Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witajcie Kochane! Jestem i ja po "ciężkim" weekendzie - non stop goście i goście :) heh fajne, ale męczące :) Bullitka Kochana z całego serca i całych sił jestem jutro myślami z Tobą!!!!!!!! Daisy oby badania wyszły w normie, szkoda, że dostałaś @ ale w sumie dobrze, że Ci nie wywoływali..... Agnes i Neska czekamy z niecierpliwością na Wasze wiadomości-dobre oczywiście ;) Życzliwa masz cudowną córeczkę, a Twoje wypowiedzi tutaj działają na mnie jakoś tak "kojąco" - przesyłasz nam ogrom pozytywnych wibracji - dzięki :) U nas dziś 13dc-ale ten czas leci ;) W końcu zaświeciło słońce-sobota i niedziela była kiepska-wczoraj padał marznący deszcz a dziś jest pięknie :) aż chce się żyć!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) My to od rana z M podróżujemy ;-) Dopiero uspałam małą i chwila dla siebie . Bullitka bądź dobrej myśli ! I szybko napisz nam jutro jak poszło :* Agnes, Neska- faktycznie idziecie łeb w łeb :) Teraz tylko czekać na dobre wiadomości os was :) Betka, leci czas strasznie . Wydaje mi się, że tydzień temu miałam test pozytywny , a już jutro zaczynam 16 tc ! :) Daisy czekamy na wyniki . U nas dzisiaj pogoda deszczowa ;-/ Ale grunt , że nie mrozi. mam ogromną nadzieję, że już będzie coraz to cieplej , bo się dopiąć w zimową kurtkę nie mogę ;-D Wczoraj mama mi powiedziała, że moja kuzynka będzie też miała drugiego bobasa . Pierwsze dzieciątko poroniła. Drugie w maju skończy roczek , a na sierpień ma termin kolejnego :) Nie planowała chyba ale się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to tak jak u mojej Sis prawie-w kwietniu synek roczek jej skończy a w sierpniu drugie urodzi :) druga ciąża planowana :) chcieli szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza też planowana bo jakoś dziwnie napisałam :) Obydwie planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wypompowana jak kon po westernie. sprzatnelam caly dom. kurcze przez ta pogode ciagle piach w domu jest. ale dzisiaj za to slonce swiecilo. wywuetrzylam porzadnie pokoje. teraz M rozpala w piecu. a ja odpoczywam. okresu brak jakichkolwiek objawow na okres albo ciaze brak. gosciowa- dobrze ze bol minal. pogoda chyba ma lecznicze dzialanie:-). Bullitka- nie denerwuj sie i nie stresuj zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Daisy - lepiej sie teraz skup na wyprawie romantycznej napewno zmiana klimatu poprawi ci nastroj. Neska- no to razem zatestujemy. fajnie ze sama nie jestem. Joanna- jak rozmowa? masz prace? kurcze tyle pisalyscie ze nie pamietam wszystkich wpisiw. wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mozemy cieszyc sie jedynie szczesciem innych rodzicow. Mam nadzieje ze na nas tez przyjdzie pora. Neska - 12 miesiecy to juz kawalek . Oby ten cykl byl owocny Betka - u nas tez dzis sloneczko Agnes - kiedy bedziesz testowac? Dzis powinnas dostac czy wczoraj?? Gosciowa - a tobie bole przeszly? Czujesz juz ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadlam tylko na chwile przywitac sie :-) Agnes trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci. Daisy nawet nie wiem jak Nadia poradzila sobie ze wstaniem porannym bo ja juz w pracy bylam ;-) Wybaczcie dziewczyny ze nie odniose sie do Wszystkich ale jakos nie wiem co pisac..... Jakos weny nie mam wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- bóle na szczęście ustały ! :) A ruchy?? Chyba niee, sama nie wiem. Poczekam jeszcze troszkę dla pewności zanim powiem , że to "te" ruchy :) Czekam na