Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - ukochaniec haha :D:D super. Wiesz ja ci dzis peknal ten pecherzyk to zadzialajcie jeszcze wieczorem. Tak na poprawke. Gosciowa - kazdy z nas ma takie chwile w zwiazku ze mogla by zabic m. Oj ile razy ja mialam takie akcje ze wyrzucilam m z wlasnego domu :D. Ale po czasie przeszlo. Trzeba czasem troche burzy zeby zaswiecilo slonko znowu. Napisz jak juz sie lepiej poczujesz kochana :) Ja wlasnie jestem u tesciowej na obiedzie a moj m w pracy do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej gościówa - uważaj na siebie proszę...pamiętaj, że maleństwo i Tosia najważniejsi :* ochłoń i szybko do nas wracaj :) * Bullitka - oj bywają takie sytuacje, ja też nieraz wybucham, ale jednak staram się hamować z "językiem" i wyrzucaniem, sam zawsze wychodzi i wraca kiedy trochę emocje opadną, oczywiście z wielkim fochem, ale mnie to nie rusza :P no ale na szczęście okres kłótni minął i teraz średnio raz na powrót jest sprzeczka, czyli nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Was po peknieciu pecherzyka dalej bolal brzuch? Chwilami to taki typowy bol owulacyjny, a czasem jak na @. A czasami nic. Eh oby do jakiegos zagniezdzenia i potem juz tylko 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy ja Ci nie podpowiem, bo nie skupialam sie na tym, jak mialam wszystko ok to nie czulam, dopiero jak byla niedroznosc jajowodow to mnie bolalo, ale kazdy odczuwa inaczej :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad miastem urwanie chmury...deszcz, ciemno i...burza. Jak ja nie znoszę burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane ja uciekam zycze Wam spokojnego wieczorku i malo nerwow :) Mloda jeszcze z gosciem urzeduje, lubego nie ma..eh piatek! :/ Fatalnie, wroc****apu i do lozka od razu idziemy bo trzeba kiedys odespac te nieprzespane noce :D Buziaczki! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no smutno mi, że przyszła @ ale co poradzę :( joanne lekarz wspominał o hsg, ale mówił, że najpierw spróbujemy z clo a dopiero potem ostatecznie hsg. Mała Nadziejo tak to był mój pierwszy cykl z clo no i się nie udało, a ten cykl lekarz kazał mi się starać bez clo, nie wiem co o tym myśleć, pewnie się też nie uda bo niby jak przy pco bez wspomagaczy :( Bullitko miałam w tym cyklu zrobiony zastrzyk na pęknięcie Ovitrelle i ściśle stosowaliśmy się do zaleceń po zastrzyku a i tak nie wyszło :( dzisiaj jeszcze się trzymam ale pewnie przyjdzie chwila, że sobie popłaczę i potem znowu trzeba będzie coś działać :( zapisałam się już na monitoring i na wizytę. Jedyne czym mogę sobie tłumaczyć to, że się nie udało to to, że mój M miał te bakterie i lekarz nie ukrywał, że na pewno będzie trudno zajść bo plemnikom obciążonym tą bakterią będzie trudniej trafić tam gdzie trzeba. Mąż ma za tydzień powtórne badanie nasienia żeby sprawdzić czy wytępił to cholerstwo antybiotykiem. No ale dosyć o mnie :) -joanne świetnie wyglądasz w ciąży, widać, że bardzo Ci służy :) -Daisy dobrze Cię zrozumiałam :) niestety faceci na niektóre sprawy patrzą zupełnie inaczej, ja np nie rozmawiam z koleżankami na takie tematy jak tutaj, raczej nie lubię się tak zwierzać, a on jak przeczytał co tu piszę to za głowę się złapał no i był trochę zły, że trochę i o nim i jego sprawach pisałam... Ale sytuacja opanowana :) No Daisy pannica Ci rośnie :) Haha Ukochaniec - fajnie to sobie wymyśliła :) Daisy oby Wasze starania były owocne, naprawdę należy Ci się ten sukces za tyle starań, badań i prób, oby tegoroczny dzień Matki był szczególnie szczęśliwy dla Ciebie :) Neska fajnie, że Twoje maleństwo dało już znać o sobie swojej mamusi :) Ciekawe co tam masz chłopczyka czy dziewczynkę? Masz jakieś przeczucia? :) -Mała Mi ciekawa jestem cudów które stworzyły "Twoje" dzieciaczki, zrób zdjęcia koniecznie :) a widzisz zapomniałam o tym chusteczniku, który tak mi się u Ciebie podobał, a teraz by mi się przydał na