Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Też stawiam, że bullitka będzie miała syneczków :-D . Właśnie nie mamy wszystkiego obgadane. Teraz się tej babki zapytałam o nr tel i adres gdzie miałybyśmy się spotkać , to odczytała ale nie odp :-/ Mam nadzieję, że nie robi mnie w c***a za przeproszeniem :-( . Ja miałam początkowo butelkę dr browns z rurką która odprowadzała powietrze. A potem nuk. Teraz się zastanawiam nad aventem właśnie i chyba takie kupię. A kochane soczki uspokajające używać będziecie? bo ja tak w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - chodziło mi o te małe i pękate dr browns'a, ale fakt, mają też wysokie, co jest plusem w tej marce, znajomi je mają i sobie chwalą, w sumie cały komplet, nie wiem z 8 butelek na stanie mają...dużo :P, z tym, ze nie wszędzie są chyba dostępne...ale smoczek podoba mi się bardziej TT, bo przypomina bardziej cycucha :P, no i czy dzidziulce będzie odpowiadać. * gościówa - jakie soczki?? jezoo, pierwsze słyszę, ale z chęcią "posłucham" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - bo ja tez mysle ze beda chlopaki ale zobaczymy :). Wkoncu Bartus nie moze byc rodzynkiem . Joanne to ma przeczucie na dziewczynke . MN - a ty jak myslisz?? Co bedziesz miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie smoczki ;-) tak. Jezelei bedzie to dziecko uspokajalo to nepewno bede uzywac i napewno tez avent ortodontyczne zakupie. Nadii bardzo pasowaly. Zaly czas uzywalam takie. Joanne no wlanie te avent natural maja bardzo podobny smoczek. Gosciowa na ktore butelki aventa stawiasz? Slyszalam ze teraz classic airflex maja jakis krazek-uszczelke ktory trzeba wlozyc miedzy smoka a butle zeby nie cieklo... A te natural naja inny smoczek i wlasnie niema tej uszczelki. Korca mnie te natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butelek to ja nie mam pojecia. Zapytam siostre jakie mi tu doradzi. A zalatwilam sobie na czwartek fizioterapie na ten moj krzyz bo juz nie daje rady. Specjalnie dla kobiet w ciazy. Mam nadzieje ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka więc czekamy na jutrzejszy dzień równie niecierpliwie jak ty :* . Ja kupiłam jakiś tańczy podgrzewacz taddy bear czy jakoś tak. I jak dla mnie jest super ! Trzyma stałą temp. mi służył długo i moja siostra go nadal używa ponad rok już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech i po weekendzie. I znów nas tutaj więcej :) Ala mam co czytać po pracy i dziękuje dziewczyny za miłe słowa :* * Betko może, to wszystko jest właśnie spowodowane zbliżającą się @ i ta ilością leków, które bierzesz. Myślę, że gdybym była na Twoim miejscu, to też bym miała kiepski nastrój. Trzymaj się Kochana :* A jak synek siostry? Ząbek już stabilny? Kiedy wybieracie się na wczasy? ;) * MN - brawa dla Nadii! Zdolna dziewczynka :) Teraz codziennie niech ćwiczy, żeby jej się nie zapomniało ;) * Daisy do czwartku już tylko 3 dni. Oby się okazało, że wszystko jest w porządku :* Na tych Twoich temperaturach, to w ogóle się nie znam, ale jak idzie w górę, to chyba dobrze, prawda? * Gościówa super, że Pani od wózka się odezwała :) Mam nadzieję, że się dogadacie i uda Wam się go kupić :) Zrób zdjęcie gotowego korytarza :) A jeden pokój tez już macie skończony? To też cyknij dla nas fotkę :) * Bullitka czekamy na fotki Twoich pociech :) Ja też myślę, że chłopcy, ale zrób niespodziankę na dziewczynki :D Mi się marzy córka... Chociaż z syna też będę się cieszyć :) A jak u Was z remontem? * Joanne to miałaś dziś obiadek rewelacyjny :) Ja to taka noga kulinarna trochę jestem, a po za tym mój M wybredny i tylko schabowe by jadł najchętniej :P więc nie wiem, co mam wymyślać. Możecie mi podrzucić parę przepisów na pyszny obiadek z mięskiem w roli głównej :D * Evelynka, Neska jak tam po weekendzie u Was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - ja tez raczej mam 2 lewe rece do garnkow. Nigdy nie mam pomyslow. Dzis mam na obiad rolade z kurczaka do tego kasze kuskus ze szpinakiem. Pol godziny i obiad gotowy. A