Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Moj gin twierdzi ze jeszcze 2 cykle poprobujemy. Mowi ze clo malo kiedy daje efekt w pierwszym cyklu. A bedziesz miala monitoring cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę miała. Może jak przez najbliższe 2 cykle nie zajdę to zapisze mi kolejne opakowanie i wtedy zrobi monitoring. Kto wie.. chciałabym, żeby za pierwszym razem się udało. Bo skoro tyle czasu nie miałam owulacji, to może teraz jakaś kumulacja wystąpi :P :) Dwie tabletki dziennie, to dużo brałaś. Ja nadal będę testy owulacyjne robić, to będę wiedziała czy wystąpiła owulacja. Bo ostatnio to tylko cień był na pasku.. Ehh.. Żadnych problemów nigdy nie miałam w sensie żadnych mięśniaków, nadżerki ani nic. Tylko ten brak owulacji teraz. Musi wreszcie przyjść ovu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga wybacz ale mylisz pojecia. To ze testy wychodza pozytywne to nie znaczy ze owulacja napewno jest. Moga rosnac pecherzyki a nie pekac. To nic nie znaczy Poza tym naprawde radze Ci zebys nie nastawiala sie tak na pierwszy cykl bo ja tez myslalam ze pojdzie odrazu a potem zalamka. I jeszcze jedno. Nie ma czegos takiego ze w jajnikach skumolowaly Ci sie jajeczka. Poza tym piszesz teraz ze mialas cien kreski na tescie a wczesniej pisalas ze wychodzily C***ozytywne? Aaaga wybacz ale Ty chuba za bardzo sie nakrecasz tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja wiem, że jak test wychodzi pozytywny to nie znaczy, że owulacja napewno będzie. Ale dla mnie to już jakiś znak, chociaż wiem, że coś się dzieje. Testy które robiłam teraz to tak pół na pół wyszły. Bo kreska była ale to był cień nie taki mega jasny tylko troche ciemniejszy. ale dobrze widoczny. Z tym skumulowaniem to przecież żartowałam.. :P Żeby pośmiać się sama z siebie :P Aż tak nie ześwirowałam, żeby myśleć, że jest możliwe coś takiego jak kumulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga czytam czytam wasze rozmowy i rzeczywiscie malanadzieja ma racje za bardzo sie nakrecasz i mylisz pojecia. skoro przed okresem bylas u gin i zapisala ci clo bo stwierdzila brak owu to po co sie nakrecalas na.ciaze. niepotrzebnie. wiem wiem ze spoznienie z okresem to szansa ale jak widzisz nie zawsze. a jesli na tescie owu wychodzila ci jedna gruba a druga ledwo widoczna lub slaba to znaczy ze nie ma owu. musza byc dwie grube dobrze widoczne krechy. takze teraz duuuuzo cierpliwosci malo nerwow. ja po pierwszym cyklu z clo tez owu nie mialam wiec nie nastawiaj sie ze bedzie. no chyba ze u ciebie bedzie inaczej czego ci zycze oczywiscie. malanadzieja - ja juz po drugiej kuracji clo. mi lekarz kazal brac od 3-5dc po jednej tabletce. no i przyjechac na monitoring. ale nie dam rady jechac. zobaczymy co bedzie czy bedzie owu pecherzyki. zobaczymy po starankach. juz mezowi powiedzialam od kiedy do kiedy i przerwy dwu dniowe. Aaaaga - tylko nie gniewaj sie ze tak ci napisalam.:-):-). joanna- trzymaj sie dzielnie cieplutko. i bolami sie nie przejmuj skoro lekarz mowil ze moga wystapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wybaczcie, ze nie udzielam się w temacie brania tabletek, ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, nigdy nie brałam i mam nadzieję, oczywiście, że nie będę musiała :) nie rozróżniam clo od innych, nawet nie wiem co to jest, ech, niestety niedouczona w tym temacie jestem :(, ale siedzę i dzielnie śledzę Wasze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi już "jajko" poszło, bo nie czuję nic :), tylko