Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka no dobrze rozumiesz.. :) Co do picia, to eh wstyd sie przyznac, ale to ja u nas jestem osobą siegającą po %. Napewno na 10 przypadkow, w 9 pije ja :D Ale, jak w piatek odwozilam tu do domu młodą, bo jechala do ojca na weekend (chyba pisalam Wam, ze nie zgodzil sie by sie zamienic na wekeendy? Co za d**ek swoja droga), to pojechala ze mna ta kolezanka z synem, nie bylo nas 3 h..a oni wypili w tym czasie 1.5 litra wódki. Jak wrocilysmy to jej narzeczony ledwo siedzial na kanapie, a moj..a moj to wygladal calkiem dobrze bo duzo jadl w miedzy czasie :D Ja nie wiem jak oni to zrobili..gril ogarniety, pojedli, dla nas wszystko przygotowane, w kominku bylo rozpalone..chyba chcieli uniknac afery haha i szybko sie napili :p Ale potem jakby nigdy nic, siedzielismy dalej razem i pilismy :D W sumie ich rozumiem troche, bo rzadko maja okazje w ogole odpoczac. Oboje sa lekarzami - ona neonatologiem, on radiologiem. Wiec jak sie odezwali ze chca razem spedzic majowke to upadlam z kanapy od razu hehe, bo ostatni raz widzielismy sie rok temu w majowke, ale jak bylismy w Gizycku to poprostu do nich zajezdzalismy, bo Oni w tamtych rejonach mieszkaja - przeniesli sie z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko odpoczywalam z rodzinka ;-) moj m coprawda w srode czwartek i piatek normalnie pracowal ale wybralismy sie wieczorkiem do szwagierki. Daisy ojjj ja tez lubilam sobie czasami ppdrinkowac. Glownie z przyjaciolkami ;-) Teraz abstynencja dlugotrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to mieliscie wesolo. Szkoda tylko ze pogoda nie dopisala. A nie chcecie sie tam przeprowadzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - kochana mysllelismy o tym by np. na czas ew. budowy sie tam przeprowadzic. Ale! To jest prawie 100 km od pracy lubego. Dziennie prawie 200 km.. W miesiacu wychodzi ok 800 l paliwa. Chyba wiecej nie musze pisac :p Jeszcze w czasie wakacji jak tydzien jezdzi czy 2 to mozna to przezyc, ale juz miesiac to troche za duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy pewnie gdybym mogła to z chęcią bym przyjechała ! . Ehhhh ja to dzisiaj dosłownie jakaś w****iona jestem. Mam dosyć wszystkiego ! Rozp*****l w domu, m niby czasu nie ma choć jutro albo w tygodniu chce iść na wódkę wieczorem do kolegi. No kurde gdyby sobie te treningi odpuścił i wieczorami robił tak jak mówił to byśmy mieli już koniec !Rzygam tym remontem i ni cholery przez najbliższe 10 lat żadnych remontów ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduje sie z ranca :) zaraz zwloki do gory I trzeba na krew jechac :P kolejne klucie ech jak tego nie lubimy :( forum wraca do zywych po majowce, ja mam w domu goscia, takze po krotce z tel pisze...jedziemy w srode do Niemiec po haribki :D mniami daisy - moj M tez mial problem z uplynnieniem, faszerowalam go wit c I pomoglo, a mial ponad 160 minut czyli ponad 2,5 godziny, takze bylo srednio, uwierz, ze jesli tylko taki problem to nie problem :) choc co lekarz to inna gadka, ale moj sie nie martwil, trzymam kciuki za badania :) lece I zycze milego dnia...dam znac wieczorem co I jak Bo potem lecimy rzadzic na starym miescie gosciowa - kciuki zacisniete za syna :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie juz zbieram z wyra. Rany jak mi sie nie chce wstać! Ja chce niedziele !! ;-D Joanne ja tez trzymam kciuki zeby było wszystko ok ! I rzecz jasna zdjecie bobasa wez! Gosciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) melduję się i ja po majówce, nie żebym tak pobalowała, że dopiero dziś się odzywam, ale mam teraz zmienione godziny pracy i nie mam teraz już prawie wcale kiedy pisać :( u nas wolne dni udane, w sobotę byli u nas jedni i drudzy rodzice i mój brat z dziewczyną i świętowaliśmy przeddzień naszej pierwszej rocznicy ;) a w niedzielę już sami świętowaliśmy okrągłą pierwszą rocznicę, byliśmy na pysznym obiadku w restauracji a potem równie mile spędziliśmy czas we dwoje ;) u mnie dziś 27 dc także powoli się szykuję do testowania, ostatnio miałam tak różne cykle, że chyba teraz poczekam co najmniej do 30 dc o ile wcześniej @ mnie nie zaskoczy :P Pozdrawiam :) zajrzę pewnie tu wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelynka to trzymam kciuki aby w koncu znowu zaczela sie "Nasza" passa :) juz sie nie moge doczekac, kiedy znowu beda dobre wiadomosci I kiedy kolejna z Was