Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Neska - a te tabletki można brać w ciąży?? wózek ładnie wygląda, a co do funkcjonalności to się przekonam dopiero jak zacznę go używać, niestety opinie są różnorakie, także..jak to się mówi "co kraj to obyczaj" :) dziewczyny M zaczął tapetę zrywać haha, jutro robi kuchnię, pojechał po stół do tapet i wszystko czego brakowało :P a to Ci niespodzianka :) X gosciówa - tym wiatrem tu ostro wiejącym się nie przejmuj, nie reaguj, w końcu przestanie hulać :P no to będziemy mieć Bartusia szybciej :D Mała Mordka na ten świat się pcha bo chce jeszcze trochę słonka zażyć, tylko nie wie co go tu czeka haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne mojego mężusia muszę siłą zagonić żeby chociażby listwe przybił :-D CHyba się twój m przejął , że niebawem maluszek na świat przyjdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co naprawde szkoda mi ze nasza rozmowa sie tak potoczyla. Nie chcialam tego pisac, ale z toba najlepiej mi sie zawsze pisalo i myslalam ze przejdziemy z nasza znajomoscia do porzadku dziennego, tym bardziej ze mieszkamy bardzo blisko siebie i zawsze Ci zyczylam jak najlepiej i cieplo o Tobie myslalam. Obie zawsze bylysmy tak samo charakterne i jestem nadal pewna, ze nadajemy na takich samych falach. Jest mi okropnie przykro, az lzy sie cisna do oczu. Naprawde szkoda. Joanne z tego co wiem to masz tp przede mna wiec pierwsza sie stad wyhulasz. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa na 18 dopiero. Ja tez mam nadzieję że się podniosło i jestem dobrej myśli:) A jeśli nie to dalej będę czekać na rozwój sytuacji i pilnować żeby nic się niepokojącego nie działo:) Joanne nie wiem ale to jest suplement diety to wydaje mi się że można. MałaNadzieja kupowała to pewnie się pytała w aptece. Ale ten Twój mężuś pracowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja kup sobie seboradin w aptece albo na allegro. Jest tego wiele do wyboru, ale po co faszerowac sie teraz tabsami. Mi pomagalo po porodzie gdy wlosy zaczely mi sie sypac. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - jak nie po złości, to na litość haha, ja też zaraz bedę płakać ale ze śmiechu hahaha :D Kochane, uciekam pomagać M w zrywaniu tapety bo coś cieżko schodzi.... trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko cię ogarnąć ! Najpierw się uprzejmie witasz, potem najeżdżasz na każdą , a teraz łzy cisną ci się do oczu ?? Dla ciebie słowo przepraszam jest zbyt "duże" żeby przejść przez gardło? Musiałaś swoje wulgaryzmy na wierzch wywalać? Ja nie będę się przed Tobą płaszczyć , wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne ty to jestes chora jednak :) nic dziwnego ze twoj facet lubi tyle czasu w morzu spedzac :). Tak to wlasnie tu jest. Nie mozna nic od siebie napisac bo tu trzeba 'pod was', wszystko pod was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne gąbka z gorącą wodą natrzeć i odczekać , za chwilę powtórzyć i odchodzi samo :-) Jestem mistrzynią w tym ha ha :-D Oj naskrobałam się tapet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa ale za co ja mam przepraszac? Ja sie normalnie przywitalam, nawet w sumie chyba nie chcialam dalej sie udzielac, ty na mnie naskoczylas wiec chyba logiczne ze rozmowa poszla dalej. Ta idiotka sie uczepila juz jakis czas temu i widac ze teraz nie podoba sie jej to ze napisalam i dalej probuje cisnac z dosc marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - juz do roboty?? Mial odpoczywac tydzien czasu !! Ale dla synka zrobi wszystko ;) Daisy - no tak. Mialas isc na monitoring i twoj M mial jeszcze te badania robic. Wiadomo juz cos nowego ?? Neska - fajnie sie masz :). A gdzie w Niemczech mieszkaja ?? Bo slyszalam ze straszne huragany tam byly Gosciowa - chcialabys juz za 3 tyg urodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tak :-) To będzie 38 tc .... Boję się , że znowu przenoszę ciążę jak z Antosią. Od narodzin dostawała antybiotyk i po co? dlaczego? Bo lekarze nie wywołali porodu szybciej :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa musisz byc dobrej mysli. Jeden porod juz masz za soba dasz rade i z drugim. Zacznij czesciej uprawiac seks bo