Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A ja sie dowiedzialam ze jak pojade 28 do tego nowego lekarza to on raczej nie zrobi mi usg... :-( Zapisuje na inny termin usg chyba do jakiegos specjalisty typowo od usg. Moze to i dobrze.... Pojade zobacze jak to tam wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszna ochote na frytki... Chyba sobie zrobie. Strasznie ciagnie mnie do smazonego. Moze to dlatego ze jednak juz doac dlugo bylam na tej diecie i organizm domaga sie tluszczu...hehe tak sobie jakos to tlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem, że wszystko się może zdarzyć teraz, ale muszę czekać cierpliwie po prostu :) teraz weekend szybko zleci bo zajęć domowych dużo więc może się zajmę troszkę :) MałaNadziejo to wcinaj frytki :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - do nas do firmy jadę, ale to nic takiego, jakaś tam firma chce zaoferować swoją przestrzeń do 'położenia' radiolinii no i mamy się z nimi spotkać, obgadać warunki itp. A, ze jestem przy zarządzie to wypadałoby się pokazać :p * MalaNadzieja a jak tam zmeczenie juz nie sypiasz za dnia? Nie smieje sie jestem ciekawa jak tam funkcjonujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - ja jestem ze slaska, niedaleko Gliwic . Mama zalatwi mi wizyte w szpitalu gdzie pracuje. No mi tez bardzo zalezy na tej luteinie. Ciekawe czy Joanne wogole juz wyslala bo nic sie nie odzywa. Powiedz co z nozka Karolinki? Betka - to teraz stresujacy weekend przed toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie spie ale nie mam w sobie energii wogole. Naprawde. Meczy mnie kazda najmniejsza czynnosc. Jakies oslabienie czuje. Nie sadzialam ze tak bede sie czuc. Z Nadia bylam wulkanem energii. I co dziwne budze sie bardzo szybko. Zawsze przed budzikiem. Ale od kiedy moj m ma ranne zmiany to chodE z nim spac czasami juz o 21 i zasypiam bez problemu. Smialam sie ze jak przyjdzie lato to bedziemy koce zakladac na okna bo bedzie nam za widno a nadia bedzie nam tv gasic ;-) Bullitka tylko pamietaj ze joanne miala luteine dopochwowa ktora jest chyba jeszcze mocniejsza. Chyba 100mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nesko to szybko zleci Ci czas do srody bo to w sumie juz niedługo :) * Mała nadziejo moim zdaniem powinnaś iść do lekarza który zrobi Ci Usg będziesz spokojniejsza. fryteczki raz na jakiś czas są dobre i to bardzo dobre :D ja robie w kombiwarze bez tłuszczu. zrobilaś mi "smaka" na frytki a ja nie moge ze wzgledu na dietke poki co jest dobrze :) jak już osiągne swoją zamirzoną wage to przefarbuje się na czekoladowy braz i zroibe sobie całe mnóstwo lokow, loczków czyli to co lubie najbardziej :) * Daisy cholercia to powazna sprawa nie badź taka skromna :) ja o radioliniach nie mam zielonego pojecia :P * Joanne odezwij się do Nas! :* jak sie czujesz? kiedy wysłałaś luteine dla Bullitki? * Bullitko Karolcia znów miała atak bólowy nózki podejrzewam, ze spała na niej i dlatego obudzila się takim krzykiem. bedzie dobrze Bullitko :* * Betko zyczymy Ci dwóch kreseczek, te objawy można podciągnąc pod zmiany hormonalne zachodzace juz od samych początkow ciąży. czekamy na dobre wiadomosci. * Gościowa mysle, że jak przy pierwszej ciazy nie mialaś problemow z tygryskiem :P to tak pewnie i teraz bedzie. a czym sie smarujesz na brzuszku? * odezwe sie pożniej dziewczyny i Bullitko wypoczywaj i bądź dobrej mysli jak nie dziś to leki pewnie będą jutro :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o to ze dobrze czy zle... Tylko zebys moze za duzo nie wziela. Ja biore 150mg przez caly dzien. Mysle ze powinnas brac jedna rano i jedna wieczorem. Tak chyba zazwyczaj sie bierze. Poczytaj moze troche. Kiedys cos tam czytalam takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ja też nie mam bladego pojęcia o tym haha :p :p :p Tyle co przez ten czas co tam się udzielam to nie wiem czy można wiedze nazwac