ty jak po pracy? Dzieci daly w kosc po weekendzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko wypas obiad. Ty uważasz, to za dwie lewe ręce? Nie wiem czy bym potrafiła zrobić coś takiego :D My dziś ziemniaczki, pulpety w sosie pomidorowym i ogórki kiszone. A dzieciaki dały w kość. Kilkoro tak niegrzecznych, że szok. Jeden to nawet powiedział "k***wa mać" :/ Masakra dziś była. Do tego taka pogoda, ze nawet nad dwór z nimi nie wyszłam. Może jutro będzie lepiej, to się wybiegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, witam po weekendzie i po ciężkim dniu pracy... U mnie jakoś leci, nie mam za bardzo kiedy myśleć o tym, że w tym cyklu się nie udało przez tą moją pracę. W ogóle to wszystkiego mi się odechciewa, chodzę jakaś taka przybita i jeszcze ta pogoda jakoś tak nie nastraja :( @ mi się powoli kończy więc niedługo zaczniemy na nowo się starać to może nabiorę jakiejś nadziei. Fajnie, że Wasze Dzieciaczki już tak już są takie aktywne w Waszych brzuszkach :) no i już tak poważnie myślicie o wyprawkach, cieszę się razem z Wami :) Bullitko ja zdecydowanie u Ciebie stawiam na chłopców :) Betka, Daisy obyśmy szybko dołączyły do Dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - Ty w tym tygodniu na popołudniówki?? to pewnie będziesz trochu umęczona :) co do gotowania, to ja uwielbiam, ale teraz nie ma komu, kupiłam małą polędwiczkę, a i tak będę ją jadła jeszcze 2 dni, także nici z mojego jutrzejszego spaghetti (bez mięsa :P) na własnym sosie oczywista oczywistość :D * evelynka - widzę, że Ciebie też dopadł kiepski nastrój?? szkoda, ze ta pogoda taka dobijająca, jak w pracy?? dalej cienko?? ale pomyśl, że zaraz znowu staranka i testowanie, masz cel Kochana, to powinno Ciebie budować :) * Bullitka - to zrobisz nam psikusa jak dziewuchy będą :P * całe popołudnie męczyłam M rzeczami dla dzidziula naszego hehe, meble które są w naszej hurtowni mu nie leżą (cyt. jakaś taka zwykła paździerz hehe), to będę szukać podobnych do tych voxa, nawet do końca października :) aj przesiedziałam senność i jakoś mi się nie chce do sypialni przenieść... dobrej nocy dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wstawać - ja już w pracy ;) teraz chwilowo mam spokój ale niedługo się zacznie hehe jeszcze kawę zdążę wypić - miałam wczoraj poumawiać ludków na rozmowy kwalifikacyjne i cholera zapomniałam a to na jutro więc jeszcze pokombinuję zanim szef przyjedzie hehe ;) u mnie w domu atmosfera już lepsza-wczoraj poszłam na drugi spacer, który zakończył się drinkiem, dzisiaj jadę na basen... muszę coś robić ze sobą a w domu nie mam weny.. tylko jedno pranko wczoraj strzeliłam więc dzisiaj po pracy i po zakupach muszę dokończyć zanim na basen pojadę ;) Pogoda do bani chociaż póki co nie pada... Evelynka bardzo wierze w to co napisałaś że szybko dołączymy ;) Kochana głowa do góry-jakoś damy radę :* Bullitka aż tak kiepsko z Twoim kręgosłupem? :( Daisy jak tam u Ciebie sytuacja? MałaNadziejo Gościówa co słychać? Mała_Mi oby dzieciaczki dzisiaj były grzeczniejsze i Cie tak nie męczyły ;) łobuziaki małe :) Neska co u Ciebie kochana? Joanne w jakim kolorze mebelki chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŁUGI spacer miało być oczywiście ;) U mnie dzisiaj 25dc a piersi mnie tak bolą, że w nocy się budziłam bo mi przeszkadzały.. i brzuch też już.. wyczekuję @ już.. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Evelynka - ta pogoda chyba tak dziala na kazdego. Bedzie dobrze. Juz niedlugo :) moze to wlasnie ten cykl to wlasnie ten :). Nigdy nie nalezy sie poddawac. Ja jestem najlepszym przykladem Betka - zdazysz na jutro poumawiac ludzi ?? Basenn, wow. Tez bym sobie poplywala. Joanne - a ty jak dzis?? Wyspalas sie?? A ja na 10 na usg a na 10.35 do ginekologa. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. Za kazdym razem sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam sie i ja :) jak noc? Ja znowu "krwawo" :P kurcze, mam dość tych snów, są takie realistyczne, ale przynajmniej w nocy sie nie budze :) Betus uwazaj na siebie na basenie, aby Ciebie nie przewialo po wyjściu, ja bedac dzieckiem nabawilam sie zapalenia nerek i basen sie urwał hehe. co do mebli chce w kolorze bialym :) będzie baldachim z niebieską kotwica pasowal :D dzisiaj jadę na herbatkę do znajomków z bylej pracy, pogoda znowu paskudna ech... milego dnia zycze :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka nie stresuj sie tak kochana...z dzieciaczkami wszystko ok, trzymam kciuki za wyjawienie plci :D buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja obstawiam u Bullitki zdrowe córeczki :P życzliwa :) odezwe sie troszke później :) pozdrawiam i ściskam Was mocnooo :) a co do podgrzewacza to polecam baby ono elektroniczny, super trzyma temp, wchodza wszystkie butelki, szybko podgrzewa wode, trzyma ciepło i ma dobry wyświelacz :) a co do akcesoriow o polecam AVENT PHILIPS, butelki ze smoczkiem natural, smoczki ortodontyczne ,nawet parowar-blender do przygtotowania posilkow mam tej firmy i jestem bardzo zadowolona. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie rozpisałyście dziewczyny dużo mam do czytania :P ponad 10 stron :p Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka na pewno wszystko ok z Twoimi Skarbeczkami :* Joanne ahh te sny.. a mebelki białe super-ja to mam taką słabość do białego koloru że mój M już się śmieje że cały dom bym na biało urządziła hehehe A basenik uwieeeeelbiam, dzisiaj jadę najpierw popływać a potem zaliczam aqua aerobik :) jak nie zdążę to sam aqua aerobik bo mam po pracy trochę planów ;) już wczoraj miałam na basen jechać ale w końcu wylądowałam na spacerze ;) Autko zaparkuję jak najbliżej wejścia to mnie nie zawieje :* Bullitka czekamy na info po wizycie ;) no i nie możemy się doczekać wiadomości na temat płci Bliźniąt :) Joanne to będziesz miała dzisiaj miły dzień wśród znajomych-fajniutko :) Życzliwa kochana co u Ciebie? Pisz częściej :* wiem, że Karolinka Cie absorbuj***ardzo, ale żebyś tylko o nas nie zapomniała ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! :) Ale mialam do czytania :) Zaczne od tego ze ja Bullitce wroze dziewczynki, tak dla przekory, ale jednak wydaje mi sie, ze bardziej beda pasowac jej chlopcy, hehe, nie wiem skad to postanowienie :p * MalaNadzieja a Ty kiedy bedziesz wiedziala co tam sie gniezdzi u Ciebie? * Gosciowa dobrze, ze sytuacja juz ogarnieta, nie klocic mi sie tam!!! * Betka spodobalo mi sie uwienczenie wypowiedzi Twojej o spacerku, ze zakonczony drinkiem :) To lubię :D Choc sama juz od paru dni nie lykam nic. W okresie okołoowu sobie szklanke browarka strzelilam i raz slabego drineczka martini ze spritem na lepsze samopoczucie :D U mnie jakos bez zmian, ale tempka ruszyla w gorze - dzis rano juz 36.69, chociaz wiem, wiem, szalu nie ma, ale faze nizszych mialam w okolicach 36.0 - 36.2 wiec roznica jest zauwazalna, przynajmniej na wykresie :) Sutki dalej mnie bola, ale mam wrazenie ze juz jakos mniej niz wczoraj..to chyba nie dobrze, no ale skoro tempka rosnie tzn ze prg wysoko. Juz rano dzwonilam do invicty bo w czwartek na 10 mam wizyte i nie wiedzialam czy jak zrobie rano E i PRG czy do 10 wyniki beda. No i musze jechac na 7 rano jak otwieraja lab i wtedy zdaza do 10. Masakra! O 6 wyjazd z chaty.. * A w czwartek kolejna randka z ukochancem, mloda jedzie do niego :D * Zyczliwa oj cos ostatnio malo piszesz! 10 stron zaleglosci, nono! Karolcia pewnie niezle Ci daje sie we znaki. Jak tam jej pepuszek? * Co do aqua parku i basenu to znacie moje zdanie hehe pamietacie ze w tym roku w Zakopanym sie pierwszy raz wybralam w takie miejsce i nie zamierzam tego powtarzac :D * Betus jak samopoczucie jeszcze powiedz mi? 25dc powiadasz..sa jakies szanse czy nie celowaliscie? U mnie 22dc. Nie boisz sie ze sie przeziebisz na tym basenie? Zebys sobie na ten katar itp nie zaszkodzila.. * Bullitka jak wychodzi Ci kuskus? Luby robil kiedys i nie powiem by wyszlo to jak w master chefie :D A to byla inspiracja jego. Danie pierwsza klasa, na pewno bylo pyszne! :) Czekam