Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Staramy się od czerwca, a piąty cykl z kalendarzykiem w ręku.. Dzisiaj mam nadzieje uda nam się dojechać po odbiór badań - jeśli coś się dzieje to powinno teraz wyjść na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - chodze do mojego gina juz kupe, kupe lat, cala ciaze mi prowadzil a to bylo 2006/2007 i wczesniej. On jest ordynatorem jednej z klinik w Trójmiescie, w przychodni przyjmuje również na nfz. Więc raz jadę na nfz, raz do kliniki. Ostatnimi czasy jezdze na nfz bo przychodnia moja stara jest blisko mojej mamy. Po wczorajszej wizycie wydaje mi się, ze on chyba jednak zmienia podejscie w zaleznosci czy przyjmuje tu czy tu. Nie wiem, moze mial zal do mnie ze nie przyszlam z 150 zl za wizyte jak w klinice? Nic nie mówił, by torbiel się zrobila po odstawieniu anty. No szlag by mnie trafil, gdyby okazlo sie, ze znowu mam brac anty! Toć to zamkniete koło :/ Ja rozumiem, ze zajscia w ciaze nie ma co popedzac wg niego, bo ale badan zadnych sam by mi nie zlecil. Moze byl zly ze przyszlam do niego znowu na nfz, a przychodze tez do kliniki i dlatego nie chcial mi wypisac skierowania na badania i skwitowal, ze to bedzie duzo kosztowac? Ze moze jakbym mu dala kase to by mi wypisal skierowanie? Odnioslam wrazenie ze on wcale nie chcial mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe Daisy co on myśli.. Albo jest nie fair albo faktycznie jest za wcześnie i trzeba zaczekać aż się wszystko wyreguluje po odstawieniu anty.. a torbiel hmm o ile jest torbielą to może się wchłonąć-często nawet sama.. Torbiel powstaje wtedy kiedy pęcherzyk nie pęknie, a później może dojść do samowyleczenia - daj sobie Kochana może troszkę czasu? :( wie że łatwo mi powiedzieć, ale wiesz nie warto się aż tak denerwować.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumacz sobie, że takie nerwy w niczym Ci nie pomogą-jedynie mogą zaszkodzić.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 40 min kończę pracę, potem do mamy i po M do pracy, razem prosto do lekarza.... Wieczorem szwagier prawdopodobnie zrobi pizzę (trudno, że mam dietę) heh a Wy jakie macie plany na popołudnie i wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka daj znac koniecznie co z wynikami, licze ze wszystko bedzie dobrze. Ja na 20:45 zarezerwowałam bilety na American Hustle. I to chyba byloby na tyle na dziś z naszych planów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzięki postaram się dać znać :) żegnam się pomału.. 3maj się Kochana i bądź dzielna ;) Wszystkim życzę udanego weekendu :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- Gratulację ! :-) Daisy - spróbować nie zaszkodzi. Idź do innego gina i zobaczysz co c***owie. Niestety wielu lekarzy jest takich ,że jak prywatnie to z******ty, a jak idziesz któryś raz na nfz to cham i prostak ;-/ Zdjęcia USG jeszcze kochana nie mam, bo to nie był mój lekarz. Ale jak pójdę i dostanę zdjęcie to na pewno wstawię :) A ja byłam dzisiaj u innego gina. Do prowadzącego mam na 11.02. Doznałam szoku. Mało co nie sparaliżowało mnie. Wchodzę ,a tam mężczyzna ( modliła się , żeby to był facet) tylko kurna ok 70 lat !! jak nie jeszcze więcej . Trzymał mnie pół godziny. Ślepy był , bo nawet nie mógł odczytać wyników badań ze szpitala . Nie zbadał nie na fotelu ( z czego nieziemsko się cieszyłam) Tylko zrobił USG na zabytkowym sprzęcie a monitor był wielkości smartfona ;-D Do tego był tak niehigieniczny ,że naprawdę miałam dosyć. Z maleństwem na szczęście wszystko ok, bo w sumie tylko to mnie interesowało. No a te bóle to chyba faktycznie nerka.Prawdopodobnie mocz mi się w niej zbiera. Dziewczyny ból niesamowity. A gdzie do tego 18nastego na USG nerek :( Póki co mam tylko brać nospę. A TSH niby w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - uśmiałam się o tym lekarzu, ze taki wiekowy :D Ale szczerze Ci wspólczuje :p Mój gin to za to taki przystojniak, chyba blizej 50 niz po 40. :D Niestety się nie mogę dodzwonić do jedynej pani gin niedaleko mnie zeby sie dzis przyjac. Dzwonilam, dzwonilam w koncu mnie zrzucila i