Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Cześć Eveline :) My tu wszystkie jak nowe :))) Witamy serdecznie. No to dużo pracy u Ciebie, by zdążyć do Bożego Narodzenia - to byłby prezent! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaisyDotHoney witaj! No jeśli nadejdzie @, to będziemy dalej "pracować". :) Prezent byłby super, ale nie nastawiam się, bo bym osiwiała ;) Na razie zaklinam @, żeby jej nie było. Najgorsza część cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szczerze martwię, że nie uda się nam od razu.. Nie lubię na nic czekać, wiem, że to wada, ale jestem taka w gorącej wodzie kąpana i skoro mówię, że pora, to powinnam już mieć dwie kreski. Ja nie wiem nawet, jak wypadnie mi pierwsza owulacja po odstawieniu tabletek, zatem jutro zaopatrzę się w test. A potem będę co parę dni jeździć na badania krwi. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja tabletki w marcu odstawilam i do tej pory reguluje cykle. Agita wiem wiem wolnie spokojniej bez pospiechu. Ale jak? Nie da sie bo jak sie pracuje 14dni pod rzad to ciezko wszystko ogarnac... Ktoras pytala o to jak dzialamy by zaciazyc. Ja mierze tempke robie testy owu i przede wszystkim uprawiam seks co 2 dni. No wlasnie.... Juz mi maz powiedzial ze jutro nie mam go budzic :-( bedzie znowu po nocce i to dluuugiej bo to przed swietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny meza odprawilam do pracy i dalej do wyrka. co do staran to ja kupilam testy owu ale sie dowiedzialam od lekarza ze nie mam owu wiec musza poczekac testy. sex jak najbardziej co 2-3dni bo musza plemniki sie wytworzyc. mozna miezyc temp. ale trzeba pilnowac codziennie rano przed wstaniem z lozka. po sexie nogi do gory:-). albo kochac sie w pozycji z nogami do gory:-):-):-). co do ciast to ja uwielbiam piec ale nie robie tego czesto bo bysmy z mezem kulali sie a nie chodzili. dzisiaj zrobie babeczki tak na swieto i weekend do kawki. witaj Eveline. wszystkie napewno chcialyby sprawic sobie i drugiej poliwce taki prezent pid chojke:-). Rok sie staracie a robiliscie jakies juz badania czy tak poprostu liczycie ze wkoncu sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rańca.. Niestety kiepsko zaczęłam dzisiejszy dzień - od @ :( już wczoraj wieczorem miałam jakiegoś doła, łzy same się cisnęły, ale spoko-3mam się dzisiaj.. Będziemy próbować dalej.... aż do skutku!! :) Głowy do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja właśnie się dowiedziałam, że moja szwagierka jest w ciąży... Szlag mnie trafia... Nie spałam w nocy, bo rozmyślałam o swym marnym losie... Życzę wszystkim przyszłym matkom dobrze, ale siebie mam już dosyć... Wiem, że powinnam być cierpliwa, ale z każdą kolejną ciążą w moim otoczeniu jest mi coraz gorzej... Chyba każda z Was ma takie chwile załamania? Bo moje właśnie nadeszły... Dziś widzę się z teściową, pewnie będzie wniebowzięta, że zostanie babcią... Już mam dość tej rozmowy, a przecież nie chcę jej odbierać szczęścia... ROZPACZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ależ dzisiaj u Nas powiało chłodem...wczoraj jeszcze nie było źle, a dzisiaj 0 stopni rano . daisy nie daj sie zwariowac:-) ja wiem, ze łatwo się mówi, bo człowiek już teraz chciałby byc w ciąży, a tu niestety czasami trzeba pcozekac...Ja jak staralismy się a Aleksa to myśleliśmy, ze z pół roku nam to zajmie i się trochę pobawimy, a tu niespodzianka...I cykl i dwie kreski:-). Natomiast teraz kiedy człowiek stara się o kolejne to jest odwrotnie...chciałoby się w I cyklu, a pewnie przyjdzie czekac te pół roku... . Eveline witaj:-) rozumiem Cię dobrze...tym bardziej, ze już tak długo staracie sie o dzidziusia...ja jak na złośc teraz wszędzie widzę kobiety w ciązy...w sumie u Mnie jest inna sytuacja, bo już Synka mamy, ale bardzo chciałabym, zeby Alusiek miał rodzeństwo, a akiedys może i dwoje...:-) Trzytmaj się i czekaj...zobaczysz, ze ziedługo i do Was uśmiechnie się