Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka nie przejmuj się. Widocznie w Holandii ważniejszy jest wynik z krwi który tak samo jest wiarygodny jak usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół edwardsa wg wieku: 1:2289 wg przezierności: 1:6937 zespół Pataua 1:7160 wiek i z przezierności 1:99404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itam wieczorowa pora :-) Bullitka dla mnie to troche dziwne bo przeciez osoba robiaca usg powinna juz mowic jak wychodzi. No ale tak jak Neska pisze pewnie tam sa onne zasady. Ja tak w irl nie mialam. A te wyniki ktore pisze Neska to jak wnioskuje ze prawdopodobienstwo choroby jest 1 do ilus tam.... Nie ma takiego czegos ze od olus jest juz ryzyko ;-) tylko widac ze prawdopodobienstwo jest znikome. Gosciowa ciesze sie ze Tosi juz troszke lepiej. Oby szybko minelo. Daisy no to moze po wiekszej dawce przeciwbolowych bedzie troche lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no dla mnie to tez dziwne ale widocznie tak juz jest. Juz wam pisalam ostatnio ze mi powiedzieli ze bede musiala czekac ok 2 dni na wyniki. Tez juz bym wolala wiedziec odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie do niej 'Moze sie pani pospieszy bo ja za bardzo stac nie moge albo niech pani mi da swoje krzeslo ja usiade a pani se postoi ten czas'. ----> Tekst prawdziwej wieśniary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jest tak jak pisze MałaNadzieja. To jest prawdopodobieństwo 1 do iluśtam. I z tego wynika że jest bardzo małe prawdopodobieństwo. MałaNadzieja jak tam ból głowy? Dokucza jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) * Gosciu ty miastowa debilko juz widze jak ty bys po******lala swobodnie :) Grunt do dobre poczucie humoru :) * Ja dzis sie obudzilam o 6, ale cale szczescie tylko z bolem gardla a bez tego wszechogarniajacego okropnego uczucia. Czyli zwiekszona dawka lekow byla dobrym rozwiazaniem. :) Od razu inaczej sie czuje no ale przelykanie dalej jest strasznie bolesne. Pewnie tak juz zostanie jakis czas. Potem sie podlacze pod kompa. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Daisy - no to juz jakis postep :D . Teraz to juz z dnia na dzien bedzie lepiej :). I nie reaguj na te glupie zaczepki. Szkoda nerwow. A ja dzis jade na 11.30 do lekarza zakladowego. Mam nadzieje ze bede mogla isc do pracy choc na kilka godzin. Chociazby na 2 lub 3 godz dziennie to juz inaczej sie bede czula. Jak dluzej posiedze w domu to chyba depresji dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja wiem ze nie podoba Ci sie siedzenie w domu itp. Ale nie uwazasz ze lepiej gdybys siedziala z dziecmi w domu? Tfu tfu a jak potem cos bedzie nie tak to od razu bedziesz mogla jechac prosto z pracy do szpiatala? A jak Cię dopadną jakieś mdłości czy cos? Czy myślisz ze juz na tyle jest wszystko spoko, ze sobie swietnie poradzisz? Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowala. Chyba nie zapomnialas jeszcze co przezylas. Juz lepiej idz na spacer sobie na 2 h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Daisy to dobre wieści.. ja też bym chciała być w ciąży ale cóż... :( Bullitka jeśli czujesz się na siłach to pewnie, że wróć do pracy o ile Ci lekarz pozwoli ;) też bym nie chciała w domu siedzieć no chyba że trzeba to ok dla dobra Maluchów ;) Ja już po fryzjerze-mam mega krótkie włosy i w kolorze brąz ;) trochę jaśniejsze od naturalnych i jestem coraz bliżej do wymarzonej fryzurki ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Daisy ciesze sie ze bol Ci trochw odpuscil. Bedzie