napisala smsa ze prosi o wiadomość. To jej napisalam sms w czym rzecz i chcialam na konsultacje sie umowic z dokladnym usg. No ale zero odpowiedzi. Podpisalam sie ladnie, dzien dobry, do widzenia, no ale cisza. Eh. * MalaNadzieja - wiesz, dorzucalam wlasnie do kominka i zaczelo żarem od podmuchu sypac****przypomniało mi sie Twoje oko :D Jak się czujesz? Odrosly Ci te rzęsy? Bo potem jakoś nic nie mówiłaś, a to mija już miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za gratulacje i cieple slowa. wrocilam do domu zmarznieta szybko w piecu napalilam i teraz ogrzewam sie pod kolderka. gosciowa- dobrze z malenstwem jest dobrze,ale te nerki niepokojaca sprawa. a lekarze tacy starzy nie powinni juz leczyc. bleee stary cap. dobrze ze tylko usg ci zrobil. malanadzieja- wlasnie co z twoim okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa hehe no to niezle. U nas sa sami tacy starzy lekarze ze nawet nie nadaja sie juz do wypisywania recept. Jezeli chodzi o nerki to noe ciekawie. Mialas juz wczesniej takie problemy? Daisy z okiem juz w pelni ok. Rzesy chyba powoli odrastaja. ;-) po wygojeniu widac ze nie wszystkie splonely wiec noe jest zle. Dziwna sprawa z ta p. Doktor. Jeszcze nigdy noe pisalam do lekarza smsa. Wasilewski ze tczewa zawsze wysyla smsa z wynikiem cytologii. Swietny lekarz, chetnie bym do niego chodzila ale troche sie ceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam problemu z nerkami. ;-/ Jak mu powiedziała , że to moja druga ciąża to tak się strasznie zdziwił jakbym miała 16 lat.... Młodo wyglądam ale czy aż tak ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się żegnam, Luby niebawem będzie i jednak oprócz kina pojedziemy gdzieś coś zjeść. :) Jeszcze przede mną dziś jeden test owu :D Miłego wieczorku Wam życzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to nie ciekawe co piszesz :/ może do urologa powinnaś pójść? Nie wiem czy coś o nim wspominałaś, może nie doczytałam. Ale on by chyba najlepiej Tobie pomógł. W ciąży nie możesz lekceważyć nerek. Twoje i maleństwa zdrowie jest najważniejsze :) A mnie od rana kłują co chwilę jajniki, raz jeden, raz drugi, czasem oba naraz i mam mega mega mokro. Chyba ovu nadchodzi, albo już jest :) Ciekawa jestem czy faktycznie się wyklują 2 jajeczka, czy tylko jedno. Ale mam się z czego cieszyć, bo większa szansa jest na ciąże skoro mam 2 pęcherzyki :) Jeden powinien na pewno pęknąć :) Miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga teraz tylko "robić dzieci" ;-D Więc do dzieła ;-D Do urologa to najpierw uszę iść po skierowanie do rodzinnego, a potem zarejestrować się do urologa co pewnie dłużej potrwa niż to USG. Póki co poczekam.Zobaczyymy jak dzisiejszą noc przetrwam ;-/ Niestety ale w tym miesiący nie stać mnie żeby gdziekolwiek pójść prywatnie ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wybaczcie że tak szybko napiszę ale jestem w kom-wyniki ok. TSH 1,13 to chyba dobrze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka idealne masz TSH :) mało, że w normie, to jeszcze idealne dla osoby starającej się o dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka to jest swietny wynik. Taki wlasnie powinien byc. Dzisiaj znowu moja przyjaciolka byla u endokrynologa i powiedzial jej ze wy ik 3,2 to bardzo kiepski jak na staranie sie o dziecko. Musi zrobic usg tarczycy i tpo czy jakos tak. Ja nie moge sie nigdzie zarejestrowac, nigdzie miejsc nie ma.... Siostra ma popytac w gdansku u siebie w szpitalu o ten moj wynik. W przyszlym tyg pojde go powtorzyc. Wtedy moze jakies leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wskoczyła moja wiadomość :/ Betka idealne masz TSH. Idealne dla osoby starającej się o dziecko :) TSH w normie :) Gościówa ja nie mówię, że masz jechać prywatnie, szkoda kasy. A po skierowanie idź jak tylko będziesz mogła. Bo terminy do urologa mogą być różne. U jednego będziesz czekać miesiąc a u drugiego może kilka dni. Więc nie masz chyba na co czekać, tylko może znajdź urologów w okolicy i zadzwoń się zapytać jakie są terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×