bedzie przechodzic pierwsze objawy ciąży :) kurcze a mnie dzisiaj tak nerki bola ze szok, spac nie moglam, no i mam mega wzdęcia, nawet herbatka z kopru nie pomaga :( podejrzewam, ze to przez brzuch buu ale dzis z pojemnikiem także zobaczymy czy to nerki :P czekam przed labo o jak ja tego nie cierpie !!!! joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ja tez od rana na nogach, zeby nie bylo wstalam 6.30. Mala troche kaszle ale zawiozlam ja na zajecia. Bylam juz na zakupach, w przychodni spisac ceny badan krwi ale okazalo sie ze musze stac w kolejce do lab wiec odpuscilam. Chcialam porownac z cenami w invikcie :D tam jak liczylam to wyszlo mi 520 zl bez amh i inhibiny, a te oba po 120zl. Bo jutro rano bede robic wszystko, wczoraj na ostatniego przed 21 tel do invicty i pani mi dyktowala :) Jestem na myjce, w koncu ma dzis padac wiec trzeba wywolac deszcz :D Jeszcze wulkanizacja musze sprawdzic co jest bo mi dzwoni cisnienie w oponie jednej, cos musieli niedokladnie nawazelinowac pewnie jak malowali mi felgi i potem montowali kola. Yh. Potem tankowanie juz na jutro heh i sniadanko i bede z Wami :) Jutro moj dziadek ma urodziny wiec na 7 do invicty jade na pobranie, potem po mame i do dziadkow od razu na sniadanie bo 12 musze sie zbierac bo na 13 gin. Wczoraj udane staranka :) dzis spadla mi tempka az o 0.3, jajniki bola kurcze moze owu szybciej bedzie..ale byloby fajnie. Choc nie nastawiam sie. * Joanne no wlasnie a widzisz nam nie robili tego uplynniania po dluzszym czasie. Tylko ze po 1h uplynnienie mechaniczne. Moj lyka juz ponad miesiac wit c1000 i flegamine. Jak modly dzien w dzien :D Do potem! :* Ps. Tez sie ciesze ze odzywamy po majowce :) u mnie te weekendy beda pewnie slabsze bo na dzialce slaby zasieg, a jak robie wifi to juz w ogole slabo trybi. * Nie moge sie doczekac jutra, ciekawe czy cos tam wyhodowalam..wczoraj sprawdzalam sluz to na 5-6cm mi sie rozciagnal, nie wiem czy to odnotowac, dzis dopiero wieczorem sprawdze bo trza odczekac po seksie :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Jedna opona, dwa gwozdzie, w tym jeden na wylot i drut. No mozna szalu dostac :/ Czekam az ogarna. Eh! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Daisy no to intensywnie dzien Ci sie zaczyna ;-) Evelynka mam nadzieje ze @ nie przyjdzie juz Dziewczyny czekamy na zdjecia bobaskow jak najszybciej. A ja zaraz lece do skldpu po buleczki na sniadanko i moze jakis serek wiejski hmmm Potem mnie nie bedzie popoludniu bo ide do mamy na noc. Dostalismy plyte z wesela i mamusk chce obejrzec. Wkoncu dostalismy 1500 zdjec na plycie teraz jest z czego wybierac. Trzeba cos wywolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja masz rację ja też próbowałam i nic. Ale jak wpisujesz w haśle pojedyncze litery to pokazują się kropeczki i dwie ostatnie nie wpisują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi tylko 11 liter w haśle bo próbowałam ze swoim osobistym kontem i też wchodzi tylko 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na moją pocztę już mogę wejść a na naszą nie. Może ktoś naprawdę zmienił hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dziwne przez tel tez nie moge wejsc, a zawsze mialam zapamietane haslo. nie musialam wpisywac. ktos musial cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis wchodzilam i bylo dobrze, przed chwila tak samo...mozecie juz?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może się zablokowało jak logowanie do banku. Jak się 3 razy źle wpisze hasło to blokują konto. Tylko nie wiem czy z pocztą jest tak samo. Bo mi się wpisywało tylko 11 znaków i może poczta uznała to za błędnie wpisane hasło parokrotnie i zablokowała konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz sie wkurzylam. Ja tez sie nie moge zalogowac na maila!! A dzis maja byc nowe zdjecia od Joanne i Gosciowy!! Ktora nam to zrobila i zmienila haslo?? Ktora sie na nas obrazila a miala dostep do hasla???? Zyczliwa moze ty umiesz odzyskac haslo jak je zakladalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN ja przez Tel dalej bez logowania wchodze, nie wiem dlaczego nie możecie... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal mogę, przez Tel. Na pewno Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam w tel zapamietane i nie musialam wpisywac a teraz pisze ze blad w hasle lub login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×