Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Życzliwa - obrona poszła zaskakująco łatwo :) Ale najbardziej ciesze się, ze te 5 lat za mną. Chociaż mam jeszcze w planach na przyszłość jakąś podyplomówkę i marzy mi się kurs integracji sensorycznej, ale on kosztuje ponad 4 tys. Może w przyszłości... :) Gdyby nie w przedszkolu, to chce mieć wyjście awaryjne i pracować z dziećmi niepełnosprawnymi, mam straszną słabość do takich dzieciaczków mimo, że to naprawdę duży wysiłek. Ojj ciężaróweczki zazdroszczę wam tych przygotowań. jak moja przyjaciółka zaszła, to cieszyłam się jakby moje miało być :D Za każdym razem jak ją odwiedzałam, to mi pokazywała co ma nowego :) A teraz mała kończy 3 miesiące w piątek i tak ją wycałuję, że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - zależy w jakiej firmie pływają, mój M ma płacone tylko na statku , co miesiąc jak jest w rejsie, zawsze tyle samo, z kolei moja siostra (jeszcze się uczy) podpisała już umowę z firmą i płacą jej miesiąc w miesiąc, po praktyce i teraz aż ukończy szkołę, w maju chyba się broni. ale jestem padnięta, no i mam znowu rozwolnienie, moze po tych morelach suszonych lub kaszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - nie mam zaparć, ale mdli mnie cały czas, jem mało a często, ale to nic nie daje, chyba kupię sobie banany, podobno pomagają, piłam wodę z cytryną wg Twoich zaleceń, ale średnio to pomaga ech, martwi mnie teraz ten pęcherzyk i jego wielkość, może być za duży?? wiem, marudzę, ale znowu naczytałam się i stres mi przyszedł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne głupolu nic w necie nie czytaj , bo zwariujesz ! No widzisz każdy inaczej reaguje .Mnie ratowała woda z cytryną :-) Malutka chyba lubi jak z wami piszę , bo strasznie się wierci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja tez sie naczytalam w necie a potem kazalam mamie sie pytac lekarzy w pracy czy to prawda. A oni jej powiedzieli ze mam wogole nic nie czytac w necie bo kazda ciaza jest inna i nie potrzeba sie denerwowac. Wiec ty tez sie niczym nie przejmuj i nie czytaj. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczęta, już wyłączyłam, tyle historii, wszystkie prawie smutne, jakiś koszmar, gościówa - my w końcu wirtualne ciotki jesteśmy :D tylko szkoda, ze z taką odległością, inaczej byśmy za jakiś czas na spacerek się wybrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, uciekam na film :) na polsacie jakiś leci :), trzymajcie się cieplutko i spokojnej nocki życzę :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja nie mieszkam w Gdansku ;) * Zyczliwa - robilam tylko krew poki co. Jutro wyniki. * Ja ogladam 'Prawo Agaty' i zaraz ide w lozio. Wrocilismy z zakupow po 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dostalas okres? mnie dzisiaj tak mocno zakulo pod brzuchem centralnie miedzy jajnikami tak na srodku jakby w samej pochwie ze az sie wystraszylam co to. dwa razy pod rzad dziwne uczucie. poza tym zadnych objawow na okres. ps. tez ogladam prawo agaty. bardzo lubie ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Kurde Daisy w Gdyni? Agnes mnie czasami tez tak w samej pochwie kluje ;-) może test zrobisz? Bo kiedy termin.@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa - jeszcze nie spisz. ogolnie powinnam dzisiaj dostac ale jesli cykl bedzie jak poprzedni to w piatek. ale dziwnie tak mocno mnie zakulo dwa razy ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Agnes czekam na m ;-) wiem. O czym mowisz ale nie wiem od czego to ;-/ to kiedy testujesz? Nie pozwol nam się tak niecierpliwic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz ze ja do testow ostatnia:-). jesli nie dostane to w sobote albo w niedziele zatestuje. a ciebie tak bolalo przed ciaza czy juz w ciazy? moj M po igraszkach spi a ja ogladam tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Ehh agnes to jeszcze cały tydzien :-/ a bolało mnie już w ciazy. Ostatnio ok 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze wczoraj nic już więcej nie napisałam , ale nie miałam sił :( wg moich obliczeń we wtorek był równo 6tydzień trochę niejasno się wyraził bo, powiedział , że nic nie widzi .. ale czy nie widzi nic , zupełnie nic czy widzi pęcherzyk a nie widzi zarodka ?? jak usłyszałam "nic" to już byłam w innym świecie i nie pomyślałm o tym , żeby mi pokazał zdjęcie usg . na koniec dodał : dobrze by było gdyby pani sama poroniła .. myślałam , że z krzesła spadnę .. :( dziś byłam na becie , jade w piatek i wtedy odbiore wyniki . jeśli będzie coś nie tak to od razu do szpitala się zgłoszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zacieszka - nie rob nic pochopnie. Skonsultuj sie takze z innymi lekazami. Ja mam jednak nadzieje ze u ciebie sie tak samo skonczy jak u naszej Malejnadziei. Daj znac co i jak . Pamietaj ze moze jeszcze wszystko bedzie dobrze kochana. Nie wierz jednemu lekarzowi Agnes - czujesz cos takiego jakby prad ci w pochwie przeszedl? Ja tez tak mam bardzo czesto. To moze byc znak ze cos sie dzieje u ciebie w macicy :)). Zanim zrobilam test tez mnie pamietam tak zabolalo, az musialam usiasc z wrazenia. Trzymam kciuki za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja wrocilan wlasnie z badan. Troche krwi mi ubylo ;-) Zacieszka szkoda ze nie dopytalas dokladnie. To jest bardzo istotne czy nie widzial nic czy widzial pecherzyk bez zarodka. A co to znaczy sama poronic? Nie bardzo rozumiem. Jezeli jest ciaza pozamaciczna to niema czego poronic. Poronic mozna jesli pecherzyk jest w macicy. A dlaczego dopiero masz w pt wyniki? Agnes mnie klulo w jajniku (takie ciagniecie do pachwiny) a najbardziej w dzien w ktorym czekalam na sadna wizyte u lekarza. Daisy jak sie czujesz dzis? Lepiej? Jak tam sprawy z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny znowu nie wiem co myslec. z jednej strony juz bym test zrobila a z drugiej poczekalabym do weekendu. dzisiaj robie faworki- chrusty. wiem wiem ze wczoraj byly ostatki ale ja mam dzisiaj ochote:-). pije kawe a potem na rowerek. zacieszka- oby wszystko dobrze bylo jal u malej nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×