem czy pisalas czy nie. co do znakow to looz mi sie tez zdaza zle napisac mam mala klawiature w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka85
Agnes , może i jesteś bambucza, ale proszę cię weź mnie nie pouczaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka92
Witam mam pytanie od tygodnia mama cały czas mdłości i zgagę to co zjem to odrazu mi się odbija i chce mi się zwracać miesiączka mi się spóźnia prawie tydzień czasu a miałam problemy z bezpłodnością leczyłam się tylko miesiąc czasu i od 2miesiecy nie biorę żadnych leków porostu przerwała leczenie czy to możliwe że jestem w ciąży??? Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka92
nie nie robiłam hmmm ale to chyba nie będzie ciąża hmm szkoda bo zgag mdłości i pobolewał mnie brzuch w ciągu tygodnia te trzy rzeczy to może to wszystko na miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - to lepiej zrob test i bedziesz wiedziala czy to ciaza czy nie. bo my nie wiemy skad masz mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×