na info z usg - pewnie juz siedzisz pod gabinetem :) * Joanne pisz notatki ze snow, moze powstanie z tego jakis kryminal poczytny :) Ale szczerze to Ci wspolczuje, tyle dni. Ja jak obejrze jakis durny film to potem mi sie sni po nocach potrafie z krzykiem sie obudzic haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wow to w czwartek z samego rańca zaczynasz maratonik ;) przeżywam razem z Tobą ten wyjazd na sprawdzenie co i jak ;) musi być dobrze!! My uważaliśmy-w 9dc chyba mocno zaryzykowaliśmy ale to za wcześnie było raczej-mam nadzieję, bo wiesz przez te leki wolałabym na razie nie mieć niespodzianek.. Czuję się w miarę ok, jeszcze 8 dni na lekach i mam ogromną nadzieję, że już będę zdrowa.. w międzyczasie @ i potem urlop-jak się uda to zahaczymy o końcówkę dni płodnych hehe albo i nie ;) Znowu randka z Ukochańcem rety hehe super to brzmi :) :) tym razem u niego-poważna sprawa ;) pilnuj tej swojej ślicznotki :D Ja też życzę Bullitce córeczek, ale jednak mam wrażenie, że będą chłopcy ;) nie wiem dlaczego tak :) zrób nam kochana niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zyczliwa dawno Cie nie bylo ;-) ja tez mialam butelki i smoczki avent. A powiedz mi jak sprawuja sie te butelki natural? Evelinka co to za smutki? Kochana ja bralam clo 4 cykle i w sumie i tak zaszlam dopiero po odstawieniu. Daisy ja dopiero dowiem sie na polowkowym. Czyli za miesiac. Chyba ze pojde wczesniej orywatnie ale watpie. Betko alez Ci zazdroszcze tego basenu. Ehhh u nas nie ma.. Wczoraj czytalam informacje czy mozna kapac sie w morzu w ciazy bo w sumie nie wiedzialam. Spadam zaraz zuoe robiec. Niechce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitko słoneczko będzie wszystko ok ! :-) Ajjjj jak się nie mogę doczekać aż prześlesz nam nowe zdjęcia dzieciaczków ! :) . Daisy no normalnie ślub ci się szykuje :-D ha ha Ty no zbieraj kasiore lepiej . Joanne ja też miałam do połowy ciąży co noc koszmary. Tak to już chyba. Teraz też miewam ale już mniej na szczęście. Mi się też bardzo podobają mebelki białe dla dzieci ! Łóżeczko też białe? :-) . Życzliwa czekamy na odzew od ciebie :-) . Betka fajnie sobie radzisz ze smutkami :-) Nie ma to jak iść na spacer i ochłonąć. Wszystko z czasem się ułoży :-*** . Evelynka a co tam u ciebie kochana słychać ? . Neska właśnie co tak ostatnio zamilkłaś nam ?! . Mn właśnie chodziło mi o smoczki :-D Jak już kiedyś pisałam czasami nie wchodzi mi "m" ha ha. Tosiuli sprawka! . Mała mi ja ci kochana zazdroszczę tej anielskiej cierpliwości dla maluchów. My wczoraj byliśmy na zakupach podokupywać resztę rzeczy . No i niestety Tosia miała zły dzień. Chciało mi się dosłownie usiąść i płakać, bo ostatnio nie mam absolutnie za grosz cierpliwości :-/ Ostatnio nie mogę za długo chodzić/stać bo brzuch mnie strasznie boli i słabo mi i do tego uciakające dziecko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja i co wyczytalas? Bo ja mam takie informacje juz od dawna, ze ani w morzu, ani w jeziorze nie powinno sie kapac w ciazy, ze wzgledu na bakterie ktore sie tam znajduja i moga sie dostac do pochwy i przejsc dalej. Jak jest np jakas sinica czy gnija te zielone glony..a w jeziorze to wiadomo brud zmród tam ludzie sikają i srają za przeproszeniem, psy sie kapia itp. Ble przepraszam ale ja nie znosze tego. Kąpię się tylko pod prysznicem i ew. w wannie :D Nawet jak czasem wejde do jeziora pomoczyc nogi to strasznie niechetnie bo sie boje ze grzyba zlapie jakiegos czy cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojje daisy powaznie? Ja nie mam takiej traumy. Wszedzie pisza ze mozna sie kapac ale oczywiscie w miejscach dozwolonych no i jak nie ma zbyt duzych fal. Krotkie kapiele nie powinny zaszkodzic a niby wplywaja korzystnie. Musze jeszcze kupic parasol plazowy taki bo nie usiedze z nimi jak bedzie za cieplo. Gosciowa mi tez niestety czasami brakuje cierpliwosci.... Wiec nie dziwie Ci sie. Hormony buzuzja. Ja juz zupke wstawilam :-):-) Dzis ogorkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×