sperma pobudza szyjke do skurczy, to sie szyjka przygotuje troche no i porod tez bedzie troche lzejszy przez to. A Ty chodzilas do szkoly rodzenia w ktorejs ciazy czy tak na hajlajf poszlas w obu ciazach? Bo nie przypominam sobie bys cos mowila na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie chcę urodzić, bo to dopiero początek 35 tc. Do szkoły rodzenia nie chodzę , bo osobiście uważam to za zbędny wydatek w sytuacji jakiej jestem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale po 35 tc zaleca sie zaczac juz seks bez prezerwatywy, tylko po to by szyjke przygotowac :) ja tak mialam w jakichs tam notatkach pamietam. Ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia i tez uwazam to za zbedny wydatek. No moze warto nauczyc sie oddychac to jedyny plus jesli sie nie umie. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no nie mogę oderwać oczu od kompa jak widzę dalsze te wpisy :D wybacz dziołcho z Kaszubowa, jesteś żałosna :D nie widzisz, ze raczej nikt z Tobą nie chce podjąć konwersacji?? powróć do swoich obowiązków z przed tygodnia i oczyść środowisko, lepiej dla Ciebie i dla nas :D gosciówa - odchodzi na "sucho" ale dzięki za rady, mam nadzieję, ze pójdzie tak samo łatwo z resztą pomieszczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! :) Ja dziś padnięta po tej wycieczce. Było super, tak więc polecam Wam Centrum Nauki Experyment :) Niestety w drodze powrotnej mieliśmy niezłą akcję, bo jeden chłopczyk z mojej grupy dostał gorączki i dzwoniłyśmy do mamy czy możemy podać nurofen, bo my same nie możemy bez zgody rodzica, ale i tak rosła. W pewnym momencie miał 40,5 stopni! Więc zaczęłyśmy go okładać mokrymi koszulkami i zadzwoniłyśmy z drogi po pogotowie. Już czekało na nas pod przedszkolem, jak dojechaliśmy. Mimo to wycieczka udana bylo bardzo fajnie, dzieciaki zadowolone :) Słyszałyście o tej sytuacji w Rybniku? Jak tata zapomniał odwieźć 3 letni córkę do przedszkola i poszedł do pracy? Dziewczynka siedział przez 8h w rozgrzanym do 70 stopni aucie. Nie przeżyła tego :( Jak można zapomnieć o własnym dziecku?! Nie mieści mi się to w głowie :/ X Neska to już się pewnie cieszysz z wizyty rodziców :) Pochwal się potem co dostałaś od dziadków dla małej ;) Do mnie na weekend przyjeżdża przyjaciółka z rodzinką, więc będzie wesoło :) X Joanne nie szalej za bardzo z tymi tapetami. Gościówa ma rację namoczcie je wodą, będą łatwiej schodzić :) X Gościówa ojj Bartuś już się nie może doczekać wyjścia pewnie :) Tygrysek mały rozbrykany :) A Tośka to taka mała modeleczka chyba będzie :) Lubi być fotografowana? Bo nie wszystkie dzieci lubią :P X MN no ja się nie dziwię Nadusi, że już na wakacje czeka :) Cały rok do przedszkola, to teraz chwila wytchnienia się należy :) A kiedy planujecie wypad nad morze? macie jakieś ulubione miejsce? X Daisy ja Twoje wypowiedzi widocznie też zrozumiałam inaczej, niż miałaś na myśli. Nie będę tego komentować, bo nie mnie sprawa dotyczy. Taka wada internetu, nie da się napisać czegoś bez obawy, że będzie to zrozumiane inaczej. na co dzień mamy gesty, mimikę, ton głosu, tu jest tak "płasko". Każda z Was mogła odebrać pewne wypowiedzi inaczej, nic na to się nie poradzi. Nie będę wnikać w Wasze kłótnie i nie stanę po żadnej stronie. Ja zrozumiałam coś na swój sposób i tego się będę trzymać. Ale jest tu trochę smutno bez Ciebie, lubiłam Twoje poczucie humoru, nie raz mnie podnosiło na duchu, za co dziękuję :* A my już jesteśmy po zakończeniu roku, bo my nie odchodzimy do szkoły. A takie zakończenie dla starszaków jest 18 czerwca, ale to nie moja grupa. Zresztą mnie nawet nie będzie, bo ja w pon idę do szpitala. A Weronika kiedy ma zakończenie? Plany na wakacje już macie? X Bullitko jak się czujesz? Dziewczynki się "biją" o miejsce w brzuszku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą powinnyście się dziewczyny przeprosić i odpuścić. Każda powiedziała w nerwach to, co jej na myśl przyszło. Pożarłyście się, pokłóciłyście, pooskarżałyście. I jaki w tym cel? Zrobiły się tylko nie potrzebne kwasy :/ A mi jako osobie postronne czyta się to przykro, bo nie opowiem się po żadnej ze stron, wszystkie jesteście tu moimi koleżankami i każdą z Was