Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A testy negatywne tak? To Ty teraz jestes 2 tyg po terminie@? Jak tak to testy juz napewno powinny wychodzic. Ja na Twoim miejscu zrobilabym badanie hormonow bo nie powinno tak byc. Im szybciej je sobie zrobisz tym szybciej w razie czego bedziesz mogla je regulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
miesiaczki mam zawsze bardzo obfite, jak z kranu... ale o co chodzi z tym progesteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
najbardziej dziwi mnie to ze zawsze przy miesiaczke mam straszne bole brzucha teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
tak zawsze wszystko jak w zegarku no najwyzej opoznienie dzien dwa w jedna lub wdruga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak jezeli jestes 2 tyg po terminie miesiaczki to testy pozytywne powinny wychodzic juz tydzien temu. Jesli bylaby ciaza. Dziwi mnie to dlaczego czekasz 2 tyg a nie wybralas sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
nie mam mozliwosci isc prywatnie wizyte mam na 3go dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale chyba nie do konca rozumiem. Jak nie masz mozliwosci isc prywatnie? Tyle czasu chcesz czekac? Oczywiscie to Twoj wybor ale ja bym tyle nie czekala. Przeciez bedziesz wtedy juz miesiac po terminie @ tak? Testy negatywne wiec dobrze dowiedziec sie skad te plamienia. No chyba ze taki Twoj okres w tym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikmik a może masz plamienia??? I potrzebn ci jest duphaston na podtrzymanie ciąży. Życzę jak najlepiej i idź do lekarza jeśli naprawdę Ci zależy nie bądź dzieckiem skonsultuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
teraz sobota i niedziela. ehh w poniedzialek bede szukac lekarza ktory mnie przyjmie, z tym co pisalam ze nie mam mozliwosc**prywatnie to chodzilo o to ze moj gin prywatny juz urlop ma. Macie racje nie ma co zwlekac...no ale napiszcie cos wiecej o tym progesteronie,jesli sie okaze ze to z nim jest problem to zwykle leki typu luteina itd wystarcza na wyregulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
Uff...udalo mi sie na poniedzialek zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
no ale blagam cos o tym progesteronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) jestem po dniu intensywnym, w sensie, lepiłam z mamą pierogi :) już dotarłam do domu, ale czytałam Was w między czasie, bo w domu nie dałabym rady, rozpisałyście się Kochane :) taka pogoda, że spałam na stojąco, a :), do tego kawa mi nie wchodzi po tych jelitach :/ oj też bym pojechała dokądś gdzie ciepło, nie znoszę zimy i zimna, stopy mi znowu zmarzły i taki z tej zimy pożytek :) chcę teraz męża zabrać jak wróci do Paryża na weekend, ale on nie jest za wszelkiego rodzaju wyjazdami, a my nie byliśmy w podróży poślubnej jeszcze hehe, może da się namówić samolotem nigdy nie leciałam i się koszmarnie boję, ale ja się w pociągu prawie urodziłam, w sensie: moi rodzice i pół rodziny to kolejarze, sama pracowałam w cargo 5 lat :) towarówka :), żałuję że zrezygnowałam ale cóż....takie to życie :) uwielbiam wagony, lokomotywy :) moja bajka :D kurcze, "śluzuję się" :), mam lekkie wycieki, nie wiem czy to dobrze czy nie...zobaczymy 30.12 na betę idę :) a co u Was?? jak minął dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A może to ciąża pozamaciczna ?? Tylko chyba by wykryła ciążę ?? Gdzieś kiedyś czytałam , że właśnie przy tej ciąży się plami ;/ Ale nie mam pojęcia , bo nigdy styczności nie miałam ... Joanne to pewnie najdłuższe 10 dni twoje co?? :) MUSI któraś w tym cyklu do mnie dołączyć :) . Ja mam wizytę u gina 7.01 :) Już nie mogę się doczekać aż zobaczę moje maleństwo :) Widzę, że m też bardziej "zaangażowany " :) Nawet sam odmówił pójścia na sylwestra znajomym , aż się zdziwiłam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - a testy chyba wykrywają pozamaciczną, powiem Wam, że staram się nie myśleć, ale jakoś nie idzie, najlepiej byłoby położyć się spać i obudzić się za kilka dni, niestety tak się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak m chyba nie udam sie na ten koncert, bo paskudnie na dworze... mrzy deszcz caly czas i wieje. Trudno moze obejrze w tv w wigilie. No i cos mnie brzuch pobolewa. pewnie @ nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
wszystkiego sie dowiem w poniedzialek... zaczynam sie bac tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie pogoda typowo jesienna. wybralismy sie na kiermasz swiateczny ale w polowie drogi wrocilusmy do domu. pada pada pada deszcz:-(:-(:-(. teraz sobie siedzimy w domku. moj M gra a ja w tel grzebie. miki - dziewczyny maja racje ze do lekarza. dobrze ze udalo.ci sie umowic. a skad jestes? gosciowa - ciaze pozamaciczna test eykrywa bo poziom hcg sie podnosi. tyle ze ciaza nie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
woj. Lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
ja tak czytalam wasze posty piate przez dziesiate, czy ktoras juz jest w oczekiwaniu na narodziny? czy wszystkie Panie sie nadal staraja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poki co gosciowa jest szczesciara:-):-):-) czekamy na joanne ktora inseminacje miala we wtorek:-) malanadzieja byc moze:-):-) a reszta dziewczyn w trakcie staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No właśnie tak pomyślałam , że test wykrył by ciążę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
Gosciowa gratuluje :) Joanna sciskam kciuki bardzo mocno. no i za reszte kobietek rowniez. Joanna kiedy bedzie cos wiadomo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Miki przed chwilą joanne pisała, że 30.12 idzie na bete :) Ahhh no i dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak bylam i wrocilam. Nawet sie nie da wejsc do katedry :-(:-(:-( Pada i pada u mnie tez. Niestety. Agnes a ten kiermasz swiateczny to mial byc na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kurcze dziewczęta wykrakałyście ! :) I u mnie zaczęło padać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kapalo juz jak jechalam z pracy o 18.30..odebralam mloda 15.30 i pojechalysmy poprzeszkadzac troche w firmie :) To sie nazywa wspolne spedzanie czasu. Lepsze to niz nic :/ Ten koniec roku to paskudna sprawa. Ale za to mamy wolne od przedszkola az do 7.01 :))) w poniedzialek zajade tylko z jakas bomboniera do pani przedszkolanki bo bedzie. Popakowalam dzis wszystkie prezenty. Stwierdzilam ze lepszy papier do pakowania niz torebki, bo nie wiadomo co tam jest :) czekam jeszcze na jedna przesylke, wczoraj Pan mi wyslal z Ilawy paczke priorytet, dzis rano byla w Pruszczu no i nie dotarla do mnie eh. Jutro wysledze, moze.jest juz na mojej poczcie to odbiore. I bede miala komplet. Jutro za to tez smigam kupic jakas spodnice na wigilie :/ nienawidzilam zawsze spodnic/sukienek. Ostatnio sie zorientowalam, ze mam cala mase sukienek, w sumie od roku nosze czesciej niz w ogole :p. No ale moja spodnica z zeszlej wigilii niestety, jakby to powiedziec, zrobila sie 'lekko' opieta :p Ale na pocieszenie - luby nawet nie wciagnal spodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×