M aż skończy pracę. Mam ogromną ochotę na jajecznicę . Biegiem z Tosią do sklepu , a tu pomidorków brak ;-/ jajecznica bez pomidorów to nie jajecznica ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff mam wyniki : W nawiasach normy dla mojego 'etapu' cyklu czyli pierwsza polowa - dzis mam 2dc *tsh - 1.67 *ft4 - 13.3 *ft3 - 3.93 *fsh - 6.08 (3.5 - 12.5) *lh - 6.51 (2.4 - 12.6) *e - 12.58 (12.53 - 165.05) *prl - 246.7 (72 - 511) *testosteron - 0.209 (0.06 - 1.1) *crp - 3.6 (<5) *morfologia cala super zero nad czy pod *cholesterol UWAGA 190 :D pierwszy raz od lat! Zawsze mialam ok 290 - norma jest do 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Tesciowa od razu sie z kolezanka ginekolog skontaktowala i problemem jest u mnie estradiol. To je hormon zenski z estrogenow odpowiedzialny za wysciolke sluzowa macicy do przygotowania przyjecia zarodka itp. Wytwarzany przez wzrastajace pecherzyki, od niego zalezy prawidlowy przebieg cyklu..Zazwyczaj mocno powiazany z PCOS..tez estradiol odpowiada za temp przed owu. Stad te moje 35.5 :/ Mam przyjsc 11dc znowu zrobic e,lh i fsh. I najwyzej 3raz w zakopanym i po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobiety, powiedzcie mi proszę czy szyjka macicy we wczesnej ciąży jest bardzo nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitkla, a nie wiem sama. chyba faktycznie jakis dolek mnie zlapal :( daisy no ale przeciez wszedzie miescisz sie w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta :) wybaczcie, ze ostatnio tak rzadko wchodzę, ale z M ciągle poza domem, no i kogoś w oczy nie będzie kuło, że tak często zawracam głowy innym swoją osobą :) Wasze kciuki pomogły, dostałam pracę :) dzięki serdeczne od jutra zaczynam, niestety aktualnie zmagam się z...zezem, coraz gorzej moje oko reaguje, poza widzeniem jednoocznym oko zaczęło mi ciągle skręcać, a nie wygląda to za pięknie, ech...wspomnę, ze urodziłam się z zezem :) lekarz i zobaczymy, albo naświetlenia albo...założę słoiki na nos, bo pryzmaty są mega grube....dodatkowo problem z zatokami, sinupret właśnie zamawiam, bo nie "wytrzymie" wrrr wybaczcie, ale ostatnio też nie wiem co pisać.... pozdrawiam Was Kochane i życzę sukcesu w tym cyklu oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estradiol na 2dc jest od 12.53 wiec jestem tuz na granicy. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to chyba w normie masz wyniki. To dobrze. A u innego lekarza konsultacja to tez dobra decyzja MalaNadzueja - jakbys byla blizej to bym cie przytulila .). Po kazdej burzy przychodzi slonce. Joanne - a co to za praca?? Mam nadzieje ze jednak nas nie opuscisz Jutro o 9 rano mam punkcje. Trzymajcie kciuki aby sie udalo i choc z 2 pecherzyki nadawaly die do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny okresu brak ale cos prawa strona mnie lekko pobolewa. joanna- wlasnie co to za praca.? malanadzieja- co za dolek? Bullitka- trzymam mocno kciuki napewno sie uda bedziesz pierwsza ktora sie nam pochwali ciaza zobaczysz.:-). Daisy- czym ty sie martwisz i panikujesz skoro wyniki masz wporzadku. zabardzo sie tym wszystkim przejmujesz i przezywasz. wiecej loozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wlasnie mamy dostawe paliwa wiwc mam chwilke przerwy. Bullitka kochana jestes :-) a kciuki zacisniete. Agnes za Ciebie oczywiscie tez. A kiedy zatestujesz? Myslalam ze dzis. U knie ten dolek jakos ciezko odchodzi..... Chyba to wszystko za dlugo juz trwa. Dobija mnie juz myslenie jakie badania sobie zrobic kiedy owu