pojęciem :p Ale się staram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa ja jestem spokojna. Mialam usg w poniedzialek ;-) to jak bede miala np za 3 tyg to nic sie nie stanie. Przeciez nie musze miec usg co tydzien :-) Najpierw pojde do lekarza i zobacze jakie sa zasady w tej przychodni. Podobno bardzo dobrzy specjalisci. A poza tym ten lekarz jest w szpitalu w ktorym zamierzam rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - napewno tak zrobie. Czytalam ze dziewczyny po invitro biora po 6 tabletek luteiny dopochwowo a do tego duphaston i jeszcze masa innych tabletek. Masakra jakas Zyczliwa - kiedy Karolinka bedzie miala jakies glebsze badania na ta nozke? Szkoda zeby tak sie meczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę być w ciąży no k***a mać no :/ Wiecie co no czasem ch*j mnie po prostu strzela i tyle szlag mnie trafia na te długie cykle ja dziś mam 5 dc to już powinnam powoli zaczynać starania a tak to se mogę czekać i do 30 dc, może zdarzy się cud. Mam nadzieję że ta lutka coś rozwiąże. A no i zapomniałam, że w tym cyklu jeszcze będę robić hormony codziennie. Tylko nie wiem kurde od którego dc zacząć w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :-) U mnie, przy moich dlugich cyklach cud zdarzyl sie po prawie roku. Jakrotszy cykl z mozliwych.... 9-10dc owu. Musisz poprostu troszke cykle wyregulowac i bedzie dobrze. Tak to niestety jest po tabletkach. Dziewczyny jakby co to mam do oddania clo. 15tabl chyba. Tj na jakies 3 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja mam zapisaną luteinę dopochwową i biorę po jednej tabletce rano i wieczorem. Mają 50 mg. Dopochwowe podobnież są lepsze bo szybciej się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - teraz cos ci powiem choc to moze glupio zabrzmi. Ale postaram wytlumaczyc. Mam nadzieje ze to z twojej winy nie zachodzicie w ciaze a nie z winy M. Kobiety sie duzo duzo latwiej leczy niz mezczyzn. Czasem wystarczy u kobiety wyregulowac cykle , wziasc progesteron i juz sie jest w ciazy. Gdy facet ma problemy z nasieniem to jest duzo duzo gorzej poniewaz dla faceta sa tylko witaminy bez recepty ktore i tak malo co pomagaja. Do tego stres, palenie papierosow, picie alkoholu, przegrzewanie jajek. Naprawde bardzo bardzo ciezko jest cokolwiek zrobic. Jedyna szansa to tak jak u mnie bylo to invitro. Wyreguluj cykle a zobaczysz ze do 3 miesiecy zajdziesz w ciaze. Neska - a mialas tez plamienia? Czy lekarz przepisal tak profilaktycznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka spoko tez mysle ze lepiej by cos ze mna bylo nie tak :) Mam nadzieje ze z lubym wszystko ok, on ani nie pali i nigdy tego nie robil, nie pije, nie przegrzewa jajek itp, odzywia sie tez spoko, nie jadamy w mc w ogóle itp. In Vitro mi nie przeszkadza, nawet ew. adopcja. Tak jak któraś z Was pisała ostatnio, też myślimy nad tym by mieć 3 nasze i może kiedyś jedno weźmiemy. Jednak wiem jakie procedury są ciężkie do przejścia. Mimo to drzwi u nas są otwarte :) Najbardziej chciałabym po prostu zeby to byla wina tego że po prostu nie zaskakuje i w koncu się uda :) Wkurza mnie to czekanie. Od września już trochę minęło a tu niby 5 cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - DOSZLY TABLETKI :D az mi ulzylo :D. Tak bardzo bardzo ci dziekuje :D . CUDOWNE zdjecie Karolinki :). I dziekuje za to co napisalas :). Az mi sie cieplo na duszy zrobilo :D. Dziekuje ci bardzo bardzo mocno :D . Wezme 1 tabletke wiecej w polodnie czy 2 ? Co mi radzisz?? Daisy - wiem ze ci trudno i ze cie to nie pociesza ze tylko 5 miesiecy sie starasz . Ale zobaczysz ze jak wyregulujesz cykle to w ciagu 3 miesiecy zajdziesz w ciaze . To napewno jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) . Życzliwa ja smarowałam się oliwką , a teraz przeszłam na ziaja . . Ehhh Daisy zaskoczysz kochana w końcu ! Ja myślę, że w 6 zajdziesz :-) U nas to było szczęśliwe