dalej z jelitami walczę, muszę kupić siemię lniane, na perystaltykę jelit :) agnes - dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- wcale sie nie gniewamy:-) nie kazdy musi wiedziec skoro nie uzywal. a clo to skrot od tabletek ktore sie bieze przy braku owulacji:-):-). to juz bedziesz wiedziala. a wiesz co zazdroszcze ci ze juz po zaplodnieniu jestes i teraz sobie "spokojnie" czekasz. zazdroszcze ci tego ze wiesz ze napewno pecherzyk jest ze do zaplodnienia doszlo. trzymam kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, od wczoraj nagle wszyscy do mnie dzwonią i pytają jak u mnie, oczywiście żyją w niewiedzy, możliwe, że ich telepatycznie ściągnęłam, powiedziałam tylko psiapsiółom i siostrze, nikt nie wie i niech tak zostanie jeszcze minimum 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - czy doszło do zapłodnienia nie wiem, czy żołnierzyki sobie poradziły/poradzą - nie wiem (mają na to do 6-8h), nie wiem też czy osadzi się dobrze w macicy, ale wszystko to przez 2 tygodnie się wyjaśni :) jeśli będę miała plamienia zagnieżdżania się zarodka, to już będzie znak, że jednak coś się wydarzyło :) a wynik?? wielka niewiadoma, ale żyję z taką myślą, że jak nie teraz to następnym razem, choć M zaznaczył, ze jeśli nie wyjdzie to wraca i naturalnie się staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Aaaga sie teraz na nas nie pogniewasz. Poprostu wiem jak bardzo zawiodlam sie po pierwszym nieudanym cyklu z clo. Przebeczalam pol dnia. Bardzo liczylam na ciaze. Agnes ja tez nie mialam monitoringu przy dwoch pierwszych cyklach z clo. Nawet nie wiwm czy wogole dzialalo. Teraz bedzie czwarty. Ehhhh... Joanne pewnie bedziesz sie strasznie niecierpliwic co? A masz isc na bete czy zwykly sikaniec robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - 2 tygodnie i beta, ale czytałam i dziewczyny wcześniej robiły i wychodziła, 28.12 to za wcześnie, a szkoda, bo mam urodziny, byłby niezły prezent :) na razie niecierpliwiłam się bólem, ale przeszło, także jest ok :) dobrze, że są święta, to nie będę myśleć :) aj dziewczyny, mocno trzymam za nas wszystkie kciuki, aby wszystkim nam się w końcu udało, chyba żadna z nas nie marzy o czymś innym, mi jedyne czego do szczęścia potrzeba to małe cudeńko tak niedobre i za razem słodkie jak mój M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joo ja tez omijam tematy dla mnie obce :p A potem - czego nam nie zycze - bedziemy znowu zasypywac dziewczyny pytaniami we wlasnych kwestiach :D Mysle ze Aaaga nie ma co sie obrazac i watpie by to uczynila. Najlepiej z gory patrzec na wszystko chlodno..ja Wam przyznam sie ze po tym pierwszym durnym cyklu od razu mialam kubel zimnej wody. Nadal chce zajsc w ciaze ale poki co az tak obsesyjnie o tym nie mysle. Choc moze przez to, ze teraz zajeta jestem innymi sprawami. Tylko kalendarz na scianie mam oznaczony dniami cyklu i codziennie patrzac na niego mysle czy sie uda czy nie i eh przechodze dalej. :D Ja zagladam tu tez czesto, zazwyczaj pisze z komorki, jak teraz, co poznac po braku polskich liter :p. Jutro melduje od razu ze mnie nie bedzie caly dzien, rano wybywam do mamy i z nia na zakupy - kosmetyczne prezenty dla calej rodziny..i jeszcze do babci bo kalendarz musze jej zawiezc, gazety do czytania i Ona cos ma dla prawnusi pod choinke. A i tak odwiedze ja 27go jak juz cisnienie swiateczne opadnie. Wtedy tez moge jechac z mala do dziadkow bo 25-26 cora jest u ojca. Luby dzis wrocil 17.30 zjadl obiad i od razu bez gadania sie wzial do