Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
oj dziewczyny jestescie strasznie zakompleksione i zadufane w sobie, nie umiecie krytyki przyjac na klate. powodzenia smarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jooo k***a akurat by chciało się tobie tyle stron przeczytać z ciekawości ! Jesteś j******a dopiero. Stara baba , a głupia jak but ! Widzisz M Daisy bynajmniej wychowa "cudzego bachora" A twój to tylko cię z gównem non stop miesza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesniary zadufane w sobie :D mass racje gosciu, jedz do kliniki ale nie nieplodnosci tylko zdrowia psychicznego :) ja Wam mowie ze to jedna I ta sama osoba, ciagle Te same teksty I ciagle czepianie sie gosciowy I daisy...od dawien dawna :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testow to daj adres podesle ci troche bo pewnie i na to nie masz, o ciazy dowiedzialabys sie pewnie dopiero na porodowce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to wlasnie ty taka jestes. Na starym topiku tez podszywalas sie pod goscia i dogadywalas oczekujacej tylko dlatego ze zazdroscilas jej ciazy. Teraz zazdroscisz Daisy ze ja stac na leczenie a ciebie nie. A pozatym maz twoj nie chce sie przebadac i to cie truje od srodka. Tylko ktos naprawde nieszczesliwy ma tyle jadu w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ona sama sie zdradzila, to zadna nowa osoba, wlasnie kolejny dowod Ci wariatko gosciowa pokazala, ze jestes klamczucha Bullitka ma racje, tylko jestem ciekawa w ogole czy ten maz Agnes w ogole istnieje, mode jej nikt nie chce a marzy o dziecku juz w tym wieku... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ale kto by ją utrzymywał? Jak tej pipie nawet do pracy nie chce się d**y ruszyć?! I jestem pewna,że to właśnie ona mnie oskarżała o to, że nie jestem w ciąży. Odp********a się jak pokazałam zdjęcie USG . Nie chciałam tego wcześniej pisać, bo wiele z was ją wtedy jeszcze broniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was pelikany, k****** wszystko łykacie. same k***** bzdury. jednak fajnie jest wciskac kity przez neta takim tempym pałą jak wy. hahahah. nara popaprance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamietacie jak lezalam w szpitalu jak gosc napisal mi ze jestem wariatka bo za szybko do lekarza lecialam a to napewno ciaza biochemiczna? Tez wszystko wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - jednego nie rozumiem, jestesmy tutaj any sie wspierac, po co klamac non stop ze sie bedzie lwcYc, sprawdzac co jest piec, pierw bylo ze podjeli decyzje, ze ona nie musi pracowac, potem, ze jest Zly jej M ze ona nie pracuje, nastepnie byl problem, ze niewiele zarobi Bo dojazdy...na koniec sciema ze sie umawia do lekarza a sie nie umawia, przeciez mode ktoras by podpowiedziala jak podejsc M aby sie zdecydowal, kazda z nas miala ten problem a jednak sie udalo...klamczucha I tyle joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka z niej lekka analfabetka. Zamiast palom to palą;-) zamiast dziewczynom to dziewczyną.. Jak chcesz obrazac innych to naucz sie chociaz podstaw jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Mn tu sie mylisz bo nie jestem zla ze mi nie wychodzi. dalam se na luz i nie bede biegac po testy codziennie. 07.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość gosciowa - a czy ja mowie ze jestem najmadrzejsza. ja p*****le. a jesli przez te 3 lata lekarze mowili mi ze jest wszystko oki to nie widzialam potrzeby latania do co rusz nowych lekarzach i cudowania z testami itp. agnes Chyba wiecej cytowac nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie to dzisiaj rozbawilo, mojego syna również bo szaleje caly czas, wyspalismy sie i teraz czas na tance :D bullitka - te frytki pewnie super, zjadlabym tylko frytownica stoi umyta bez oleju...ale takie z normalnych ziemniaków nie mrozone joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy zobacz na pisanie "gościówa" bez polskich znaków i ciągle te kropki nawet w środku zdania, albo nie pisanie dużych liter :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy chciało ci się szukać ?? :-D ha ha agentka jesteś. Ja też mam na coś pysznego ochotę. Jak m kupi pierśnik to zrobię chińszczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt mi nie powie, że ona nie ma z deklem "a jesli przez te 3 lata lekarze mowili mi ze jest wszystko oki to nie widzialam potrzeby latania do co rusz nowych lekarzach i cudowania z testami itp." Zdrowa kobieta w życiu by tak nie pisała :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U niej lekarze mowili ze jest wszystko ok, ale nikt nie nakazal przebadania nasienia meza? Mysmy to robili w 4 cs.......a ona w 36 i nikt jej nic nie powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy szkoda słów . Ale weź mi powiedz po czy lekarze stwierdzali, że uniej wszystko ok? Jak przecież badań nie robiła ! Woli sobie nowy rower kupić niż dać100pln na badania. Chyba jednak ją to ruszyło, że przestała się odzywać. PS. Bullitka - oczekująca zaczyna rodzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata starań i nic i dalej spokój ? Albo nie ma ochoty i instynktu macierzynskiego albo i to byla ściema, nie wierze juz w nic co ta dziewczyna pisala, podobno jej mąż jest dużo mlodszy, moze nie chce jeszcze teraz mieć dziecka. Ja jak tylko dowiedzialam sie, ze mam problem ze zdrowiem, nie czekalam na cud tylko latalam po lekarzach i pieniądze nic nie znaczą przy tym szczęściu, które wlasnie plywa sobie w moim brzuszku. Moj M na lezaco krew zawsze ma pobierana bo mu slabo sie robi, ale wiedzial, ze musi to zrobić, i to jest normalne zachowanie...po co oklamywac nawet przez Internet, ja Was traktuje jak moje bliskie kolezanki, zawsze mowie ze " bo moje dziewczyny z kafe" a tu takie numery, ktoś sie bawi cudzymi uczuciami, bo do mnie Wasze problemy są po części moimi i przeżywam je rzem z Wami :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robila badania hormonalne. Miala bardzo slaby progesteron i brak owulacji. Ale w sumie nic z tym nie robila. Brala clo niby. Ale luteine juz jak jej sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te badania niby robiła dopiero jak była już "z nami" ... . Ja mówię m " moje przyjaciółki wirtualne" ha ha ha.Ostatnio się mnie pytał którą najbardziej lubię i z którą bym chciała się spotkać :-D Nie potrafiłam wybrać i odpowidzieć. Mówiłam, że wszystkie bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak miala jechac na monitoring to zawsze cos jej nie pasowalo. I chyba byla tylko raz albo wcale. Wtedy co pisala o tej torbieli do usuniecia. A potem temat zamilkl. Joanne kochana :-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×