pół roku - bez mierzenia temp. , brania witamin itd. Jak to się mówi bez wspomagaczy :-) . Bullitka ja jak mówiłam mam tylko kilka tabletek duphastonu :-/ Ja na twoim miejscu właśnie jak Daisy mówiła napisałabym na kafe, że odkupisz . Masa ludzi chce sprzedać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko dostałam profilaktycznie bo bolał mnie brzuch ale to chyba wszystkie dziewczyny. Jak byłam na pierwszej wizycie to dostałam receptę i za drugim razem też. Biorę skoro takie było zalecenie. Na razie plamień nie miałam od początku ciąży. Daisy ja się nie badałam bo z miesiąca na miesiąc stwierdzałam że następnym razem na pewno się uda. I tak zleciało 12 cykli. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale wiem jak lekarze podchodzą do tego jak nie mija rok. Wymyślałam sobie cuda na kiju że coś mi jest albo m. Tak naprawdę nie wiem gdzie leżała przyczyna. Jeśli chodzi o mnie z ginekologicznego punktu widzenia wszystko było dobrze. Nigdy nie badałam żadnych hormonów. A m nie badał nasienia. Może tak jak mówi Bullitka wystarczy że wyregulują Ci cykl i do 3 razy Ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh wiem, ze to 5 cykl dopiero. Ale to tak jakby powiedzieć dziewczynie, która się stara 2 lata, że to dopiero rok i dwa miesiące, bo tak wychodzi z cykli.. Dobrze, że doszły te tabletki :) * Cieszę się, ze Wam się udało, ale przypomnijcie sobie, jak same jęczałyście jeszcze niedawno, że znów się nie udało :) Ja też se mogę troche pojęczeć :p Tym bardziej, że naprawdę rzadko to robię. :D * Czasem tak myślę, że może p*******ć to wszystko i zdać się na siebie, ale wątpię by mi się tak udało. W końcu w szufladzie już czekają testy owu, a podświetlany termometr jest super :p * Kiedyś na pytanie 'Która teraz testuje?' Wszystkie po kolei się zgłaszały, jak burza szłyśmy..a teraz eh garstka nas została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no pewnie,że możesz jęczeć :-) Kochana po to tu jesteśmy . Każda z nas wie ile to nas nerwów kosztowało , ile łez wylanych i kure-w rzuconych :-) Co przeżyte to nasze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - teraz mam nadzieje ze juz jakos pociagne. Nie wiem jakos mi glupio tak od obcych kupowac. Wy to co innego, wy jak rodzina. Mozna wam zaufac . A oby to nie wiadomo co wysle. Neska - a boli cie krzyz? Tak nisko? Bo mnie brzuch juz raczej nie boli tylko krzyz tak nisko. Daisy - pewnie ze jecz. Ty nawet jak jeczysz to robisz to tak slodko. Nam nie o to chodzi ze nie mozesz jeczec tylko probujemy cie pocieszyc. Najpierw musisz zrobic porzadek z cyklami bo przy tak dlugich cyklach to chyba nigdy w ciaze nie zajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale jęczeć to ty możesz bo po tu jesteśmy:) Tylko próbujemy Ci doradzić co jeszcze możesz zrobić albo czego nie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem co mam zrobić itp. Chcę tylko móc spokojnie sobie pojęczeć. :p Przecież nie zrobię tego wszystkiego na hop siup, chętnie wziełabym już lutkę i dzis gdybym mogla haha, no ale co z tego. :/ Powiedzcie lepiej co macie dzis na obiad :) Ja kupilam piersi z kurczaka x2, ryz, makaron i sos mysliwski i pokroje piersi w kawaleczki i usmaze, do tego sosik i makaron zalezy co kto bedzie chcial bo juz wiem ze luby ryz, a mloda pewnie makaron i ja tez. * Dziś córa ma wychodne na weekend wiec nie wiem co bede robic. Tzn jutro jakis spacer z psami pewnie gdzies dalej a wieczorem na szoping bo w niedziele jedziemy po sniadaniu na te imieniny taty chyba Wam pisalam. Taki leniwy weekend bedzie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię spagetti bo m sobie zażyczył no i właśnie idę gotować bo nie zdążę w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mniam mniam, ja miałam przedwczoraj :D To smacznych przygotowań :p Jak tam dziewczyny odkurzyłyście już szpilki? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×