Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
joanna- masz racje co do ciuchow u chinczykow. masakra niedosc ze rozmiarowka beznadziejna to jeszcze te materialy okropne. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam nadal plamienia ale teraz tylko brazowe i na szczescie tylko na papierze. Ale dostalam dzis tabletki od zyczliwej wiec wzielam jedna tabletke wiecej i mam nadzieje ze pomoze. A jak nie to wezme jeszcze jedna wiecej. Mam nadzieje ze pomoze. Mnie tez mdli jak mam pusty zoladek. Agnes - moze pomysl o tych badaniach co joanne mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie bede teraz kombinowala z badaniami. pojedziemy z M do kliniki i zobacze co lekarz powie jak zobaczy moje i meza wyniki. wtedy wszystko sie okaze. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras robila bete hcg i umie odczytac wynik bo ja nie potrafie:(( MOJ wynosi 14109 tu mam takie normy z labolatorium : 3 tydz 5.8 - 71.2 4 tydz 9.5 - 750 5 tydz 217 -7138 6 tydz 158 - 31795 7 tydz 3697 - 163563 8 tydz 32065 - 149571 9 tydz 63803 - 151410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p******** jak mi net muli !! Wkurzyć się idzie i tak od wczoraj jazdy ma ! :-/ . Bullitka, a co dalej będzie jak skończą ci się tabletki od życzliwej i Joanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu- jestes w 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- przeciez Bullitka 02kwietnia w Polsce bedzie to lekarz jej przepisze leki nowe. ciekawe czy da jej tyle zeby jej starczylo. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - nie denerwuj się, jak nie masz badania na chlamydię, to zleci Ci lekarz w klinice, mnie pytał przy 1 rozmowie o nie, o badanie nasienia, o hsg, laparoskopię, posiew bakteriologiczny, to tak po krótce bo reszty nie pamiętam :) gościu - patrz jaki masz wynik i się wpasuj, dodatkowo kiedy ostatnio miałaś @ i oblicz, wg bety chyba 6-7 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna- niedenerwuje sie. tyle pisalam juz wczesniej ze nic nie bede brala zadnych badan nie bede robila. czekam na wizyte w klinice i tyle. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lutki, to ja wczoraj ostatnią zaaplikowałam :) Bullitka - ja miałam przypisane 2x dziennie, rano i wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa jak ja chodzilam w ciazy w 2006/2007 to byly 3 usg i to wszystko na nfz. * Agnes - nie bierz skierowania w klinice bo oni Ci kaza robic u siebie a pvt lekarz nie wystawi Ci skierowania na nfz. * Moja corcia juz pojechala :( A luby do mnie dzwoni 17.59 i pyta czesc co robisz. K***a patrze se w lusterko :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - 2 kwietnia lece do polski bo 4 kwietnia jest 2 rocznica smierci mojego tatusia i chce mu sama zapalic swieczke. Pojde tez do lekarza i powiem mi jaka jest sytuacja i zrobie wiekszy zapas tabletek. A to zacznie sie juz 11 tydzien a duphaston mozna brac tylko do 3 miesiaca. Wiec to bedzie tak akurat ma styk. I niby do konca 3 miesiaca jest tak bardzo niebezpiecxnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - to w takim razie podziwiam Cię za cierpliwość, ja akurat w gorącej wodzie kąpana, ale wiadomo powód jest "wielki" i wszystko w szybkim tempie robiłam, zajęło nam to 8 miesięcy a myślałam, ze trwało wieczność :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie myślę o kolejnym teście. A grypowo się nie czuję na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - pojedziemy i zobacze co lekarz powie a potem bede sie zastanawiac. uuu ktos ma wisielczy humor agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że Bullitka ma być w Pl w kwietniu tylko nie wiedziałam kiedy. . Daisy a co ty taka rozdrażniona ? Ja dwa lata temu miałam też robione USG za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - oni nie każą robić badań u siebie, ale dostaje się skierowanie na odpłatne badania, jeśli agnes ma spoko lekarza gin na nfz to jak dobrze zagada da jej skierowanie od siebie :) a jak nie, pozostaje płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja również podziwiam agnes. Tyle lat stara się naturalnie i dopiero teraz jakieś działania . My to chyba wszystkie prócz agnes kąpane w gorącej wodzie co nie Daisy ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - sprostuję, że 8 miesięcy to sama klinika, ogólnie trwało to 2,5 roku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja tu tylko o badaniu krwi, mój doktorek przyjmuje w szpitalu na nfz i laparoskopię z hcg robił mi właśnie na kasę, a nasienie?? tego nie ma na nfz, chyba, ze jesteś w programie (o ile pamiętam, ze tego dotyczy) no i reszta...na chlamydię czeka się 2 tygodnie, hiv przeciwciała już teraz krótki jest jakieś 2 dni a reszta na 2 dzień, myślę, ze bez różnicy, bo czas oczekiwania na badania jest ten sam, a do labo w przychodni idziesz i Cię kują od razu brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my to chyba jutro grilla ze znajomymi zrobimy :-D Tak za mną chodzi karkóweczka i szaszłyczki, że aż ślinka cieknie ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja wiedziałam co mi dolega już ponad 2 lata temu, zaczęło się od zapalenia przydatków i tak poszło...były to ciężkie chwile ale teraz jaka radość :) bo jak mi coś dolega to nie odpuszczę dopóki nie dowiem się co i jaka jest przyczyna :P, nie chodzę i nie czekam aż samo minie bo...nie minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne który tc masz? Bo skleroza nie boli :-D Kurcze nie mogę się doczekać aż wszystkie pochwalicie się tłuściutkimi brzucholami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - 7 tydz i 5 dzień :) brzuch mam ale od przeżarcia, wzdęcia itd, wypróżnianie 2 x w tyg. czyli szału nie ma, a ja codziennie błam na posiedzeniu, ale jak kawę piłam, a teraz stosuję codziennie koktajle bananowe z mlekiem, czasami idzie czasami nie, też miałas taki problem?? pamiętam, ze narzekałaś na wzdęcia, zgagi niet ale tutaj to koszmar :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mam zaparcia i zgagi czasami. Na zgagi to póki co rennie albo migdały. Na zaparcia słonecznik i vita miner mi bardzo pomógł . Szału też nie ma, bo ze 3 razy w tygodniu idę na kibelek ale zawsze to lżej :-) Tyłka nie rozryw aż tak :-D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli taka nasza uroda :) ja chyba z nudów umrę, zacznę chodzić na piechotę do centrum chyba, a takie 5-6 km w jedną stronę, no ale jak zmusić tyłek aby przesiadł się z 4 kółek w "piechurowanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×