itd. Dziewczyny Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już w pracy też.. MałaNadziejo głowa do góry, Daisy Ty też-nie można aż tyle myśleć.... :/ Lekko nie jest-wiem..... Bullitka z całych sił trzymam kciuki :* Agnes Tobie też ogromnie kibicuję :) U nas dzisiaj 14 dzień cyklu, ale jakoś nie mam objawów owulacji-zawsze są bardzo widoczne.. Mnie dobija jedno-już chyba mam obsesję na punkcie moich kilogramów.... Wcinam z rana te płatki owsiane zalane activią heh na rowerku coś nie mam siły ostatnio jeździć-zarówno mi jak i mojemu M brakuje siły i czujemy się jak geriawity hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne gratuluje pracy :) dbaj o oczy-trudno jak będziesz musiała nosić denka to noś-oby tylko pomogły!! A z zatokami zmagam się już 2,5tyg z sinupretem..... Zamierzam pobrać go ze 2-3 m-ce, bo podobno jest szansa, że po dłuższej kuracji na jakiś czas zatoki odpuszczą (mi dokuczają przy każdej nawet najmniejszej infekcji) :/ Zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny:) dołączan do was :) chociaż planuje zajsc w ciążę dopiero w sierpniu:) ale planuje w tym roku więc dołączan :) mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne wybacz ze przeoczylam. Oczywiscie tez gratuluje :-) Betka mnie ostatnio ssie w zoladku na okraglo, chyba mam jakis kryzys w tej diecie. A jezeli chodzi o myslenie o ciazy to nie jest to takie proste po roku nieudanych prob. No nic.....trzeba wracac do pracy ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo wiem, że trudno jest nie myśleć-sama też mam takie chwile, że mi się odechciewa albo chce mi się wyć do księżyca z bezradności, ale co to pomoże..... Marykayka witaj i dołączaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. ja zaczynam dzien kawka i duuuuzym sniadaniem:-). Malanadzieja- ja juz od 3lat i nic. tez mam dolki rycze ale coz trzeba zacisnac posladki i dzialac dalej. witaj nowa kolezanko. Pewnie ze mozesz dolaczyc. napisz cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie wiedziałam że tak długo się już staracie.. A czujesz się "bez zmian"? Smacznego Kochana :) ja na śniadanie mam płatki owsiane z jogurtem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka- czasem dol brzucha mnie boli i nic wiecej. ojjj ja wczoraj salatke warzywna zrobilam. pyszna wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryka- witamy serdecznie :) Daisy faktycznie wyluzuj trochę... Ciągłe myślenie na pewno nie pomoże ci zajść w ciążę... Joanne- GRATULACJE ;-) Tylko żeby czasami nie przyszło ci do głowy nas opuszczać ! Bullitka- jesteś już "po wszystkim" Jak się kochana czujesz? Opowiadaj nam wszystko ze szczegółami :) Mam nadzieję , że wszystko poszło dobrze i niebawem dołączysz do mnie :* Agnes- jutro testujesz? Małanadzieja - Nie łam się ! W końcu musi się udać. Niedługo wiosna więc..... :-) U nas się tak mówi - " W marcu koty, w kwietniu psy, a w maju MY " ;-D U mnie to się z Tośką sprawdziło ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po!! I mam dobre wiesci bo wychodowalam 19 pieknych jajeczek ktore sa zdolne do zaplodnienia!! Lekarz powiedzial ze osiagnac od 7 do 10 a ja mam ich 19!! Meza s****a tez dobra. Co do samej punkcji to bol niesamowity. Myslalam ze zemdleje w pewnym momencie. Wszystko mi zdretwialo, zrobilam sie blada i spocona. Ale wszystko skonczylo sie dobrze. Teraz musze czekac czy moga zrobic transfer czy nie. Zalezy od krwi i jak zareaguje. Dziewczyny invitro to naprawde droga przez meke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×