smutne chwile :P pomyślę o tym wzorze i może na urodzinki sobie sprawię :) -gościówa, mam nadzieję, że Wasze spięcie było krótkotrwałe i że wszystko już ok. Dobrze, że szybko opanowałaś skurcze. Trzymaj się cieplutko i wracaj szybko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tez straszna burza. Buuu Evelynka - bedzie dobrze. Moze faktycznie ta bakteria przeszkadza. A duzo kosztuja te zastrzyki na pekniecie?? Jesli bys chciala to ja mam pregnyl na pekniecie i z checia ci podaruje. Moze przyniesie ci szczescie tak jak mi. Pamietaj , nigdy sienie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ja czytalam ze pregnyl to ok. 30zl kosztuje. Szukalam info jak tez mi pisalas o nim. * Evelynka - kochana zobaczysz ze i Wasze trudy i starania zostana wynagrodzone! Wszystko jest na dobrej drodze, macie wszystko pod kontrola, to na pewno wina tego antybiotyku. Dziwie sie tylko ze tu clo, a teraz bez. A monitorowalas jakis cykl bez clo? Masz wszystkie badania na biezaco porobione? W poniedzialek moglabys zrobic te pierwszo-fazowe. Moze gdzies tam sa jakies wahania. Druga sprawa jest taka..czy nie myslalas ze jestes zbyt szczupla? Pamietaj ze to znacznie utrudnia zajscie w ciaze. Nie wiem ile pokazuje Twoje bmi, ale na fotkach wygladasz bardzo chudziutko. Zycze Ci wszystkiego najlepszego! Tak jak wszystkim naszym staraczkom oczywiscie :) * Wiecie co z tymi sutkami to jakas masakra tak mnie bola ze hej. Zrobilam test owu i w koncu jest lzejszy ciutke czyli dzis stawiam sobie minus. Ja juz w loziu. Randka skonczona o 21 :D Spokojnej nocki :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - 30 zl to zawsze mozna na cos innego przeznaczyc a mi i tak lezy. Wiec jesli komus bedzie potrzebne to polecam sie :). A staranka jeszcze dzis byly?? Mam nadzieje ze uda ci sie w tym cyklu i pociagniesz za soba reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) evelynko - wiem jak trudno jest kiedy przychodzi poraz kolejny @, czuje sie bezsilność i chce sie plakac. Placz Kochana jeśli Ci to pomoże, a następnie zbieraj sie do kupy i walcz dalej. Lekarz tylko 1 cykl ze wspomagaczem Wam zaserwowal? dziwi mnie to trochu, tak jak piszesz zróbcie badania M czy ta bakteria sobie poszla w cholere. Trzeba byc dobrej myśli a na pewno uda sie w najmniej spodziewanym momencie, trzymam kciuki za Ciebie jak to wstawać sie nie chce z lozka....za oknem znowu paskudnie, czyli kolejny dzien w domu, bo gdzie tu w taka brzydka pogode wychodzic, moze jakiea ciasto upiekę?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dopiero co oczy otworzylam także leze jeszcze w łóżku :P dziś znów dziwny sen. Wozilam w wózku lalkę :D ja to mam te sny, ze hej :) * Daisy to widzę ze randkowanie udane. Ukochaniec fajnie to brzmi :) * Joanne u mnie dziś świeci słońce po kilku pochmurnych dniach, takze zapraszam do trójmiasta ;) * Ja zaraz ogarnę jakieś sniadanko i potem sie za sprzątanie wezmę. Dziś M też gdzieś w rozjazdach, więc muszę sobie zajęcie znaleźć. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi - z checia bym przybyla....na stale juz :P no ale będę z M negocjować ;D ja juz po kąpieli, pije kawkę...z ubitym mlekiem, taka pyszna mniami :D no i mysle gdzie sie wybrać aby znowu na kanapie nie leżeć.... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja kawy na co dzień nie pije, ale taką z ubitym mlekiem, ooo bardzo chętnie :) M nie bardzo chciałby się do 3miasta przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi on mówi ze nie chce z Kaszubami mieszkac, wystarczy, ze z nimi pracuje haha. A ja taka zakochana w trójmieście <3 no i mamy konflikt, ale moze kiedyś uda mi sie go namówić :), tutaj nic nie ma :( poza rodzina oczywiscie, ale i tak większość czasu sami spędzamy... a Ty w jakiej części trojmiasta mieszksz ? Pisalas ale zapomnialam, no i nie wiem jakie dzielnice są w miare ok, np. w Gdyni... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja mieszkam w Gdańsku - Wrzeszczu :) Mój M jest z Gdyni. MI tutaj się dobrze mieszka, bo lokalizacja jest rewelacyjna, wszędzie blisko. No, ale niestety jak będziemy w przyszłości kupować mieszkanie, to pewnie raczej na obrzeżasz ze względu na niższą cenę. A w trójmieście myślę, że takich prawdziwych Kaszubów mówiących po kaszubsku, to tu nie znajdzie, może jakiś % jest, ale ja się jeszcze nie spotkałam. Za to jest duuużo przyjezdnych studentów zewsząd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane! Statanek juz wczoraj nie bylo. Co ma byc to bedzie. Sluz juz poowulacyjny, szyjka sie zamknela, tempka w gorze :) * Joanne w Gdyni w tej sledziowni chcesz mieszkac? :p Juz lepiej u betonow w Gdansku :D W Gdyni dobre dzielnice to Centrum, Wzgorze, Chwarzno, Witomino - na bogato. Leszczynki, Oksywie, Obluze, Grabowek, Chylonia..straszna patologia, bijatyki, noze itp. Gdansk Niedzwiednik, Matemblewo, Morena, Osowa, Kokoszki- bogato, czesc Wrzeszcza ta nowsza, czesc Przymorza, Zaspy, Brzezna - tam gdzie nowe bloki jest ok. Stare bloki, Nowy Port, Zaspa, Przymorze, Stogi, Przerobka, Aniolki, Orunia (bron boze byle nie tam), Letniewo...tam nie radze. Wiadomo ze sa wszedzie nowe bloki itp, sa tez miejsca gdzie trafisz dobrze i bedzie ok. Na pewno nie wypisalam Ci wszystkich dzielnic bo nie zlicze :) Ja uciekam zbieramy sie. Kino na bajke, szoping, obiadek :) wiec milego dnia dziewuszki :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta, ja dzis niestety w pracy ale na szczescie jeszcze tylko godzinka i do domu. Daisy myslalam o tym ze moze jestem zbyt szczupla i dlatego te trudnosci, pytalam lekarza o to ale mowil ze to nie jest przeszkoda. Badania hormonow robilam na poczatku poprzedniego cyklu i jedne patametry potwierdzily moje pco a pozostale wyszly dobre. Bullitko nie mialam monitorowanego cyklu bez clo i pewnie dlatego lekarz kazal mi teraz bez. W tym cyklu z clo byl zachwycony efektami przy moim pco i moze stwierdzil ze bez clo tez bym dala rade. W ogole to wedlug niego w tym cyklu mialam zajsc na 100% takie mialam warunki, jedyna przeszkoda mogly byc te bakterie u meza i tak sobie to tlumacze. Za zastrzyk ovitrelle zaplacilam 65zl. Jesli ma u Ciebie lezec ten pregnyl to moge go od Ciebie odkupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Evelynka - o zadnym odkupnie nie moze byc mowy. Ja oddam z checia za darmo. :). Napisz mi na maila adres to w tym tygodniu ci wysle :). Mi dzoewczyny tez pomogly z tabletkami wiec ja sie teraz z przyjemnoscia odwdziecze :) U mnie tez dzis pogoda paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Evelynka ale jutro już masz wolne? Jak się czujesz dzisiaj? Lepiej troszkę? trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno:* A który cykl się starasz? Daisy takie ukochańce to mogą zostać przyjaciółmi na całe życie:) Także nie ma co się śmiać:) Gościówa jak tam dziś? Spokojniej trochę? MałaMi też bym chciała mieszkać na pomorzu. Nie musiało by to być trójmiasto ale ogólnie pomorze:) Gdybym miała się przeprowadzać tak z przytupem to tylko tam:) Tylko całe wakacje musiałabym się użerać z przyjezdną rodzinka:) Joanne a jak tam dzisiaj? Wyspałaś się w sypialni?:) Bo ja pierwszy raz właśnie spałam na narożniku w salonie bo mąż się obraził na mnie o tv i żeby się nie denerwować i nie kłócić rozłożyłam sobie narożnik:) Rano mu przeszło:) Obyło się bez kłótni i nerwów:) U mnie pogoda nie aż taka straszna ale wieje. I jeszcze mi coś w kolanie strzeliło i boli:/ Może samo przejdzie. Nawet nie wiem czy mogę sobie jakąś maścią posmarować. Bullitka co nic o sobie nie piszesz? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za podpowiedź...spisałam sobie te "lepsze|" dzielnice, bo wiadomo, w każdym mieście jest patologia i te gorsze dzielnice... MałaMi - wiem, że rodowitych Kaszubów pewnie jak na lekarstwo, ale wiesz...sam fakt, ze z Pomorza...chodzi o charakterność i parę innych rzeczy, wiem o czym M mówi, bo poznałam paru takich, ale wiadomo, wszystkich do jednego wora się nie pakuje :) wróciłam od koleżanki niedawno i właśnie doczytałam, że u nas "Piknik nad Odrą" w ten weekend, Cejrowski czymś "handluje" targi turystyczne itd...ale zawsze są dobre wyroby masarskie i serowe...mniami :D jutro chyba się przejadę bo dzisiaj mi się nie chce... Neska - co do spania to średnio bo nie chciało mi się wyłączyć pochłaniacza wilgoci a buczy jak traktor hehe, tv może grać ale jego dźwięk mi nie dawał spokoju, a myślałam, że będzie miło :D muszę się kimnąć po 0,5 kg winogron haha, nie wiem gdzie ja to mieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - Ty mogłabyś być już ginekologiem, jak to szyjka zamknięta?? sprawdzasz sobie?? podziwiam Cię za to...mi by się nie chciało, ja nawet temp. nigdy nie mierzyłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne, Neska zapraszam na pomorze i wtedy sobie zrobimy mega spotkanie :) Oglądacie eurowizje? Bo ja dopiero w necie wyłączyłam, wcześniej oglądałam z M rio :) my lubimy te wszystkie animowane filmy :) jestem ciekawa jak występ naszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi a ja to co :D ja tez z pomorza ;) Mysmy byli w kinie na rio2 :) rio znamy na pamiec juz. Tez lubimy wszystkie bajki :) * Joanne haha no nie wiem jakos tak sie juz nauczylam te szyjke sprawdzac po tylu miesiacach i wydaje mi sie ze bezblednie oceniam. Jedyny problem.to otwartosc bo po porodzie sn juz zawsze szyjka zostaje lekko otwarta wiec zostajw mi srednia i otwarta- zamknietej tyle o ile nie zaznaczam choc mniej wiecej wiem kiedy powinna taka byc****ewnie by byla gdyby nie porod. :D * Dzis u mnie pada niemilosiernie od nocy, caly czas. Wiec dzis zalegniemy pewnie w donku. Udalo mi sie wczoraj oddac buty malej. Kupilam na koniec marca jej adidasy w jakies tam kucyki i z diodami ze jak staje to sie swieca. No i jeden but po tygosniu juz nie swiecil. Ale nie bylo czasu jechac nawet na wymiane. I ostatnio zauwazylam ze plastikowe elementy sie polamaly i odchodza od buta mowie no nie no tak nie moze byc. A baba liczy no marzec, kwiecien, maj..3 miesiace..jakie 3 miesiace pytam sie? Raczej miesiac i 12 dni. Nie jest ciezko policzyc od dnia zakupu. Ostatecznie je oddalam i kupilisny gdzies indziej i juz sznurowane, niech sie dziecko pomeczy tym bardziej ze umie juz ladnie wiazac przeciez tenisowki :) Ale mala ma taka stope ze masakrycznie ciezko znalezc na nia buty. Tu jest malo par 30-31. Bo albo do 30 albo od 36.. Milego dnia Wam zycze! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas nie pada, ale pochmurno :/ Daisy miałam na myśli spotkanie wszystkich pomorzanek ;) a jakby się dziewczyny przeniosły, to byłoby nas tu jeszcze więcej :) A najlepiej, to nas wszystkich, co jest prawdopodobnie niemożliwe, ale kto wie... ;) Widzę, że ładnie babka chciała Was na buty naciągnąć, chyba ktoś liczyć nie umie i jeszcze w sklepie pracuje. * A tak swoją drogą wyniki eurowizji mnie załamały, jak można było głosować na faceta w kiecce, albo babę z brodą. Dokąd ten świat zmierza... :/ Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U mnie tez pogoda bardzo kiepska. Daisy to jest wg Ciebie mala stopa??? Nadia ma 27-28. A jestesmy na etapie nauki wiazania sznurowek ale srednio nam to idzie... Wczoraj ogladalam eurowizje i sie wkurzylam. Baba z broda wygrala... I co gorsza wiem ze w irlandii moja siostra i mnostwo osob wysylalo smsy a niby zadnego punktu dla polski. Co sie okazuje... "dzieki" jurorom. Ludzie powydawali kase na smsy a to i tak wielka sciema. Juz wiem dlaczego tyle lat tego nie ogladalam.... Milej niedzieli dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN masz rację, moi znajomi też wysłali mnóstwo smsów z WB i też ani jednego punktu, to chyba był jakiś ustawiony poprawno-tolerancyjnie szwindel. Bo aż wierzyć się nie chce, że takie coś wygrało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×