lubię na swój sposób. Jesteście dorosłymi kobietami, a nie przedszkolakami. One potrafią się przeprosić, więc nie wierzę, że Wam to słowo stoi aż tak ością w gardle. Z góry przepraszam, jeśli moją wypowiedzią poczujecie się urażone, ale taka jest prawda. I więcej w tym temacie się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mozna jednak brac w ciazy skrzypowity bo zawiera spora dawke wit A. masakra. a jezeli chodzi o imie chlopiece to jestesmy na etapie dyskusji bo mibardziej podoba sie Milosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - Kinga i Miłosz bardzo ładnie :) Mam Kingę w przedszkolu super dziewczynka, rezolutna, rozgadana, wesoła, wszędzie jej pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - jeśli mam przepraszać za to, ze z rańca zamiast o sobie to wczułam się w problem Daisy i chciałam jej podpowiedzieć, doradzić, to nie ma sprawy, mogę przeprosić, nikogo nie nawyzywałam od idiotek ani nie naubliżałam, nie porównałam z gównem, agresywna nie jestem ani wulgarna z natury, takze tutaj też zapewne nikt mi nie przedstawi dowodów tego typu mojego zachowania, jeśli ktos ma problem natury emocjonalnej to powinien sobie radzić z tym na podłożu rodzinnym a nie wyżywać się na forum, które temu nie służy...starałam sie nie komentować dzisiaj tego, ale niestety widzisz...dałam się głupio wciągnąć w idiotyczną pogawędkę z kimś, kto wchodzi z buciorami poraz kolejny i wali znowu kurwami...tak jak piszesz dorosłe kobiety się tak nie zachowują, tym bardziej te, które mają, chcą i bedą miały dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy napisalas do joanne ze ma szybciej tp niz Ty czy to znaczy ze udalo sie? ja nie uprawiam seksu z prezerwatywa... caly czas normalnie, z nadia tez normalnie uprawialismy. Mala mi to super ze wycieczka udana :) Nadia jedzie 23 czerwca do grudziadza do jakiegos miasteczka westernowego. Jedziemy 12 lipca do sasina, to sa strony babci meza, ja tam nigdy nie bylam, wiec dopiero zobacze czy bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN to Nadusia jedzie do mojej rodzinnej miejscowości na wycieczkę :D Ja byłam w sasinie 2 lata temu, mojego ojczyma rodzina ma tam dom :) Super okolica :) Joanne ja rozumiem, że każda z Was może poczuć się urażona, ale to jest zamknięte koło. jedna na drugą najeżdża, wypomina coś, dla mnie to bez sensu. Jak to moja mama zawsze mówiła do mnie "ustąp, bądź mądrzejsza, wyciągnij rękę pierwsza na zgodę". Ktoś musi być tym pierwszym. Nie wiem, może według Was to oznaka słabości, że nie chcecie się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MnMiłosz to mój faworyt ! <3 Ale ój m uparty jak osioł i dalej mi truje dupe Tomaszem :-/ No i ja też cały czas sex bez prezerwatywy . Tyle , że było go tyle w ostatnich miesiącach, że na palcach u jednej ręki idzie policzyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za wszystko. Daisy. Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - widac ze prawdziwy z ciebie pedagog :D . To teraz juz masz wakacje ?? Cudnie :). Teraz jeszcze tylko ten zabieg i potem juz tylko same dobre rzeczy przed toba :) MN - nafte kosmetyczna nakladasz na wlosy i chwile odczekac musisz. Bic nie lykasz wiec pewnie jestbezpieczna w ciazy. Do tego cena bardzo przystepna bo ok 10 zl Joanne - i jak idzie ?? Daisy - udalo sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi no my jedziemy do cioci mojego m, ona prowadzi tam jakas agroturystyke czy cos. maz spedzil tam kazde wakacje w dziecinstwie. Gosciowa no moj m tez niestety nie jest przekonany do Miłosza, a mi podoba sie bardzo :) ale Tomasz tez jest bardzo ladnie. No a w koncu pozostaliscie przy bartusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jeszcze nie mam wakacji. Przedszkole jest otwarte do 30 czerwca, no ale ja już jedną nogą praktycznie na zwolnieniu. Już w myślach notuje książki, które będę pochłaniać w trakcie leżenia. Któraś pytała ile będę musiała leżeć, przepraszam, że nie zarejestrowałam która. Z tego co się orientuje, to na początku trzeba się oszczędzać, odpoczywać, nie dźwigać, żeby nie doprowadzić do krwotoku. Ale na ile będę miała zwolnienie, to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×