roboty. Dzieki temu juz skonczyl i wyszedl z psem. Chyba wczorajsza nieprzyjemna sytiqcje wzial sobie do serca..ja to czasem mu pocisne kilkoma epitetami niegodnymi damy :D potem mi wstyd i udaje ze nic sie nie stalo. Eh. On chyba przymyka na to oko bo wie ze musze se czasem popier@%%&ć. A moze to moja owu daje sobie upust hehe. Chyba zaczne notowac nerwowe dni moze to cos oznacza :p Bo u mnie 18 dc, a nie czuje sie w ogole jakkolwiek. Pewnie juz po ptokach i nie ma co sie cisnieniowac. Kirde zebym miala normalna owu w 14 dc to bym se na wigilie bete strzelila, a tak to sie cmoknac moge. Chociaz kto wie moze zrobie se o tak a co tam. Wiem wiem za wczesnie i za wczesnie bo 25dc by to byl. MalaNadzieja a Ty jak tam juz na @ mowisz sie czujesz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a moze na wigilie to beda plodne ;-);-) to chociaz splodzicie w swieta. Tez maly prezent. Hihi Oj ja tez chetnie bym poszla z moja mamcia na zakupy. A przylatuje dopiero w lutym ehhh Daisy no tak mnie zakluwal jajnik dzis po skakaniu po taboretach przy myciu okien i wieszaniu firanek. Teraz juz nic nie czuje. No zobaczymy. Jutro juz 28dc wiec jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- az zazdroszcze ci tego braku czasu. a kiedy testujesz? znajdziesz czas hihi kurcze dzisiaj dzien zazdrosci:-):-). malanadzieja- ile twoj cykl trwa? kiedy ty testujesz?? joanna- napewno sie uda a mezowi powiedz ze nadtepne splodzicie naturalnie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes poprzedni cykl trwal 32 dni wiec chce tyle poczekac na @ W 15dc jeszce pecherzyki byly wiec nie ma szans na cykl 28-dniowy. Mysle ze jezeli byla owu go 18-19dc. Tak wiec akurat wychodziloby okolo 32dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja mam dzis 18dc. Wstepnie bede testowac na 29dc czyli 28.12.2013r. Jak nic nie zdarzy sie ani @, to bede testowac potem jak dzika az do 42dc, bo 41 dc trwal poprzedni cykl :D - pierwszy po odstawieniu tabsow. Nie wiem na co sie szykowac wiec trzymam reke na pulsie. Bo rownie dobrze teraz mogly mi sie zaczac dni plodne jesli cykl 41dc, no ale nie znam objawow chyba poczytam, ale boje sie ze zaczne se wkrecac sluzy i inne historie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz daisy trzeba bylo mierzyc tempke ;-) szkoda ze lekarz nie dal Ci nic na wyregulowanie. Ja sie tak meczylam kilka dobrych miesiecy z dlugimi cyklami. Jeden dobil nawet do 60 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też się melduje :) ostatnio spać nie mogę bo jelita mnie bolą, chyba od czasu szpitala. Mam nadzieję że nic mi nie zrobili,ale ja mam zespół jelita drazliwego i pewnie teraz odezwalo się i niestety na razie nic z tym nie zrobię,ech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- wydaje mi sie ze za bardzo sie wszystkim przejmujesz. wyluzuj sie odprez.i niedenerwuj. bo to nie wplywa dobrze na.organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pewnie trochę tak,ale mecze się trochę z tym, bo boję się jeść, a że ostatnio antybiotyk bralam to nadwyrezylam wszystko, pewnie prZejdzie ale tabsow na to nie chce brać teraz przez 2 tygodnie;muszę czekać :) no i nie wiem czy brać te na nadciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję :) witajcie :) Joanne będzie wszystko dobrze :) A ja za tydzień mam termin @........ tak w czwartek powinnam dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam? jestescie juz wszystkie w ciazy? koniec roku tuz-tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×