Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Nie dostałam żadnej wiadomości na fb :/ Bartuś ładnie :) mojego M bratanek ma tak na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, nawet nie wiedziałam, że są jakieś "inne" wiadomości :) Super hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) Kochane moje :) Życzliwa - dziękuję za hasło :) gościówa - najważniejsze, ze wszystko dobrze :) synek jednak?? superaście, parka będzie :D a moje Kochane dzieciatko sobie siedziało w brzuszku tyłem do zdjęć i machało rączką, boski obraz, no właśnie ale tylko na ekranie, bo nie było co zdjęć robić, same plecki i nawet jak doktorek potrząsał nim troszeczkę, nie chciało się obrócić haha, mamy 8,5 cm, od początku ciąży tylko 1 kg (900 g dokładnie) na plusie :) krew i mocz idealny :D za miesiąc znowu idziemy i mam nadzieję, że wtedy pokaże się w całości. Już teraz wiem dlaczego mnie tak ciągle do toalety ciagnie, dziecko siedzi mi na pęcherzu - dokładnie hehe, na zgagę mam kupić tabsy, odstawić mam już kwas foliowy i wspomniał, ze należy spodnie już zmienić - a ja w takich już latam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko wysłałam hasło na Twojego maila, który był na naszej poczcie :) * Gościówa wysłałam zaproszenie na fb. Przyjmij, jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa ja tez chce haslo ;) blagam pusc mi maila :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne, no to szkoda, że sobie dziś nie popatrzymy ani na Twoje ani Gościówy maleństwo, no ale trudno. Będziemy cierpliwie dalej czekać :) To musiał być super widok, jak tak machał/-ła rączką. Witało się z Tobą "Dzień dobry mamusiu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez prosze o haslo na maila. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę:) Joanne fajnie że wszystko ok:) A widok maluszka na usg bezcenny prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za haslo :)). Ale wykasujcie odrazu tez z wyslanych wiadomosci bo jak ktos jest na telefonie zalogowany to moze nawet kilka dni beznowego logowania i tam moze zobaczyc haslo jakie teraz mamy. Joanne - to super ze wszystko ok z nasza dzidzia :)). Tak sie ciesze. Wiem jakie to uczucie widziec jak dzidzia macha raczkami. Cudnie :). Oby tak dalej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - podesłałam hasło :), powiem, ze z usg na usg coraz bardziej jestem podekscytowana, dziecko coraz więcej robi i inaczej wygląda :) doktorek zapisał w karcie, że jestem małym wielkim głodem haha i śmiał się, ze później będzie widać, ale mam nadzieję, ze to głodomorstwo mi się skończy niedługo :), a jak Ty się czujesz? kiedy usg poglądowe?? a moze już niedługo połówkowe co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - wykasowane :D dziękuję za ciepłe słowa :), nie jest jeszcze mocno *****iwe, raczej spokojne jest od samego początku, ale pupę pokazywać tak od samego początku?? oj nieładnie hihi, a jak Ty się czujesz?? rośnie brzuchol?? ja muszę zrobić sobie kolejne zdjęcie "w lustrze", masz jeszcze jakieś dolegliwości?? osłabienie czy cuś?? u mnie już spokój, na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to mam dzisiaj smaki, jak nie woda z ogórków kiszonych, to teraz lody czekoladowe z bitą śmietaną :D Hahaha a co to będzie jak będę w ciąży... :D Macie jakieś ulubione smaki ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedota się mnoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie mialyscie z ogolnego maila wysylac hasla..tylko ze swojego :) Przeciez jesli ktos pilnuje to juz ma nowe haslo.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Małą Mi, wiem o czym mówisz, mój brzuch to jeden wielki śmietnik, boli mnie wszystko w środku, ciagle jem, najwięcej kanapek z almette uwaga!! śmietankowym, gdzie zawsze były w lodówce smakowe hehe no i pomidory :) piję wodę mineralną, której nie lubiłam, teraz tylko taka :P * gościu - głupota również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mi opowiadała, że ze mną w ciąży cały czas kompoty mogła jeść. Schodziła do piwnicy z łyżeczką i puste słoiki mój tata wynosił :D A przyjaciółki mama jadła fusy od kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy - rozmawiałam z Życzliwą, po interwencji u administratora temat się sam rozwiązał, był problem najprawdopodobniej na serwerze, tak myślę, bo pytań pomocniczych też nie mogła wpisać a tego przecież nie zmienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzicie! Ale w sumie dobrze zmienić hasło, tak na wszelki wypadek ;) Joanne gaz powrócił czy jutro też stołujesz się na mieście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne a no to spoko :) nie doczytalam jesli juz to pisalas :p Ja zmykam chcialam sie dzis postarac jeszcze po wczoraj i przed jutrzejsYm usg. Ale luby lata co chwile do wc cos go brzuch boli :( kurde zaczynam byc zla :( Dobranoc :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Joanne:) Super hasło:) Ja za 2 tygodnie idę w czwartek obejrzeć mojego szkraba, a na połówkowe muszę zadzwonić i się umówić. Lekarz mi mówił że robi się między 18 a 22 ale jak będę u lekarza to wezmę skierowanie bo teraz mam za friko:) Więc dopiero po 20 tygodniu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tyle dobrze, ze nikt sie nie wlamal mala mi - wezwalam pogotowie lokatorskie i przyjechali w 15 minut także jest ciepla woda i ogrzewanie, zimno u nas też. Musze ciutke podgrzać aby mi siostry nie zmarzly...kochane ja uciekam jutro Niemcy a potem wizyta u ciotki na obiedzie także będę dopiero wieczorkiem... milej nocy i jutrzejszego dnia, nie chorujcie proszę :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanne po raz pierwszy masz rację - nie dośc żeście biedne, to i glupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi Tośka była zachwycona jazdą na konikach i karmieniem ich marchewkami :-D PS. super nazwisko ma twój m :-D ha ha . Daisy jakąś grypę jelitową ma? Nie ma co się na niego złościć przecież to silniejsze :-/ . Mnie też się bardzo hasło podoba :-D . Które macie tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, wyślecie mi też nowe hasło? U mnie bez zmian, @ nie ma i wcale na nią nie czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - skoro tak jest jak piszesz to powinnysmy Agnes przeprosic !! Agnes - przepraszam Joanne - ja jak narazie czuje sie dobrze. Brzuch juz nie boli i z krzyzem tez troszke lepiej. Zobaczymy jak bedzie dalej!! Ciesze sie ze z dzidzia dobrze bo to najwazniejsze . :). Nikt nie zrozumie tego strachu o dzidzie kto sam tego nie przezyl dlatego tak bardzo ciesze zdrowiem kazdej naszej dzidzi :) Mala mi - a moze cos zmajstrowaliscie co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj gościu niedobry znowu zazdrość zżera? Stęskniłam się za twoimi głupimi komentarzami :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×