juz tylko lepiej ;-) Betka no to metamorfoza widze u Ciebie. Wrzuc jakies foto. Ja chcialam farbowac wlosy... Ale juz sama nie wiem. Jakos mi czasu brakuje. Bullitka przemysl ta sprawe z praca jeszcze. Ja uwazam ze lepiej dmuchac na zimne niz kusic los. Jeszcze nie tak dawno plamilas... Poza tym teraz jest czas na odpoczynek. Zobaczysz, jak urodzisz to wtedy chwycisz sie za glowe czemu nie wykorzystywalas wolnych chwil dla siebie. A ja wlasnie wrocilam juz od mamy. Bylam na malych zakupach. Kupilam jakies slodycze dla Nadii na zajaca. Jutro jade na wizyte do gina wiec Nadia musiala jeszcze dzis zostac u mojej mamy. Oczywiscie zachwycona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja od rana wzięłam się za mycie okien:/ Nie znoszę tego. A dyszę jak stara babka. Ledwo jedno umyję, a już jestem tak zmęczona że muszę odpocząć. Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pozwolenie od lekarza na prace co drugi dzien i po 1 godzinie :). Moge robic co chce, np kartony skladac, albo naklejki naklejac na kartony, praca siedzaca. A przynajmniej wyjde na chwile z domu do ludzi. Jezeli bede sie zle czula albo jak mnie zmeczy ta godzinka pracy to moge odrazu przestac. Oni sa za mna i mnie wspieraja w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) Mieliśmy dzisiaj spokojną noc . Jupi ! :-) W końcu Tosia jakoś spała. . Billitka słodziaki dwa kochane ! :-) Fajnie masz.Ja tam bym wróciła do pracy na takich warunkach z chęcią . Dobrze sobie masz w pracy :) . Daisy dobrze , że i u ciebie jest lepiej. W końcu po tym złym musi przyjść dobre :) . MN więc jutro twoje fotki dostaniemy ? Ja dzisiaj kupiłam kilka rzeczy do święconki . Dzisiaj wieczorem po fryzjerze dokupię resztę. . Tosi na święta kupiliśmy ciastoline i książeczkę i do tego słodycze.Zobaczymy czy się ucieszy :) Najgorsze jest to, że ona to nie powie jeszcze co by chciała dostać :-/ . Betka dawaj foto ! :) Ty to kochana szalejesz na całego he he. . A mi ostatnie kilka dni towarzyszy wstydliwy problem. Co kichnę czy kaszlnę popuszczam mocz :-/ Czuję że młody strasznie ciśnie mi się na pęcherz. Jest mi strasznie wstyd ale nie potrafię tego zbytnio kontrolować :-/ Po porodzie niestety ale mój pęcherz potrzebował dużo częściej być opróżniany i niekiedy też zdarzało się popuścić . Pewnie teraz gdybym mogła chciałabym cc :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja nie mam jutro usg usg mam we wtorek. Musisz cwiczyc miesnie kegla. To bardzo wazne podobno. My nie kupujemy na zajaca zadnych prezentow. Tylko slodycze. Traktujemy to raczej jak mikolajki. U nas w domach nie bylo tradycji dawania prezentow na wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - super ze z Tosienka juz lepiej :D. Oby tak dalej :). Tosia napewno sie ucieszy z zajaczka :). Niestety nie wiem jak mam ci pomoc z takim problemem. Moja kolezanka po porodzie to normalnie sikala po nogach bo nie mogla tego kontrolowac. Po jakims czasie chyba samo przeszlo MN - to do jakiego lekarza jutro idziesz?? Jutro chyba tez ma lekarza Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to fajnie że Tosia ma się lepiej:) A na Twój problem niestety nie mogę Ci nic poradzić:/ Bullitka to fajnie masz. Troszkę się wyrwiesz z domu ale nie zmęczysz za bardzo:) Dziewczyny o co chodzi z tym zajączkiem bo ja w ogóle nie kumam. Pierwsze słyszę że się prezenty daje. Już kiedyś Daisy o tym wspominała. U Was się robi prezenty na Wielkanoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no jak na godzine masz chodzic do pracy to ok, pozwalam, hihi :p pewnie skaczesz pod sufit z radosci :) * Gosciowa - ufff jak dobrze, ze z Tosią jest juz lepiej :) dobrze, ze te leki jej w koncu pomogly! * My kupilismy malej takiego dinozaura na baterie plastikowego co sie rusza, takie tam nie wiadomo co, wypatrzyla kiedys w sklepie. I do tego magiczne flamastry co zmieniaja kolory. Jajko to duze co reklamuja kinder niespodzianki, male zajaczki lindta 3 i jajeczka takie malutkie do porozkladania po pokoju :p. Ona chciala jeszcze my liitle pony te lalke co tez rekamuja ostatnio, ale pomyslalam basta i tak te lalki leza w pojemniku na zabawki, po co jedna wiecej. * Ja sobie zamulam, hehe, dzis 32dc, niby 7dpo, wyslalam Wam moj wykres na @. Dzis niestety spadek. * MalaNadzieja - no piekny kosciolek, piekny, wart zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja jutro jade do mojego ginekologa. Po L4. Usg robi mi inny lekarz ginkolog specjalizujacy sie glownie w usg genetycznym 3d itd... Daisy kosciolek to stoi obok katedry;-) a faktycznie jest warta zobaczenia. O ile dobrze kojarze to 4 co do wielkosci w europie. Dlatego wlasnie dziewczyny miesnie kegla trzeba fwiczyc. A ja calkiem zapomnialam o tym. W ciazy i po porodzie. Neska u nas sie daje tylko drobnostki. Taka tradycja ze niby zajaczek nosi. Chociaz nie kazdy daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaskoczyłyście mnie tymi prezentami od zajączka. Ja nigdy w życiu o czymś takim nie słyszałam:-D MałaNadziejo u mnie też jest taka duża katedra ale aż wstyd się przyznać że nigdy w niej nie byłam:/ Podobno to drugie miejsce po Jasnej górze które turyści odwiedzają. Mieszkałam 20 lat w Czetochowie ale jakoś o nią nie ochaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja mieszkam w malej miejscowosci. 10tys mieszkancow. I mamy ta katedre i kosciolek. Zadnego kosciola wiecej. Ja w tej katedrze slub bralam, tam sa msze co niedziele wiec byloby mi ciezko tam nie byc. Jest naprawde piekna ma naprawde wielki oltarz glowny. Wogole moje miasto to "stolica diecezjalna" wiec duzo ksiezy klerykow siostr zakonnych itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no cos ty... ;-);-) Bullitko dopierk teraz odpalilam maila. Sliczny maluszek. Szkoda ze tylko jednego widac. Super zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazlam. I trymestr - trwa od pierwszego dnia ostatniej miesiączki do 13 tygodnia ciąży - pierwszy trymestr to 1, 2 i 3 miesiąc ciąży. II trymestr - trwa od 14 do 26 tygodnia ciąży - drugi trymestr to 4, 5 i 6 miesiąc ciąży. III trymestr - od 27 tygodnia ciąży do czasu porodu czyli 40 tygodnia ciąży - trzeci trymestr to 7, 8 i 9 miesiąc ciąży. Każdy 3-miesięczny okres jest inny. W czasie pierwszego trymestru formują się główne narządy dziecka. W drugim trymestrze dziecko rozwija się i doskonali, jego ruchy stają się wyraźnie wyczuwalne. W trzecim trymestrze dziecko rośnie i przygotowuje się do przyjścia na świat. Podział ciąży na tygodnie i miesiące przedstawia się następująco: 1 miesiąc ciąży trwa od 0 do 4 tygodnia ciąży, 2 miesiąc ciąży trwa od 5 do 9 tygodnia ciąży, 3 miesiąc ciąży trwa od 10 do 13 tygodnia ciąży, 4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 18 tygodnia ciąży, 5 miesiąc ciąży trwa od 19 do 22 tygodnia ciąży, 6 miesiąc ciąży trwa od 23 do 26 tygodnia ciąży, 7 miesiąc ciąży trwa od 27 do 31 tygodnia ciąży, 8 miesiąc ciąży trwa od 32 do 36 tygodnia ciąży, 9 miesiąc ciąży trwa od 37 do 40 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja nie rozumiem? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×