szczęście:-) . MałaNadzieja kobieto i tak Cię podziwiam, ze sobie tak fajnie radzisz...praca w takim, a nie innym trybie, córcia i jeszcze trzeba miec czas na ogarniecie domu...Ale odrobina luksusu w postaci odpoczynku Ci się jak najbardziej należy:-) . agnes powiadasz nogi do góry:-D muszę spróbowac, jak teraz znowu nic nie będzie:-p . Betka najważniejsze, ze się nie załamujesz:-) Zbieraj siły i za kilka dni bierz chłopa w obroty:-) a Mikołaj i gwiazdka niedaleko:-) . A ja za chwilę budzę emka ( dzisiaj już nie idzie do pracy) i jedziemy po strój dla Aleksa, bo dzisiaj impreza, a Mały nie ma przebrania, bo nic nie ma w sklepach:szok: mam nadzieję, ze cos uda Nam się znalezc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Betka, a jakie tosą kosmetyki? znaczy z jakiej firmy? Ja z chęcią wypróbuję bo już rady nie daję .Nie mam tłustej skóry lecz cholernie suchą i do tego trądzik :( To jest na prawdę straszne . Ehhh może porady Betki pomogą. Ja jadę zaraz do lekarza i po wyniki . Boję się jak nie wiem co;-/ Witajcie "nowe dziewczęta " :-) Eveline może coś o sobie?? masz dzieci ? który to cykl?? ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja juz na nogach od 6 rano. Mloda do przedszkola - tez dzis maja impreze. Przebrala sie za nietoperza..u nas w sklepach tez bylo slabo z przebraniami, wiec kupilam w koncu na alledrogo. No i bylo drogo, w dodatku stroj na raz, przywyklam. Moze nasze drugie dziecko bedzie dziewczynka, a bardzo bym chciala, to bedzie miakla cala szafe przebran. Od razu szybkie zakupu rano, mezowi wyprawka do pracy i siedze dzis w domku i robie sledzie w occie :D Juz 3 raz w zyciu, na starym przepisie od babci :D. Cos mnie wzielo, w sobote impreza, zawsze kupujemy te koreczki itp a ja ich nie znosze tak jak ryb w ogole, sledzie mojej babci w occie to jedna z dwoch ryb jakie jadam. Uwielbiam tez rybe po grecku, ktora robilam pierwszy raz w zyciu na ubiegle Boze Narodzenie i wyszlo pysznie! Tak wiec dzis w garach..obejrze tylko o 10 pania Gesler i a piac w sledzie - juz gotuje sie zalewa. Musze koty pogonic bo przy nich to z kuchni nie mozna na chwile wyjsc. Czasem kest tak ze siegnies po co cos do lodowki, odwracasz sie a tu juz nie ma kanapki. Nienazarte te moje koty. A Daisy nadal nie ma. Luby mowi, ze koty ida precz jak maja zdechnac zeby smutku wlasciciela nie wywolywac. No ale 1.5 kotka..? Ech w tym roku poszla na 2 dni i przyniosla male kotki kochane, zostal z nami jeden tylko.. Dzis na obiad mam hm jablka w ciescie, a Wy? Tak skromnie robie bo musimy pedzix na.zakupy wieczorem przygotowac sie do soboty, bo jutro.wszystko zamkniete, a w sobote rano to zawsze ogarniamy chate i nie ma czasu latac po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Powiem wam szczerze że wczoraj po tej akcji z podszywami to już mi się pisać odechciało...:( gościówa Ty jestes nadal pomarańczowa...radzę ci zmień to ... ----- Rano na zakupach, ludzi od cholery, no ale wiadomo jak się rodzinka zjeżdża do niektórych to coś przygotować trzeba:) kupiłam jakieś mięsko na obiadki żebym do końca tyg już nie musiała wyłazić do sklepu... ----- Dziewczyny co do starań to nie ma reguły, w pierwszą ciążę zaszłam w 3 cyklu starań, gdy córka miała 2 latka postanowiliśmy starać się o rodzeństwo dla niej, nie chcieliśmy aby była duża różnica wieku...na efekty czekalismy baaardzo długo, dla mnie to jak cud...bo w zasadzie przestałam wierzyć że się uda...:) :) :) ----- Betka przykro mi z powodu @, ale nie trać nadziei !!! Uda się zobaczysz !!! ----- Eveline witaj !!! Znam to uczucie, wszyscy wokół zachodzą a ja nie mogę....to chyba normalne uczucie....nie przejmuj się, wszystko przeżyjemy i każdej z nas się uda !!! ----- Daisy dawaj przepis na śledzie, mam takiego smaka że mi ślinka cieknie, kupiłam już czwarty słoik, wszystko mi chemią jedzie, nie wiem przed ciążą mi smakowały a teraz taki francuski pies się ze mnie zrobił...:P Lecę do rodziców, odezwę się niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - :D Niedługo zmienię nick na domowakawiarenka :p Śledzie w occie mojej babci (tu podaję same proporcje, do dokładnego zmieszania ilości w zależności, ile śledzi, ja kupiłam 15 filetów solonych - moim zdaniem takie najlepsze - tak więc dałam więcej wody i innych składników) zalewa: - 2.5 szklanki wody zimnej - pół szklanki octu 10% - liście laurowe 2 sztuki - gorczyca biała 10-15 ziarenek - ziele angielskie 4 sztuki - pieprz czarny w kulkach 4 sztuki - 2 płaskie łyżeczki cukru *wszystko zamieszać i zagotować *spróbować czy dobre - powinno być bardziej kwaśne niż słodkie, dodać odpowiednio wody bądź octu - jak będzie mniej octu to będą słabsze śledziki, ale i tak pyszne, i odwrotnie *ostudzić do zimnego! - śledzie namoczyć chwilę w zimnej wodzie - wylać wodę i wypłukać filety - 'odcieknąć' :p i pokroić na małe kawałki, jak kto woli, 4-5 cm - cebule obrać i pokroić w plasterki - mają wyjść kółeczka :) (cebulka lepiej mała, lepiej się prezentuje, w ilości w zależności ile mamy śledzików) Do słoików: - na dnie cebula - warstwa śledzi - dalej na zmianę - na wierzchu cebula *zalać ostudzoną zalewą *zamknąć słoiki i pozostawić w temp. pokojowej na 2-3 h *dopiero potem do lodówki *jak kto chce może dodać już do śledzi w zalewie w słoikach po 2-3 krople oleju :) Smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. A ja sie dzis wkurzylam... Robie codziennie te testy owu i wczoraj byl kuz prawie pozytywny a dzis znacznie slabszy.... Nie wiem co myslec. Zuzyje te testy do konca i wiecej nie kupuje bo mnie irytuja poprostu ;-) co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie :) mam dziś okropny dzień-cały pod górkę, ale się nie poddaję..! U mnie też tak jest, że co chwilę ktoś zaciąża - cieszę się razen z nimi, ale w sercu aż mnie zaciska z bólu.. Damy radę Dziewczyny!! Musimy!! Kto da rade jak nie my??? ;) coraz bardziej lubię te nasze pogaduchy :) Jeśli chodzi o te kosmetyki to nie wiem czy mogę tu napisać, ale zaryzykuję - Siarkowa Moc :) nie zaszkodzi wypróbować :) acha przy suchej skórze nie polecam kremu, ale żel i tonik jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei nikt nie zaciąża.. Wśród znajomych to tylko ja jestem dzieciata! I z tego co się orientuję, wcale im się nie spieszy do mamuśkowania, a moja córa ma już ponad 6 lat :). Ale powiem Wam, że niektóre mi zazdroszczą, bo One pod 30tkę i nic, teraz nie pora, teraz nie to, nie tamto, a bo praca, to i to. A jak dla mnie to życie jest za krótkie by się tyle zastanawiać. Dziś rozmawialiśmy nawet o tym, że jak się uda to drugie bobo, to około po roku będziemy się starać o trzecie :). Jakie plany, heh. ;) Na pewno w końcu będzie tak, że każda z nas się pochwali, że to już. Tylko potem nie zmieniajcie forum. :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Dasy :) Pewnie, że każdej z nas się uda :) ja tez nie chciałam czekać z dzieckiem, tylko mój mąż ciągle-nie teraz, później, niedługo, za jakiś czas.... Staramy się krótko, ale już ponad rok namawiałam go na dzidziulka.. Pomału też zbliżam się do 30tki, a chciałabym mieć więcej niż jedno dziecko-przynajmniej dwójkę, a może i trójkę jak tylko damy radę :) Jestem starsza troszkę od mojego męża, więc musiałam dać mu trochę czasu na podjęcie tej decyzji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku dni codzien dowiaduje sie ze ktos zaciazyl.... Betka ja mam testy z allegro. 30szt kupilam. Takie zwykle paskowe. Ale wiecej nie kupuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Koleżanki, Ja się żegnam, bo lecę po córcię do przedszkola, potem ciśniemy na te zakupy, potem trzeba domalować pokój bo farby nam wczoraj zbrakło (swoją drogą kupiliśmy 5 l na pokój 20m2 i kurcze nie wystarczyło na pomalowanie pokoju 2 razy - jedna ściana to skos, taka gęściocha się zrobiła, że tragedia. Czy któraś z Was miała do czynienia z farbą Luxens i może potwierdzić mi, że tak to po prostu się z nią dzieje? Pierwszy raz coś takiego mi się wydarzyło.) Ja już ozdobiłam salon gadżetami halloweenowymi, dla córci, ale zostawię je już do sobotniej imprezy. Jutro postaram się zajrzeć pod wieczór, bo potem to już zjawię się dopiero po weekendzie zapewne. Muszę się wybawić przed ciążą bo potem to tylko 'Na Wspólnej' mi pozostanie :D Tak więc spokojnego jutrzejszego dnia, uważajcie na parkingach, zachowujcie odstępy na jezdni i na błoto też uważajcie (ja wożę mokrą szmatkę w aucie lub mokre chusteczki takie dla dzieci, bo droga od drzwi do samochodu jest niestety usłana błotem :/). No i udanego weekendu. Uprawiajcie seks! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jest tam kto? Siedzimy sobie w domku i odpoczywamy, córcia przedstawienie szykuje w swoim pokoju z psem moich rodziców w roli głównej:P już to widzę...heheh :) Niebawem bierzemy się za wypieki, tylko jak na razie nie możemy zdecydować co...moja latorośl raz chce babeczki, a raz zebre :P zaraz się okaże że upieczemy i to i to :) tylko kto to wszystko później zje.... --- Nadzieja co do testów owu, to dziwnie wyszło.Może miałaś cykl bezowulacyjny, zdarzają się takie u zdrowych kobiet nawet. A miałaś kiedyś monitoring cyklu? ---- Daisy wielkie dzięki za przepis na śledziki, na pewno wypróbuję :) ---- ja pierdzielę, ale mnie wzdęło...:P po takim miksie nie ma się co dziwić :P idę herbatę robić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski. ja odkupilam testy na tablicy od kogos. 25szt za 10zl. zrobilam jeden i wyszedl elegancko dwie krechy nastepnego dnia ledwo widoczna krecha. a potem pojechalam do lekarza i powiedzial ze wogole owulacji nie mam. dziwne to wszystko. teraz czekam az okres sie skonczy juz mam dosyc 13dzien. kurcze mielismy z moim.M isc po znicze i wiazanki to kolega przyjechal i juz po wyjsciu. jutro przed cmentarzem zapewne kupimy wszystko. pyszne babeczki mi wyszly:-). juz prawie nie ma. maz poszedl napalic w piecu. ja sobie leze. nie mam pomyslu co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski. ja odkupilam testy na tablicy od kogos. 25szt za 10zl. zrobilam jeden i wyszedl elegancko dwie krechy nastepnego dnia ledwo widoczna krecha. a potem pojechalam do lekarza i powiedzial ze wogole owulacji nie mam. dziwne to wszystko. teraz czekam az okres sie skonczy juz mam dosyc 13dzien. kurcze mielismy z moim.M isc po znicze i wiazanki to kolega przyjechal i juz po wyjsciu. jutro przed cmentarzem zapewne kupimy wszystko. pyszne babeczki mi wyszly:-). juz prawie nie ma. maz poszedl napalic w piecu. ja sobie leze. nie mam pomyslu co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koszmar!!! czy jutro jest koniec swiata? Nogi wlaza mi w d**e brzydko mowiac. Mam dosc!!!! Nie siedzialam od 14 nawet 5 min.... Teraz udalo mi sie do wc wyjsc dopiero.... Zaraz sie poplacze. Kasiula nie wydaje mi sie ze to cykl bezoowulacyjny (przynajmniej narazie) dzis dopiero 11dc wiec za szybko by to stwierdzic. Poza tym jestem po clo wiec nie powinno byc bez owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bierzesz clo to moim zdaniem powinnaś mieć monitoring. Po clo często się tworzą torbiele na jajnikach, pęcherzyki rosną ale nie pękają...na twoim miejscu właśnie teraz poszłabym do gin sprawdzić jak to wygląda po clo, to jakieś 3 wizyty w sumie, samo usg robi dopochwowe...tak ci radzę po prostu...ale nie chcę się wymądrzać zrobisz jak zechcesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula bylam po pierwszym cyklu z clo niedawno na usg. Teraz tez pojde ale po @. Moj gin stwierdzil ze nie robi nigdy monitoringu w trakcie clo... Niestety. Wiekszego wyboru nie mam. On mowi ze naprawde sporadycznie tworza sie torbiele. Chyba ze bierze sie dlugo. No tak czy siak na monitoring nie mam co liczycMamy tylko 1 gina. Poza tym i tak to juz moj ostatni cykl z clo raczej. Wiec idziemy na zywiol co bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×